Frisk Asker – Salzburg 2:6 (kon.) | Jastrzębie – Bolzano 2:3 (0:2 po s.n.) | Tappara – Eisbären 5:4 (po pr.)
Skellefteå – Lugano 3:5 (kon.) | Doněck – Rungsted Seier Capital 2:3 (0:2 po s.n.) | Bremerhaven – TPS 3:0 (kon.)
Sparta – Växjö cz 2:1 (po pr.) | EC-KAC – Rouen 2:1 (po pr.)

Tappara právě vstřelila branku!
    Výhru v prodloužení si připisuje finský tým. OTTO RAUHALA si ve velké rychlosti zpracoval touš a okamžitě jej poslal do bližší šibenice. Ancicka byl na tento pokus krátký. 5:4 po prodloužení. Asistence: Anton Levtchi.
    54:27 Matthew WHITE - 4:4

54:27
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Je znovu vyrovnáno! Eisbären využil přesilovku, když MATTHEW WHITE propasíroval puk pod výstrojí brankáře Heljanka. 4:4. Asistence: Leonhard Pföderl a Frank Hördler.
    46:02 Brady AUSTIN - 4:3

46:02
    Teď už to domácím z vrcholu kruhu vyšlo, takže Tappara se podruhé v utkání ujímá vedení. Přesilovku pěti proti třem využil exkladenský obránce BRADY AUSTIN, jehož rána zaplavala přímo do šibenice. 4:3. Asistence: Kristian Kuusela
    39:26 Joni TUULOLA - 3:3

39:26
    S návratem hostujícího hráče na ledovou plochu jsme se dočkali vyrovnávacího gólu. Austinovu střelu dorazil z pravé strany do poloprázdné brány JONI TUULOLA. 3:3. Asistence: Brady Austin a Kristian Kuusela.
    31:05 Jukka PELTOLA - 2:3

31:05
    Dvoubrankové vedení hostů ale moc dlouho nevydrželo. JUKKA PELTOLA si počkal u zadní tyče a s přehledem doklepl pobídku svého spoluhráče do prázdné brány. 2:3. Asistence: Kyle Platzer.
    30:42 Leonhard PFÖDERL - 1:3

30:42
    Jensen se dostal do samostatného úniku, při kterém domácí brankář úspěšně zasáhl. Poté ale Austin neodehrál puk, tudíž se k zakončení z druhé vlny dostal LEONHARD PFÖDERL, který si připsal druhý gól v utkání. 1:3. Asistence: Nicholas Jensen a Kai Wissmann.
    24:58 Giovanni FIORE - 1:2

24:58
    Hosté během prvních pěti minut druhé části překlopili utkání na svou stranu. Po skvělé individuální akci spoluhráče se zcela volný u tyče objevil GIOVANNI FIORE, jehož střela zapadla do sítě. 1:2. Asistence: Zach Boychuk.
    20:44 Leonhard PFÖDERL - 1:1

20:44
    Je vyrovnáno. LEONHARD PFÖDERL dostal zpoza brány pobídku, kterou na levém kruhu proměnil v gól. Situace si o gól doslova říkala, neboť teď byl tlak hostů opravdu obrovský. 1:1. Asistence: Blaine Byron a Marcel Noebels.
    10:48 Santtu KINNUNEN - 1:0

10:48
    Favorit zápasu se dostává do vedení. Prvním úspěšným střelcem se stal SANTTU KINNUNEN, který si počkal na odražený kotouč a zhruba mezi kruhy nádherně zamířil pod víko. 1:0. Asistence: Charles Bertrand a Patrik Virta.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. Kinnunen (Bertrand, Virta), 32. Peltola (Platzer), 40. Tuulola (Austin, Kuusela), 47. Austin (Kuusela), 61. Rauhala (Levtchi) – 21. Pföderl (Byron, Noebels), 25. Fiore (Boychuk), 31. Pföderl (Jensen, Wissmann), 55. White (Pföderl, Hördler)

Tappara Tampere: Heljanko (Piiroinen) – Tuulola, Vittasmäki, Austin, Seppälä, Jürgens, Kinnunen, Salminen – Levtchi, Morley, Kuusela – Bertrand, Virta, Merelä – Salonen, Platzer, Peltola – Puhakka, Rauhala, Vanhatalo – Moilanen
    Eisbären Berlín: Ancicka (Niederberger) – Jensen, Wissmann, Després, Hördler, Müller, Geibel, Mik – White, Boychuk, Fiore – Noebels, Pföderl, Clark – Byron, Zengerle, Rossmy – Streu, Wiederer

Rozhodčí: Brännare, Kaukokari – Pekkala, Sormunen (všichni FIN)