Dukla B – Ústí n/O 6:0 (kon.) | Brozany – Velvary 2:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:2 (1:2)
TJ Slovan Velvary
Neděle 05.09.2021, 17:00 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (19:02:30)

Toto utkání nepozná vítěze! Velvary neudržely poločasové vedení a z Brozan si dnes večer odvezou pouze bod za remízu 2:2. Na domácí straně se o branky postaral Gebert a Chukwuma a za Velvary se trefil Vopat. Nešťastníkem tohoto utkání je domácí Bechyně, který si v prvním poločase dal vlastní gól.

90+5

90+4
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Marek Mucha.

90+3
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Ondřej Kolařík.

90+2
    Nastavený čas plyne spíše na hostující polovině. Brozany vycítily šanci, kterou se snaží využít.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jan Havránek (TJ Slovan Velvary).

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Za malý moment nám rozhodčí ukáže počet nastavených minut ve druhém poločase.

89
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Dominik Šup, přichází Jakub Sláma.

89
    Domácí brankář razantně vyboxoval míč mimo své vápno, ale i tak musí být na pozoru. Hostující akce nekončí.

88
    Žlutou kartu dostává Marek Krátký (SK Sokol Brozany).

87
    Tohle mohlo domácí tým mrzet, ale přímý kop hostujícího týmu skončil mimo tři tyče domácí branky.

86
    Domácí centr z pravé strany skončil v rukavicích hostujícího brankáře, který rychle rozehrál na volného spoluhráče.

85
    Jan Havránek překonal dokonce tři obránce, ale míč následně skončil pouze v autu.

85
    Žlutou kartu dostává Jakub Moravec (TJ Slovan Velvary).

83
    Velvary se dokázaly ubránit a míč odkopnout do zámezí. Dokonce to bylo s tečí, takže míč zůstane na jejich kopačkách.

82
    Aktivní Chukwuma vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu.

81
    Krátký se může zlobit jak chce, ale tohle byl jasný útočný faul. Akce Brozan tedy opět předčasně končí.

80
    Deset minut do konce základní hrací doby zápasu a v Brozanech máme stále nerozhodný stav.

79
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Thanh Tung Duong, přichází Jakub Moravec.

79
    Jeden z hostujících hráčů dostal křeče, hra byla na malý moment přerušena.

78
    Zdá se, že se hra zrychlila na obou stranách. Ani jeden tým si nechce z tohoto zápasu odvézt pouze bod, chce tři.

77
    Rychlý protiútok hostí skončil u brankáře Havránka, který si opět připisuje jednoduchý zákrok.

76
    Další domácí nákop skončil až za hostující brankou. Měsíček má k dispozici opět odkop od své branky.

75
    Chukwuma byl v útoku sám a jeho inviduální akce tedy neměla dlouhého trvání. Velvary se ubránily.

74
    Pomalu ale jistě se blíží závěrečné minuty tohoto utkání a teď už víme, že v Brozanech to bude ještě zajímavé.
    72. CHUKWUMA - 2:2

72
    Brozany právě vstřelily branku!
    Neuběhlo ani pět minut od svého příchodu na hřišti a CHUCKWUDI CHUKWUMA si krásně naběhnul do pokutového území a ještě krásnější hlavičkou vyrovnal stav tohoto utkání – 2:2.

71
    Dalekonosná střela nenadělala Měsíčkovi problém. Hostující brankář si připsal jednoduchý zásah.

70
    Havránek se na poslední chvíli prodral do zakončení, které bylo ovšem nepřesné. Brankář bude odkopávat.

69
    Domácí tým se snaží, ale jejich snahu zatím kazí nepřesnosti na útočné polovině hřiště.

68
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Petr Tichý, přichází Chuckwudi Chukwuma.

67
    Velvary rozehrály přímý kop na zadní tyč, kde se objevil úplně sám jeden z jejich hráčů. Jenže jejich střela byla z kategorie nepřesných.

66
    Hra byla na malý moment přerušena, protože rozhodčímu se zřejmě něco nezdálo.

65
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Gebert (SK Sokol Brozany).

65
    Už nějakou chvíli jsme ve druhé polovině poločasu, kde Velvary stále drží jednobrankové vedení.

64
    Jeden z hostujících obránců dokázal na poslední chvíli zamezit protiútoku. Brozany zůstávají na míči a budou vhazovat.

63
    Hostující tým získal z ojedinělého výpadu rohový kop. Hra se tedy stěhuje před domácího brankáře.

62
    Brozany začínají přebírat otěže utkání a směle se tlačí na útočnou polovinu. Dočkáme se vyrovnání?

61
    Mohlo být vyrovnáno, ale Měsíček v brance hostí se prezentoval výborným zákrokem a míč vytáhnul mimo branku.

60
    Domácí tlak nekončí. První roh sice nevyšel, ale ten druhý už ano. Jeden z domácích hráčů se dostal k hlavičce, která skončila nad břevnem.

59
    Bubeníček se prodral k centru, který skončil na zadní tyči. Tam jeden z jeho spoluhráčů vybojoval rohový kop.

58
    Brozany chtěly rychle rozehrát, ale rozhodčí jim rychlou rozehrávku zakázal. Velvary se stačily vrátit.

57
    Žlutou kartu dostává Petr Výborný (SK Sokol Brozany).

56
    Domácí tým se snaží zrychlit svou kombinaci, ale Velvary jsou prozatím připravené všechny tyto hrozby odvrátit.

55
    Domácí akce skončila dřív než začala. Rozhodčí viděl útočný faul a akce Brozan je tedy u konce.

54
    Tentokrát má domácí tým výhodu přímého kopu na polovině soupeře. Vytěží něco z toho?

53
    Hostující tým je ve druhém poločase aktivnějším týmem. Brozany zatím hrají za očekáváním.

52
    Velvary mohly jít do dvoubrankového trháku, ale ani na tři pokusy nedokázaly překonat skvělého brankáře Havránka.

51
    Jiří Havránek si připsal velmi těžký zákrok, protože na míč celou dobu neviděl. Brankář zasáhnul na poslední chvíli.

50
    Přímý kop pro Velvary. Drozda se stal obětí nedovoleného zákroku na útočné polovině.

49
    Rozhodčí musí klidnit roztržku uprostřed hřiště. I tento menší konflikt se obejde bez karty.

48
    Brankář Velvar nechal doputovat míč za postranní čáru. Následovat bude odkop od branky.

47
    Druhý poločas začal velmi aktivně. Už ve druhé minutě druhého dějství mají oba týmy za sebou svou úvodní akci.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:06.

První poločas je minulostí. Hostující hráči míří do šaten ve velmi dobrém rozpoložení, protože dokázali otočit nepříznivý průběh úvodního dějství a teď vedou nad svým dnešním hostitelem 2:1.

Na úvodní branku utkání jsme si museli počkat až do 34. minuty, kdy se trefil domácí Gebert. Vyrovnání přišlo záhy, za tři minuty vyrovnal Vopat. V první minutě nastaveného času šly Velvary dokonce do vedení a ještě jim k tomu dopomohl domácí obránce Bechyně, který si připsal vlastní gól.

45+2
    45+1. BECHYNĚ - 1:2

45+1
    Velvary právě vstřelily branku!
    Tak tohle je velké neštěstí pro domácí tým, protože domácí JÁCHYM BECHYNĚ si přízemní centr jednoho z hostujících hráčů srazil do vlastní branky. Velvary jdou v samotném závěru poločasu do vedení – 1:2.

45+1
    Rozhodčí nastavil v prvním poločase dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

45
    Míč z rohového kopu pouze prolétnul vápnem a skončil úplně na druhé straně hřiště.

44
    Obrana Brozan musí být na pozoru. Velvary mají k dispozici rohový kop.

43
    Rozhodčí dnešního utkání se rozhodně nenudí, jelikož píská jeden prohřešek za druhým. Zatím je to bez karty.

42
    Velvary se nadechují k finálnímu tlaku v prvním poločase. Obranu Brozan čeká v dalších minutách perná směna.

41
    Tohle vypadalo pro Brozany nadějně, jenže útočící hráč se ocitnul v ofsajdu. Míč putuje na hostující kopačky.

40
    Posledních pět minut v prvním poločase zahájil nepřesný přímý kop hostů. Havránek má další lehký zákrok.

39
    Tato útočná akce byla nakonec nepřesná, brankář bude odkopávat od své branky.

38
    Zdá se, že vyrovnávací gól dokázal Velvary nakopnout. Hosté se řítí do dalšího útoku.
    37. VOPAT - 1:1

37
    Domácí tým moc dlouho nevedl, protože hned z následující akce hostů se dokázal prosadit LADISLAV VOPAT. Jeho utažená střela k tyči překvapila všechny – 1:1.

35
    Deset minut do konce základní hrací doby prvního poločasu. Podaří se Velvarům vyrovnat?
    34. GEBERT - 1:0

34
    Tak přece jenom jsme se v prvním poločase dočkali úvodní branky. VOJTĚCH GEBERT potrestal chybu v hostující obráně a pohotovou střelou k tyči překonal hostujícího brankáře – 1:0.

33
    To byla zajímavá myšlenka, ale ostatní ji nepochopili. Domácí brankář bude odkopávat od své branky.

32
    Míč se v posledních desítkách sekund pohybuje převážně uprostřed hřiště. Ani jedna z obran nemá příliš práce.

31
    Hostující stoper byl pod tlakem dvou hráčů, ale nakonec to zvládnul. Ovšem byl z toho pouze odkop na polovinu soupeře.

30
    Ani po třiceti minutách jsme se ničeho zásadního nedočkali. Dnešní utkání v Brozanech budou rozhodovat maličkosti.

29
    Velvary začínají zbytečně faulovat. Je jenom otázka času, kdy rozhodčí ohodnotí jeden z nich kartou žluté barvy.

28
    Tak ošetření se nekoná. Hráč se vzpomatoval sám a bude pokračovat v zápase.

27
    Máme tady další přerušení. Ošetření tentokrát potřebuje je z domácích hráčů.

26
    Domácí brankář musel rychle vyběhnout z branky, aby se dostal k míči dřív než útočník. To se podařilo.

25
    Tohle se moc nepovedlo, jelikož domácí centr z pravé strany skončil vysoko nad brankou. Bude z toho odkop brankáře.

24
    Aktivní Duong se snažil prodrat k míči, ale pomohl si faulem. Rozhodčí si toho všimnul a odpískal.

23
    Domácí trenér zřejmě není spokojen s prací rozhodčího a teď to dává hlasitě najevo. Rozhodčí to zatím přehlíží.

22
    Valenta si špatně zpracoval míč a ten mu následně utekl do zámezí. Brozany budou vhazovat na levé straně hřiště.

21
    Hosté se snaží usadit na polovině soupeře a to se jim také daří. Brozany brání z hlubokého bloku.

20
    Domácí brankář oslovil svým dlouhým nákopem rozběhnutého beka, který adresoval centr do vápna. Brankář na druhé straně si ovšem připsal úspěšný zásah.

19
    Utkání zatím přineslo množství nepřesností a devatenáctá minuta na tom nic nezměnila. Velvary budou vhazovat.

18
    Domácí brankář si připisuje svůj úvodní zákrok v zápase. Tohle byl velmi jednoduchá práce pro Jiřího Havránka.

17
    Výborný se prezentoval krásnou diagonálou, která byla ovšem nepřesná. Tohle bude aut pro Velvary.

16
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Tomáš Tenkl.

15
    Máme za sebou úvodních patnáct minut utkání, které moc krásy nepřineslo. Uvidíme, co přinesou další minuty.

14
    Otřesený hráč odešel za postranní čáru, kde bude jeho ošetření pokračovat. Zápas tedy může pokračovat.

13
    Utkání je přerušeno, jeden z hostujících hráčů potřebuje u postranní čáry ošetření.

12
    Jeden z domácích hráčů se náramně opřel do voleje, která byla zablokovaná. Brozany měly další rohový kop, ale Velvary byly připravené.

11
    Velvarům se vyskytla možnost zaútočit do otevřenější obrany. Jenže domácí se rychlostí blesku dokázali vrátit a akci ukončili.

10
    Z přímého kopu se urodila nepřesná hlavička, která skončila zhruba tři metry vedle levé tyčky.

10
    Jeden z domácích obránců zazmatkoval a místo míče trefil útočícího hráče soupeře. Velvary budou rozehrávat přímý kop.

9
    Domácí to chtěli na pravé straně zrychlit, ale jejich kombinace byla nepřesná a skončila v autu.

8
    Velvary spíše faulují, než by hrály fotbal. Rozhodčí odpískal jejich další přestupek proti pravidlům.

7
    Nejde to kombinací, nejde to silou. Velvary jsou prozatím horším týmem na hřišti. Ovšem nepředbíhejme.

6
    Z rohového kopu nepadlo nic na úrodnou půdu, teda pokud nepočítáme útočný faul Brozan.

5
    Brozany budou rozehrávat prvního rohový kop v utkání.

5
    První útočný výlet dnešního soupeřee skončil v zámezí. Domácí kapitán se protáhne odkopem od branky.

4
    Obrana Velvar propadla, ale má štěstí. Pomezní rozhodčí odmával domácím ofsajdové postavení.

3
    Domácí chtěli rychle rozehrát přímý kop, ale rozhodčí jejich snahu vzápětí zastavil. Bude se rozehrávat na hvizd.

2
    Brozany začaly aktivně, ale prozatím se jim nepodařilo ohrozit branku soupeře. Měcháček bude odkopávat od své svatyně.

1
    Domácí tým se ujal úvodního výkopu utkání, které začne jejich první útočnou akcí.

1

SK Sokol Brozany: Jiří Havránek (C) – Bechyně, Bubeníček, Šup, Jindráček, Krátký, Studecký, Tichý, Výborný, Gebert, Schettl
    Náhradníci: Švejda – Sláma, Panocha, Kolařík, Grjaznovs, Chukwuma

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Šustr, Kafka, Šimkovský, Vopat (C), Luong, Duong, Drozda, Jan Havránek, Valenta, Pihrt
    Náhradníci: Křepela – Mucha, Moravec, Ptáček, Tenkl

Rozhodčí: Pekař – Linhart, Pánek.

Hezké nedělní odpoledne, srdečně vás vítám u textového on-line přenosu z šestého kola ČFL mezi SK Sokol Brozany a TJ Slovan Velvary. Mírným favoritem utkání je hostující tým, který se na začátku sezóny potýká s lepší formou než jejich dnešní hostitel z Brozan. Velvary jsou na třetím místě se ziskem deseti bodů, nacož Brozany jsou až desáté se šesti body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.