Getafe – Elche 0:1 (kon.) | Granada – Real Betis 1:2 (kon.)
Granada CF
1:2 (0:1)
Real Betis
Pondělí 13.09.2021, 22:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:14. (00:02:03)

Fotbalisté Betisu v Granadě vítězí 2:1 a připisují si první plný bodový zisk v této sezóně. Domácí Nazaríes naopak zůstávají na dvou bodech.

Hosté byli od začátku nebezpečnějším týmem. Po několika šancích se dočkali až v nastavení prvního poločasu, kdy rychlý protiútok výtečně vyřešil Rodri. Po změně stran ale Granadě vyšla lépe střídání, obraz hry se vyrovnal a v 66. minutě se to projevilo i ve skóre. Střelou k bližší tyči se prosadil Luis Suárez. Když už to vypadalo, že se směřuje k remíze, sebral v 89. minutě na půlce Sergio Canales, prošel s ním mezi několika protihráči a střelou ke vzdálenější tyči zaskočil domácího gólmana.

90+4

90+3
    Po dlouhém nákopu se dostal k hlavičce Luis Abram a Ruiovi Silvovi pomohla bližší tyč! Vzrušení ale bylo zřejmě zbytečné, máván byl ofsajd.

90+1
    Maxime Gonalons sestřelil Joaquína a dostal za to žlutou kartu. Druhá půle bude nastavena o tři minuty.

89
    Real Betis právě vstřelil branku!
    To jsem tedy zakřikl! Betis zřejmě vyhraje. Nádhernou individuální akci předvedl SERGIO CANALES. Ten se dostal k míči na půlce a vydal se k velkému sólu přes tři bránící hráče. Z levé strany šestnáctky pak vystřelil kolem stopera Abrama a trefil se ke vzdálenější tyči. Brankář Maximiano jen bezmocně zíral.

89
    Blíží se konec řádné hrací doby. Vypadá to, že zápas směřuje k dělbě bodů.

88
    Carlose Nevu chytily křeče a domácí raději zakopli míč do autu. Neva ale musí dohrát, oba týmy už mají dostřídáno.

86
    Jorge Molina před bránou pohotově zasáhl centrovaný míč a tečoval ho pod břevno. Rui Silva stačil zakročit a domácí útočník byl navíc dle signalizace pomezního v ofsajdu.

85
    Sergio Canales to zkusil po zemi ze střední vzdálenosti. Luís Maximiano bez větších problémů kryje.

84
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Monchu, přichází Yan Eteki.
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Jorge Molina.

83
    Teď hosté předvedli pěknou kombinaci, na jejímž konci přebral míč u pokutového území Joaquín. Jeho přízemní střelu ale dokázal u své levé tyče zlikvidovat Luís Maximiano.

82
    Nutno konstatovat, že domácím zatím vyšla střídání lépe než soupeři. Dá se říci, že díky nim vyrovnali hru i skóre.

81
    Dobrou příležitost měl zkušený domácí útočník Carlos Bacca. Ten dostal přihrávku od Nevy a hned to zkusil. Střelu pod břevno ale nadvakrát ztlumil v rukavicích Rui Silva.

80
    Ani z šestého rohového kopu Granada šanci nevytěžila.

79
    Dlouhý aut na Monchua. Ten se v šestnáctce srazil s bránícím Víctorem Ruizem a rozhodčí nařídil roh pro Granadu.