Poruba 2011 – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Šumperk | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Litoměřice – Kolín | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Benátky n/J | 4:2 (kon.) | | | Sokolov – Havířov | 2:3 (po pr.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 0:3 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 5:4 (4:3 po s.n.) | | | Hvězda Praha – PZ Kladno | 8:0 (kon.) |
Technika Brno – Tábor | 3:1 (kon.) | | | Třemošná – Plzeň | 0:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Motor ČB – Kobra | 7:1 (kon.) | | | Kometa Brno – HK MD Šumperk | 2:4 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 10:3 (kon.) |
HC Litvínov – K. Vary | 4:6 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 2:8 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Chabarovsk – Magnitogorsk | 2:6 (kon.) | | | Ufa – Minsk | 1:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Kunlun | 4:1 (kon.) |
Jokerit – Barys | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 4:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Viťaz | 5:2 (kon.) |
Kazaň – Soči | 1:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Dornbirn | 5:2 (kon.) |
Nová Paka – Děčín | 4:5 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 0:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Řisuty | 4:2 (kon.) |
Cheb – Písek | 3:2 (kon.) | | | Příbram – Klatovy | 6:4 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Hronov | 6:5 (kon.) |
Bílina – Jablonec n/N | 5:6 (po pr.) | | | Opava – Kometa Brno B | 1:0 (po pr.) | | | Vel. Meziříčí – Kopřivnice | 4:3 (kon.) |
Kobra – Tábor | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 4:3 (kon.) |
Kladno – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 2:3 (po pr.) |
Sparta – Kometa Brno | 8:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 6:2 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 7:1 (kon.) |
Trenčín – HC Slovan | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Orlová – Rožnov p. R. | 4:6 (17:00) |
Česko – Itálie | 6:2 (kon.) |
HC Vizi – HC Čápi | 9:2 (kon.) | | | Tomahawk – Poběžovice | 3:6 (kon.) | | | Tango Klatovy – AHC Dynamo | 2:5 (kon.) |
Marsy Klatovy – Vačice | 4:5 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)
Red Star Kunlun
50:34
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., držení).
|
|
48:34
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Christopher Seto.
|
|
46:44
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Byvalcev – 2 min., držení).
|
|
33:32
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
28:05
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lukáš Sedlák – 2 min., hákování).
|
|
15:08
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jang Chu – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
38. Těrtyšnyj (Bailen, Hyka), 38. Bailen (Těrtyšnyj, Hyka), 50. Těrtyšnyj (S. Kalinin, V. A. Tkačov), 59. Pulkkinen (V. A. Tkačov) – 53. Yip (Werek, Sproul)
Rozhodčí: Morozov, Fraňo – Antonov, Sadovnikov
Diváci: 1000
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Garipov (41.–41. Will, Butejec) – Pilut, Jarullin, Bailen, Tělegin, Kulik, Karpuchin, Manuchov – Pulkkinen, V. A. Tkačov, Kalinin – Sedlák, Hyka, Těrtyšnyj – Byvalcev, Kapustin, V. Abramov – Fatějev, Osnovin, K. Lukin – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Lazušin (Pengfei, J. Smith) – Jen, Sproul, Bartley, Tam, Yuen, Fram – Lockhart, S. Foo, Wong – Squires, Yip, Werek – Riche, Nicholls, Kane – Seto, J. Chu, Ying – Yan.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Lazušin (Pengfei, J. Smith) – Jen, Sproul, Bartley, Tam, Yuen, Fram – Lockhart, S. Foo, Wong – Squires, Yip, Werek – Riche, Nicholls, Kane – Seto, J. Chu, Ying – Yan.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Morozov, Fraňo – Antonov, Sadovnikov
Diváci: 1000
Denisa Józsová