Sparta – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Kladno – Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Kometa Brno | 2:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Kadaň | 7:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Riga | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:4 (kon.) |
HC MUNI – HC UP Olomouc | 4:5 (kon.) |
Česko – Kanada | 7:0 (kon.) |
Chomutov – HC Lovosice | 19:1 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 6:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Chrudim | 5:4 (po pr.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Písek – Kralupy n. Vltavou | 4:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 3:1 (3:2 po s.n.) |
po prodl.
HC Olomouc
3:2
(2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
56:10
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Rachůnek – 2 min., hákování).
|
|
33:15
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Vondráček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:11
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Káňa – 2 min., podrážení).
|
|
21:35
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michal Plutnar – 2 min., podrážení).
|
|
04:45
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michal Plutnar – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Krejčí (J. Káňa, Kucsera), 10. J. Káňa (Ondrušek), 65. Kolouch (Strapáč) – 43. Vondráček (Redlich), 50. Flek (T. Rachůnek, Plutnar)
Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla – Kajínek, Axman
Diváci: 4 450
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Lukáš (Mokry) – T. Černý, Ondrušek (C), Škůrek, Švrček, Dujsík, Řezníček, Rašner – J. Káňa, Krejčí (A), Kucsera – Klimek, Nahodil, Kunc – Ostřížek, J. Knotek (A), Navrátil – Strapáč, Kolouch, Bambula.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Plutnar, Parkkonen, Pulpán (A), Dlapa, T. Hanousek, T. Havlín, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek – Průžek, Kulich, O. Beránek – Koblasa, Miškář, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Plutnar, Parkkonen, Pulpán (A), Dlapa, T. Hanousek, T. Havlín, M. Rohan – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek – Průžek, Kulich, O. Beránek – Koblasa, Miškář, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla – Kajínek, Axman
Diváci: 4 450
Daniel Fekets
@DFekets