Kobra – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 6:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 5:4 (po pr.)
Přerov – HK MD Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
IHC Králové Písek
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Neděle 19.09.2021, 17:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 4. kolo

Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (19:01:31)

Vypjatý duel zná po šedesáti minutách vítěze! Písek přetlačil svého soupeře a upevňuje si tak první místo v ligové tabulce.

59:36
    Písek právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Písek si dojde pro další tři body! Do odkryté branky z vlastní třetiny přesně zamířil obránce ADAM DOLHÝ. Bez asistence.

Po oddechovém času se bude vhazovat před domácím brankářem, Němec už sedí na střídačce, takže uvidíme převahu 6 na 5. Do konce zbývá čtyřicet sekund.

Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Písečtí závěrečnému tlaku zatím úspěšně vzdorují.

58:30
    Pomalu se blíží konec třetí třetiny, zkusí to Kralupy v šesti?

57:45
    Dubského střela od modré byla sražena obráncem do ochranné sítě.

57:14
    Kreuzman při přechodu do útočného pásma poslal puk na střídačku hostů, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

56:55
    Icing hostů.

56:25
    Pitel udělal rychlou otočku kolem brány a pokoušel se o rychlé zasunutí puku za brankovou čáru, neúspěšně.

55:42
    Domácí skvěle napadají rozehrávku Kralup.

54:50
    Ofsajd domácích hokejistů.

54:35
    Krasanovského střela našla připraveného Němce.

53:45
    Dolhý nezpracoval přihrávku na modré čáře a celá domácí pětka se musí vystěhovat z útočného pásma.

53:22
    Domácí přečíslení 3 na 1 skončilo nepřesnou přihrávkou a z obrovské šance během chvíle sešlo!

52:40
    U kotouče hosté, kteří se naopak pokoušejí dostat co nejrychleji do útočného pásma.

51:30
    Domácí kontrolují kotouč a bedlivě kombinují ve vlastní třetině, nechtějí nic uspěchat ani věnovat kotouč soupeři.

50:57
    Zakázané uvolnění Kralup nad Vltavou.

50:35
    Kovaříkova prudká střela zápěstím skončila nad brankou.

50:00
    Deset minut do konce třetí třetiny, hosté se pokoušejí dostat do útočného pásma.

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

48:30
    Domácí v útočném pásmu vyslali v krátkém časovém sledu tři střely, ale se všemi si obrana hostů bez potíží poradila.

46:42
    Z oné útočné akce vyšla střela, se kterou si brankář Písku hravě poradil.

46:35
    Peškův průchod útočným pásmem zastavil obránce Šimůnek, který po zisku kotouče okamžitě založil útočnou akci.

44:46
    Kočího střela našla připraveného Vondráše.

42:57
    Špatná chvilka pro brankáře Němce! Střelecký pokus Kovaříka chytil, ale následně mu puk z výstroje vypadl a duchapřítomný DANIEL HÁLA, dotlačil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Kryštof Kovařík, Richard Pitel.

42:39
    Tečovaný střelecký pokus zastavuje Vondráš lapačkou.

41:08
    Písek vyhazuje přes všechny čáry, z této přesilové hry už branka nepadne.

41:02
    Vondráš si připisuje zákrok proti střele Hanouska.

40:45
    Nepřesná přihrávka vyhnala Kralupy z útočného pásma.

40:20
    Písek sbírá kotouč a uždibuje vteřinky.

40:16

40:01
    Připomínám, že Kralupy budou hrát skoro minutu a půl přesilovku.

40:01

Stav po čtyřiceti minutách je stále smírný, oba týmy přidaly po jedné brance. Nejprve se prosadil hostující Typolt a zhruba o pět minut později rozjásal domácí střídačku obránce Dolhý.

40:00

39:59
    Unavené písecké obránce osvobozuje siréna ukončující druhou třetinu.

39:20
    Nejproduktivnější hráč soutěže Pešek jde na trestnou lavici za hákování.

38:50
    Krasanovského pokus z pravé strany orazítkoval tyč.

38:31
    Icing domácích.

37:50
    Kovaříkova střela do levého horního růžku končí zákrokem Němce, který se na tyčku nalepil a nic nepropustil.

37:26
    Kovařík opět ukázal své rychlé nohy a získal kotouč za brankou soupeře.

36:01
    Kontr domácích končí úspěšným zákrokem Němce.

35:21
    Domácí obránce se za vlastní brankou dostal do potíží a vznikla z toho šance pro Kralupy! Zajíc inkasoval přesnou přihrávku a nebýt pohotového zákroku Vondráše, tak by se opět měnil stav utkání.

34:47
    Dubského přihrávka nenalezla adresáta, jinak by se jeho spoluhráč dostal do samostatného úniku! Velká škoda pro Písek.

34:11
    Lechnýř se do toho opřel od modré a nalezl pouze hruď Němce.

34:07
    Vhazovat se bude před hostujícím brankářem, který přerušil hru.

33:53
    Kulvejt zavezl kotouč do útočného pásma.

32:55
    Ostrá střele od modré v podání Adama Dolhého přestřelila branku.

32:30
    Na Peška mířila nepřesná přihrávka a hosté se tak osvobozují.

32:03
    Faul v útočném pásmu, na trestnou lavici si jde sednout Hamršmíd za držení.

31:35
    Kralupy kombinují v útočném pásmu a kují pikle na domácí obranu.

29:49
    Písečtí hokejisté srovnávají krok se svým soupeřem! ADAM DOLHÝ vypálil od modré čáry a kotouč se o horní tyčku odrazil za záda brankáře Němce. Asistence: Ondřej Pešek, Jaroslav Kreuzman.

28:40
    Domácím se nedaří. Nepřesné přihrávky, střely končící na prvním obránci. Takhle by to nešlo. Vhazování před Vondrášem.

27:53
    Ofsajd píseckých juniorů přerušuje hru.

26:44
    Typolt okamžitě po vhazování vyslal střelu na domácího brankáře, který si poradil.

26:39
    Hosté jsou v ráži! Tentokrát to zkoušel obránce, Vondráš přerušuje.

26:10
    Vorlíček to okamžitě po vhazování zkoušel, ale Vondráš vytěsnil lapačkou střelu mezi tři tyče.

26:07
    Vondráš vyráží střelu do ochranné sítě.

25:25
    Stupka v útočném pásmu sestřelil Kovaříka u mantinelu. Tento zákrok si vysloužil obdiv na střídačce hostů.

24:29
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Kralupy se ujímají vedení, když TOMÁŠ TYPOLT propálil Vondráše. Asistence: Jan Kočí.

23:50
    Karel Šmíd otestoval pozornost brankáře Vondráše, když na něj vyslal skrytou střelu od modré čáry, domácí brankář betonem poslal kotouč na pravou stranu.

22:54
    Přetlačovaná o kotouč u písecké střídačky dopadla lépe pro domácí, kteří se okamžitě derou do pásma.

21:46
    Hamršmídova střela z prostředka útočného pásma skončila na Krasanovském, který dobře zablokoval střelu.

21:16
    Pešek posílal puk před branku na svého spoluhráče, ale Němec pohotovým zákrokem zastavil kotouč.

20:30
    Už to vypadalo, že se Kralupy dostanou zadarmo za vlastní brankou ke kotouči, ale proti byl Kovařík, který i s poměrně slušným mankem dostihl beka a obral ho o puk.

20:01

Prvních dvacet minut hry je za námi a světelná tabule ukazuje stav 1:1. O úvodní branku se postaral domácí kapitán Jan Kurfürst, který tak využil přesilovou hru. Na opačné straně se prosadil Milan Cihelka, který tváří v tvář Vondrášovi nezaváhal.

20:00

19:35
    Jeden z domácích beků málem svému týmy zavařil, když nedokázal zpracovat kotouč, který mu ujel z hokejky. Naštěstí pro domácí z toho žádná větší šance nevznikla.

18:20
    K vidění je teď svižný a přímočarý hokej. Oba týmy chtějí skórovat a odejít tak před koncem první části do šaten v lepší pozici.

17:30
    Hamršmídova střela z levé strany minula branku.

15:48
    A máme vyrovnáno! Rychlé nohy všem ukázal MILAN CIHELKA, který obdržel přesnou přihrávku od Náhončíka. Cihelka ujel všem a s brankářem Vondrášem si poradil. Asistence: Samuel Náhončík.

15:30
    Kreuzman skvěle nalezl rozjetého Krasanovského, který se dostal sám před brankáře Němce. Hostující brankář si však poradil.

15:19
    Útočné snažení Kralup překazil ofsajd.

14:45
    Andrle byl u hostující střídačky ostře sestřelen Hanouskem. Domácí útočník se ale hned zvedá a pokračuje.

14:16
    Rozhodčí hlasitě křičel ofsajd, ale Andrle ho zřejmě neslyšel a hra se stěhuje až před domácího gólmana – úmyslný ofsajd.

13:14
    Až na třetí pokus se domácím povedlo vyhodit kotouč z obranného pásma.

12:59
    Kotouč se dostal k Vondrášovi, který okamžitě přerušuje hru, aby mohl jeho tým vystřídat.

12:43
    Střela Stupky skončila na prvním bránícím hráči.

12:12
    Hosté jsou již na svých pozicích v útočném pásmu.

11:55
    Králové se dobře brání, Kralupy kombinují pouze ve vlastní třetině.

11:30
    Šance pro Kralupy! Andrle si jde sednout na dvě minuty za podrážení.

11:10
    Signalizovaný ofsajd vyhnal domácí hokejisty z útočného pásma.

10:33
    Koubova střela z pravého kruhu byla zablokována hostujícím obráncem.

10:03
    Andrle se nádherně uvolnil u pravého mantinelu a elegantně se tak zbavil dvou protihráčů. Jeho následný střelecký pokus lapil Němec.

09:30
    Dolhý nahodil kotouč do útočného pásma.

08:47
    Ofsajd hostů.

08:30
    Střela hostujícího útočníka našla pouze výstroj Vondráše, který přerušuje hru.

08:00
    Kralupy přidaly na tempu a pokoušejí se o rychlé vyrovnání!

06:07
    To bylo rychlé! Králové využívají přesilovou hru! Gólový účet dnešního klání otevírá kapitán JAN KURFÜRST. Asistence: Kryštof Kovařík, Richard Pitel.