Sparta – Litvínov | 6:4 (kon.) |
Kobra – Havlíčkův Brod | 3:7 (kon.) | | | Liberec – Hvězda Praha | 10:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 8:3 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Technika Brno | 12:0 (kon.) | | | Slavia – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Olomouc – Poruba | 4:2 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Havířov | 2:1 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 1:14 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 1:6 (kon.) |
Čeljabinsk – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Riga | 2:1 (po pr.) | | | Kunlun – Chabarovsk | 0:2 (kon.) |
Petrohrad – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 0:4 (kon.) |
Kometa Brno – Pardubice | 6:3 (kon.) |
Akademici Plzeň – Riders Univerzita Pardubice | 4:1 (kon.) |
konec
HC Kometa Brno
6:3
(1:2, 2:0, 3:1)
HC Dynamo Pardubice
59:33
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nedelka – 2 min., sekání).
|
|
54:57
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (J. Sedláček – 2 min., hákování).
|
|
51:39
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
48:12
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Řehák – 2 min.).
|
|
33:27
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min.).
|
|
18:50
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min.).
|
|
16:55
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Costa – 2 min.).
|
|
14:13
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Costa – 2 min., podrážení).
|
|
07:37
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., vysoká hůl).
|
|
06:00
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Cápay – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
1. I. Sedláček (Malý), 21. Malý (I. Sedláček, Holemý), 32. I. Sedláček (J. Sedláček), 43. Cápay (Sedláček, Sedláček), 51. Šalé, 51. Holemý (I. Sedláček) – 14. Lichtag (Pavlata, Kaštánek), 20. Pavlata (Formánek), 49. Chabada (Kaplan, Herčík)
Rozhodčí: Obadal – Měkýš, Kleprlík
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Postava (Schnattinger) – Řehák, Grauer, Holemý, J. Sedláček, Ulbricht, Němec – Cápay, Bartes (A), Hrnčíř – Šalé, Meluzín, I. Sedláček (C) – Horký, Malý (A), Otava – Boltvan, Nesvadba
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chadaba, Kaštánek– Štefka, Pavlata, Lichtag (C) – Pavlík, Costa, Herčík – Novotný – Paleček, Rouha, Šťastný – Kaplan, Formánek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chadaba, Kaštánek– Štefka, Pavlata, Lichtag (C) – Pavlík, Costa, Herčík – Novotný – Paleček, Rouha, Šťastný – Kaplan, Formánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Obadal – Měkýš, Kleprlík
Diváci:
Libor Novák