Osasuna – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Mallorca – Levante 1:0 (kon.) | Cádiz – Valencia 0:0 (kon.)
Atlético – Barcelona 2:0 (kon.)
Cádiz CF
0:0 (0:0)
Valencia CF
Sobota 02.10.2021, 18:30 • Estadio Ramón de Carranza • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:28:54)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:8. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:11.

Je konec. V dnešním zápase mezi Cádizem a Valencií jsme se nakonec branky nedočkali. V první půli přišel asi jen jeden výraznější moment, když pálil ve 32. minutě Wass, ale Ledesma byl připraven. Ve druhé půli už hosté zahrozili vícekrát. Ve 49. a 51. minutě opět pálil Wass, ale domácí gólman vždy vytáhl důležitý zákrok. V 82. minutě znovu čaroval Ledesma a v 89. minutě vypálil těsně vedle branky Guedes. Valencia si tak vypracovala dost šancí, ale produktivita dnes chyběla.
    Cádiz remizoval s Valencií bez branek.

90+5

90+4
    Mouctar Diakhaby uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.

90+4
    Ovšem ani tentokrát centr hostů nepřinesl nic moc vážnějšího a obrana Cádizu si poradila.

90+4
    Hosté nyní ještě získali rohový kop z pravé strany a to je šance na rozhodnutí.

90+3
    Obrana Cádizu musela uvnitř vápna zakopnout balón pod tlakem do zámezí a Valencia je v tlaku.

90+2
    Jasper Cillessen si došel pro centrovaný míč z pravé strany a nenechal tak soupeře ohrozit svou bránu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Opět se hostující mužstvo dostalo dopředu a následně získalo autové vhazování na levé straně.

89
    Gonçalo Guedes mohl být hrdinou a rozhodnout tento zápas ve prospěch Valencie, ovšem jeho střela zpoza vápna skončila těsně vedle pravé tyče!

88
    Nebezpečný centr hostů z pravé strany, který letěl do vápna, ale tam si s ním poradila obrana Cádizu.

87
    Cádiz se ocitl v zajímavé příležitosti uvnitř vápna, ale nakonec se odpískal jen ofsajd.

85
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Hélder Costa.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Marcos André, přichází Manu Vallejo.

85
    Nepřesný pas hostů na levou stranu a následovat tak bude odkop od brány Jeremíase Ledesmy.

84
    Tentokrát si Jasper Cillessen neporozuměl se svým obráncem zrovna dvakrát dobře a málem z toho byla velká chyba.

83
    Iván Alejo uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

83
    Cádiz už je ale opět zatažený na své polovině a spíše čeká s čím přijde soupeř.

82
    Tentokrát si hosté vypracovali velkou šanci, když se útočník Valencie dostal po skvělé přihrávce do gólové příležitosti, ale Jeremías Ledesma včas vyběhl a jeho pokus dokázal zblokovat!

80
    Zbývá posledních deset minut plus nějaké nastavení a stále čekáme na tu gólovou radost, které se možná ani nedočkáme.

79
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Fali, přichází Juan Cala.

78
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Guillamón, přichází Uroš Račić.

77
    A vypadá to dokonce na střídání domácího hráče, který je zraněn.

76
    Opět faul ze strany Cádizu a Valencia tak bude rozehrávat na polovině svého soupeře.

75
    Iván Chapela se sice diví, ale podle sudího si pomohl faulem, aby se dostal přes obránce soupeře.

74
    Míč opět skončil jen za bránou hostujícího brankáře Cillessena, který tak bude mít další odkop od své svatyně.

72
    Martín Calderón tentokrát uviděl od sudího kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.

72
    Jasper Cillessen tentokrát pod tlakem odkopl míč raději jen daleko od své svatyně.

71
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází Martín Calderón.
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Iván Chapela.

70
    Nyní uviděl červenou kartu od sudího asistent trenéra Valencie.

68
    Valencia stále drží balón na polovině soupeře, ale k vidění toho bohužel moc není.

67
    Tentokrát se hosté už dostali s míčem z pravé strany až na malé vápno, ale opět z toho nebylo zakončení.

65
    Toni Lato se na levé straně sice dostal přes obránce a odcentroval do vápna, ale balón skončil jen na hlavě domácího obránce.

64
    V poslední třetí třetině zápasu se nám na hrací ploše celkem přiostřuje, ovšem doufejme, že uvidíme spíše gólové momenty.

62
    Dimitri Foulquier se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale následně byl jen zfaulován a Valencia bude pokračovat v útočném tažení.

61
    Domácí se ihned po vystřídání dvou hráčů dostali do šestnáctky soupeře, ale tam byla pozorná obrana soupeře.

60
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Pedro Benito.
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Milutin Osmajić, přichází Iván Alejo.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Omar Alderete, přichází Mouctar Diakhaby.

59
    Jenom to zahučelo v ochozech, když přiletěl střílený přízemní centr hostů z pravé strany do vápna, ale tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.

58
    Už to vypadalo že se domácí dostanou ke střele ze zajímavé pozice, ale obrana Valencie skvěle zasáhla.

57
    Hugo Guillamón se dopustil faulu ve středu hrací plochy a obdržel od sudího kartu žluté barvy.

55
    Centr Valencie z pravé strany jen proletěl vápnem na druhou stranu a následně navíc přišel útočný faul.

54
    Balón nyní skončil pouze mimo hrací plochu a následovat bude autové vhazování pro hosty.

52
    Hosté se snažili rozehrát standardní situace rychle, ovšem to jim neprošlo, neboť nezazněla píšťalka sudího.

51
    Znovu střílel Daniel Wass z dálky, ale jeho tvrdou ránu i tentokrát dokázal vytěsnit Jeremías Ledesma!

50
    Posléze hosté získali rohový kop z levé strany, ale ten už nepřinesl žádnou větší šanci.

49
    Daniel Wass se následně dostal k míči a vypálil tvrdou ránu, která pořádně zaplavala, ale Jeremías Ledesma ji nakonec dokázal vyrazit mimo tři tyče!

48
    Balón tentokrát skončil pouze v zámezí a následovat bude autové vhazování pro Valencii.

47
    Cádiz následně měl k dispozici volný kop, ovšem centr posléze letěl jen do zámezí za bránu Cillessena.

46
    Dimitri Foulquier se dopustil faulu na začátku druhé půle a okamžitě byl odměněn žlutou kartou.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:34.

První půle je u svého konce a Cádiz zatím hraje s Valencií bez branek. Moc popsat první část zápasu asi nepůjde, protože k vidění nebylo takřka nic. O jedinou střelu na bránu se postaral ve 32. minutě Daniel Wass, ale Jeremías Ledesma si s ní lehce poradil. Valencia je o něco lepším týmem, ale zatím je utkání velkou nudou.

45+4

45+4
    Nepřesná přihrávka domácího hráče skončila jen v zámezí a první půle je u konce.

45+3
    Opět se hostům nepodařilo něco vymyslet po pravé straně a v první půli se branky nedočkáme.

45+2
    A také měl domácí obránce pravdu, protože sudí Gómez nařídil pokračování ve hře.

45+2
    Už dvě minuty je hra přerušená a stále se čeká na rozhodnutí hlavního sudího. Mezitím Fali signalizuje, že to ruka v žádném případě nebyla.

45+1
    Videorozhodčí ovšem ještě prošetřuje situaci ve vápně, kde se Fali snažil odvrátit centr z levé strany.

45
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

44
    Další nedovolený zákrok, tentokrát ze strany domácích a u míče bude Valencia.

43
    Znovu se po neúspěšné útočné akci Cádizu snaží dopředu dostat Valencia, ale bohužel toho k vidění moc v první půli není.

42
    Valencia tak zahrávala volný kop z levé strany, po kterém přišla hlavička uvnitř vápna, ale ta neměla šanci na úspěch.

41
    Tomás Alarcón předvedl velmi špatné zpracování a následně tak musel zatáhnout za brzdu, když skluzem poslal k zemi Daniela Wasse. Za tenhle faul byl posléze odměněn žlutou kartou.

40
    Snad první vážnější příležitost ze strany domácích, jelikož se Tomás Alarcón dostal uvnitř vápna ke střele, ale tu zblokoval hostující obránce a Jasper Cillessen tak nemusel zasahovat.

38
    Tentokrát přišel centr hostů z pravé strany, který sice letěl do vápna, ale obrana Cádizu byla připravena.

37
    Málem se hostující obrana dopustila chyby, ale gólman Jasper Cillessen zachoval chladnou hlavu a vše vyřešil bez problému.

36
    Balón je opět jen v zámezí a následovat tak bude autové vhazování pro Cádiz. Pokud padne gól v první půli bude to menší zázrak.

35
    Opět ne příliš pohledná pasáž, kdy se Valencia snaží dostat blíž k bráně Ledesmy, ale zatím se ji to vůbec nedaří.

33
    Cádiz se vrhl do útoku po pravé straně, ale následný centr z pravé strany skončil pouze na hlavě soupeře.

32
    Jeremías Ledesma musel likvidovat první střelecký pokus, který vyslal Daniel Wass ze střední vzdálenosti, ovšem jeho přízemní střela nenadělala domácímu brankáři moc problémů.

30
    Půl hodina utkání je za námi a zatím jsme se nedočkali žádné střely na bránu, nýbrž gólu. Valencia je o něco aktivnější, ale zatím je zápas spíše nudným zklamáním.

29
    Álex Fernández se dopustil jen nedovoleného zákroku, když přes sebe za žádnou cenu nechtěl pustit Dimitriho Foulquiera.

28
    Hodně nepřesná střela tentokrát přišla z kopačky hostujícího hráče. Byl to tak již čtvrtý pokus Valencie, ale ani jeden ještě neletěl mezi tři tyče.

27
    Hosté bojovali o míč na pravém křídle, kde nakonec získali autové vhazování a mohou tak pokračovat v útoku.

25
    Po menší pauze se už opět může pokračovat v utkání a Valencia tak bude rozehrávat na své polovině hrací plochy.

24
    A domácí útočník nevypadá zrovna dvakrát v pořádku a je ošetřován na hrací ploše lékaři.

23
    Nyní hlavní rozhodčí přerušil hru, protože Milutin Osmajić zůstal ležet na hrací ploše po hlavičkovém souboji s Hugo Guillamónem.

22
    Následný centr se ale vůbec nepovedl, protože přeletěl všechny hráče uvnitř vápna a svou rotací se dostal mimo hrací plochu.

21
    Nyní se už ale můžeme dočkat nějaké šance, protože o první rohový kop v zápase se postará domácí celek a to z levé strany.

20
    Cádiz ovšem dlouho u balónu nezůstal a rozehrávat bude od své svatyně Jasper Cillessen.

18
    Ofsajdová past zastavila útočnou akci hostujícího mužstva po levé straně a jednalo se tak o vůbec první ofsajd v dnešním zápase.

17
    Faul ve středu hrací plochy na domácího hráče Tomáse Alarcóna a Cádiz tak bude u míče.

16
    Valencia zkoušela rozběhnout po pravé straně Yunuse Musaha, ovšem letící míč byl velice rychlý a také nepřesný. Následovat bude jen odkop od brány Jeremíase Ledesmy.

15
    Zatím nám tohoto ovšem dnešní zápas moc nepřinesl a stále čekáme na nějakou první vážnější příležitost.

14
    Následná standardní situace Cádizu ovšem nepřinesla nic moc nebezpečného a dopředu tak může postupovat hostující celek.

13
    Omar Alderete je prvním hráčem tohoto utkání, který byl odměněn za svůj faul žlutou kartou.

12
    Marcos André dostal přihrávku od Hugo Dura a z hranice vápna vystřelil, ovšem jeho rána letěla několik metrů nad bránu Cádizu.

10
    Míč byl nyní zahrán jen do zámezí, protože Hugo Duro zůstal ležet na hrací ploše ve středu hřiště, ale vypadá to že bude moct pokračovat v utkání bez ošetření.

9
    Pokus o střelu z dálky se hostujícímu hráči moc nevyvedl, protože byl zblokován. Po chvíli se ještě dral k míči Yunus Musah, který atakoval brankáře Ledesmu.

8
    Gonçalo Guedes posunul míč na pravou stranu, kde se snažil odcentrovat Dimitri Foulquier, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.

7
    Hostující mužstvo se snaží něco vymyslet pomalou kombinací středem hrací plochy, ale Cádiz se zatáhl.

6
    Valencia sice následně měla k dispozici volný kop z levé strany, ovšem ten nepřinesl nic moc nebezpečného.

5
    Isaac Carcelén byl v souboji se soupeřem o něco později a dopustil se tak jen nedovoleného zákroku.

3
    Znovu se Cádiz zkoušel dostat do zakončení centrem do vápna z pravé strany, ale Jasper Cillessen byl připraven.

2
    Domácí celek se snaží něco vymyslet po levé straně, ale tam nebylo moc místa pro kombinaci.

1

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Harojan, Fali, Espino – Jönsson – Salvi (C), Álex Fernández, Alarcón, Osmajić – Negredo.
    Náhradníci: Gil – Arzamendia, Alejo, Bastida, Cala, Calderón, Chapela, Jiménez, Benito, Parra.

Valencia CF: Cillessen – Foulquier, Paulista (C), Alderete, Lato – Musah, Wass, Guillamón, Duro – André, Guedes.
    Náhradníci: Doménech, Mamardašvili – Costa, Diakhaby, Jason, Koindredi, Mosquera, Račić, M. Vallejo, J. Vázquez.

Valencia CF

Valencia se aktuálně nachází na 8. pozici s 11 body a skóre 12:8. Po dobém vstupu do letošního ročníku přišly prohry s Realem Madrid a Sevillou. Naposled Valencia hrála na domácím stadionu s Bilbaeem. V první půli se toho moc nedělo, ovšem v 69. minutě poslal hosty do vedení Martinez. V 82. minutě navíc uviděl domácí Gomez druhou žlutou a oslabil Valencii. Tu ale spasil v 90+5. minutě Marcos Andre a zápas skončil remízou 1:1.

Cádiz CF

Cádiz je momentálně na 15. místě se 6 body a skóre 7:11. Po domácí remíze 0:0 s favorizovanou Barcelonou zavítal Cádiz na půdu Vallecana. Tam šli domácí v 9. minutě do vedení, ovšem ve 23. minutě srovnal Haroyan. Těsně před poločasem ale poslal domácí zpět do vedení Falcao. V 87. minutě potvrdil výhru 3:1 Palazon.

V 8. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Cádiz CF a Valencia CF. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Cádizu, který vyhrál v poměru 2:1. Dnes se bude hrát na Estadio Ramón de Carranza. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.