Zbuzany – Brozany 3:3 (kon.) | Přepeře – Liberec B 3:1 (kon.) | Živanice – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.)
FK Přepeře
3:1 (1:1)
Slovan Liberec B
Sobota 16.10.2021, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

Je dobojováno! Přepeře dnes dokázaly porazit Liberec B 3:1, přestože utkání pro ně rozhodně snadné nebylo. V prvním poločase se poměrně brzy trefil Nesvadba, avšak o čtyři minuty později srovnal hostující Vyčítal. Na další branky si diváci museli počkat do 66. a 69. minuty, kdy se dvakrát trefil Vojtěch Hadaščok. Tři body tak dnes bere domácí tým.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou. (12:39:45)

90+2

90
    Pořadatel ukázal, že rozhodčí budou nad rámec řádné hrací doby přidávat 2 minuty.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Jakub Elbel.
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Daniel Novák, přichází Tomáš Fingerhut.

87
    Liberec nyní hraje na útočné polovině. Jeho hra je ale před úplným závěrem duelu kostrbatá.

86
    Jan Šulc vyslal velmi nepřesný centr z levé strany. Míč letěl až příliš vysoko, tudíž žádná potíž pro Truksu.

84
    Hosté málem chybovali v rozehrávce už u stoperů, ale nakonec vše dokázali zvládnout.

83
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Marek Bína, přichází Adam Knobloch.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Jakub Synek.

81
    Žlutou kartu dostává Radek Dvořák (FK Přepeře).

80
    Hosté už nevypadají na to, že by s tímto duelem měli něco udělat. Do tlaku se stále dostat nemohou, navíc se spíše brání.

78
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Matyáš Kazda, přichází Jan Málek.

78
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Justen Kranthove.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Andriy Yuzvak, přichází Filip Zvěřina.

76
    Domácí si vytvořili velký tlak, ale míč do brankového prostoru nezapadl. Vzápětí se bude střídat.

75
    Na začátku 75. minuty drží Přepeře míč na útočné polovině. Pokouší se kombinovat na levé straně.

72
    Rozdány byly hned dvě červené karty na obou stranách. Obdrželi je domácí Pavel Tvaroha a hostující Ondřej Lehoczki.

72
    Po ní však přišla na řadu mírná potyčka mezi oběma tábory. Rozhodčí musí situaci uklidňovat.