Ostrava B – Znojmo 2:4 (kon.) | Olomouc B – Vrchovina 5:1 (kon.) | Slovácko B – D. Benešov 4:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
4:0 (2:0)
FC Dolní Benešov
Neděle 17.10.2021, 10:15 • Kunovice - tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Oba poločasy skončili stejným výsledkem a radost z vítězství tak zůstává v Uherském Hradišti. K dvěma trefám z první půle přibyl gól z 61. minuty, který měl na svědomí Pavel Juroška. Skóre navýšil i střídající David Kratochvíl v 77. minutě. Po většinu zápasu bylo Slovácko herně lepší a vítězství 4:0 jej vyhoupne do vrchní poloviny tabulky.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za přečtení a přeji Vám hezký zbytek víkendu. (12:14:03)

90+1

90+1
    Rozhočí Bebenek nastavuje 1 minutu.

87
    Na hrací ploše nyní nevidíme žádné napadání, hráči obou družstev jsou s výsledkem smíření.

Utkání sleduje 80 diváků.

83
    Střídající Blahuta mohl výsledek trochu zkorigovat. Z deseti metrů trefil pouze brankáře domácích.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vincour Tomáš, přichází Stojmenov Gorast.

78
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rončka Adam, přichází Latka Petr.
    77. KRATOCHVÍL - 4:0

77
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! KRATOCHVÍL DAVID si našel míč ve vápně a parádní střelou zvyšuje na 4:0!

76
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juroška Pavel, přichází Olšanský Radim.

74
    Šašinka se mohl stát dvougólovým střelcem! Po dobré přihrávce běžel sám na brankáře Benešova. Jeho přehození končí vedle branky.

73
    Za taktický faul dostává žlutou kartu střídající Tomáš Gebauer

73
    Na pravé straně chtěl něco vymyslet Bartoš, kombinace Slovácka však končí v zámezí.

69
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Libor Pernica, přichází David Kratochvíl.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Aleš Kočí, přichází David Pisar.

67
    Míč doletěl k prvnímu bránícímu hráči. Benešov nyní kontroluje hru, ale už není tak aktivní.

66
    Marek Polášek dobře zastavil útok soupeře a nabídl tak spoluhráčům kombinaci u brány soupeře. Z ní vytěžilo Slovácko rohový kop.
    61. JUROŠKA - 3:0

61
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Jako by mě PAVEL JUROŠKA slyšel. Po nádherné kombinaci ve vápně zvyšuje vedení svého týmu a o vítězi tohoto utkání je pravděpodobně rozhodnuto. 3:0

60
    Máme před sebou poslední půlhodinu a pokud Slovácko nezvýší aktivitu, mohli by o své vedení klidně přijít.

56
    Benešov zřejmě nastartovala střídání. Nyní vidíme Slovácko pod mírným tlakem a pokyn z hostující střídačky "Dáme kontaktní" o tom svědčí.

52
    Za ostrý zákrok vidí žlutou kartu hráč hostů – Patrik Rubý

51
    Merdovič měl na kopačce třetí gól svého týmu. Z pěti metrů však brankáře hostů nepropálil.

47
    Slovácko vstoupilo do druhé půle znovu aktivně. Po centru se k hlavičce opět dostával Šašinka. Nyní byl ale dobře ubráněn.

46
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Koňařík Jan, přichází Rubý Patrik.
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Moravec Tomáš, přichází Gebauer Tomáš.
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Karčmář Adam, přichází Blahuta Matyáš.

46

První půle je za námi. Viděli jsme očekávaný průběh utkání, kdy Slovácko převážně kombinovalo před šesnáctkou soupeře a posílalo do vápna jeden míč za druhým. Hosté dokázali ubránit všechno, kromě hlavičky Šašinky ve 28. minutě. Na tento gól navázal ve 35. minutě pěknou střelou Aldin a do druhého poločasu půjdeme za stavu 2:0

45+1

45
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu

45
    Skvěle hrající Merdovič se probíjel do další šance. Míč mu ale utekl za postranní čáru. Odkopávat bude Chvěja

43
    V pokutovém území Slovácka upadli dva hráči. K nelibosti hostující střídačky je pískán útočný faul.

40
    Pět minut před koncem poločasu vidíme další dobývání hostující branky. Prozatím neúspěšné.
    35. ALDIN - 2:0

35
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Po krásné individuální akci se domácí dostávají do dvougólového náskoku. IBRAHIM ALDIN si hezky poradil v souboji "jeden na jeden" a ránou o tyč nedává brankáři šanci.

32
    Slovácko po vstřelené brance okamžitě ožilo. Hosté z Benešova brání jeden útok za druhým a nemůžou se dostat zpátky do zápasu.
    28. ŠAŠINKA - 1:0

28
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Po dalším centru z levé strany se už Slovácko raduje. ONDŘEJ ŠAŠINKA si skvěle našel míč a hlavou na zadní tyč otevírá skóre dnešního utkání. 1:0

26
    Merdovič posílal zajímavý centr do vápna, jenomže při převzetí přihrávky stál v ofsajdu a proto se ohrožení Benešovské branky prozatím nekoná.

25
    Nyní se hra trochu otevřela. Rána z kopačky Šašinky letěla vedle.

24
    Šimko se už řítil sám na brankáře, rozhodčí však správně zvedá praporek – ofsajd.

22
    Za faul u půlící čáry dostává první kartu utkání Jan Koňařík

20
    Po dalším nepřesném centru se míč snesl na kopačku Šimka. Ten z voleje napálil balón těsně vedle branky.

19
    První střelecký pokus si připisují také domácí. Rána ze střední vzdálenosti letěla dva metry vedle levé tyče. Zde by se brankář Chvěja jen těžko dostal.

16
    Slovácku se otevřela cesta do otevřené obrany. Ale ani nadvakrát nedokázali hráči dostat míč na bránu. Zatím končí vše u pozorné obrany hostů

14
    První kdo měl větší šanci, byli hosté. Skroch si hezky navedl míč a střelou z třiceti metrů trefil brankáře domácích.

12
    Další akci Slovácko začíná od brankáře Bajzy.

9
    Jenomže centry nelétají tam kam by měly. Prozatím vidíme zápas bez větších šancí.

8
    Domácí mají k dispozici další rohový kop

5
    Hosté se nachvíli dostali do útoku. Tam však ztratili míč a při rychlém brejku třech proti třem se Slovácko nedokázalo dostat ke střele.

2
    Hned ve druhé minutě domácí vybojovali rohový kop. K ničemu vážnému však nevedl

Úvodního výkopu se zmocnili fotbalisté domácích. Uvidíme, zda dnes potvrdí svou aktuální formu.

1

Hráči obou mužstev právě nastupují na hřiště

1.FC Slovácko B: Bajza Pavol – Kočí Aleš, Merdovič Marko, Bartoš Vojtěch, Juriška Pavel – Pernica Libor, Vincour Tomáš (K), Polášek Marek, Aldin Ibrahim – Šašinka Ondřej, Šimko Patrik
    Náhradníci: Borek Jiří – Stojmenov Gorast, Machalík David, Kratochvíla David, Pisar David, Olšanský Radim

FC Dolní Benešov: Chvěja Filip – wojatschke Vojtěch, Koňařík Jan, Massaniec Jakub – Moravec Tomáč (K), Pecuch Martin, Wybraniec Nataniel Krzysztof, Skroch Daniel, Karčmář Adam – Kubík Ondřej, Rončka Adam
    Náhradníci: Rubý Patrik – Blahuta Matyáš, Gebauer Tomáš, Labuda Filip, Latka Petr, Baránek Vít

Rozhodčí: Bebenek Petr – Mrázek Peter, Ogrodník Vlastimil.

Poslední vzájemné zápasy

05.09.2020 | D. Benešov – Slovácko B = 0:1
    16.11.2019 | Slovácko B – D. Benešov = 1:0

Tým z Benešova je na tom podstatně hůř a svědčí o tom i jeho poslední výsledky. Díky dobrému začátku sezóny si Benešov drží třináctou pozici, v posledních šesti utkáních však dokázal získat pouhé 2 body. V dnešním zápase jej rozhodně nečeká nic lehkého.

Tým z Uherského Hradiště si po dvanácti kolech drží osmou pozici tabulky. Jeho forma je však impozantní. V posledních šesti utkáních dokázala rezerva Slovácka získat 16 bodů, ztratila pouze s Vratimovem kvůli remízy 1:1. V posledním kole navíc hráči Slovácka nadělili Jihlavskému "béčku" osm gólů, což je staví do role favorita i pro dnešní utkání.

Vítám všechny příznivce českého fotbalu, dnes konkrétně 13. kola MSFL. Proti sobě se postaví dvě mužstva držící si klidnou pozici ve středu tabulky. Týmem domácích je pro dnešek Slovácko "B" . Do hradiště zavítá tým z Dolního Benešova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.