Leicester – Arsenal 0:2 (kon.) | Burnley – Brentford 3:1 (kon.) | Liverpool – Brighton 2:2 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Watford – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 0:3 (kon.)
Tottenham – Manchester Utd. 0:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:3 (0:1)
Manchester United
Sobota 30.10.2021, 18:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 10. kolo
    86. Marcus RASHFORD - 0:3

86
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tak ještě jeden zásah pro Manchester United! Na přihrávku za obranu Tottenhamu si na hranici ofsajdu naběhl MARCUS RASHFORD, který zakončil podél vyběhnutého Llorise!
    64. Edinson CAVANI - 0:2

64
    Hostující celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství! Ronaldo parádně ošálil jednoho ze soupeřů, poslal přihrávku na EDINSONA CAVANIHO, který se dostal před brankáře a krásně jej obstřelil!
    39. Cristiano RONALDO - 0:1

39
    Hostující celek se v závěru prvního poločasu dostává do vedení! Tlak hostujícího celku v posledních minutách sílil. Na parádní centr k zadní tyči si naběhl CRISTIANO RONALDO, který z voleje napálil míč ke vzdálenější tyči!

Tomáš Kubečka

Branky: 39. Ronaldo (B. Fernandes), 64. Cavani (Ronaldo), 86. Rashford (N. Matić)

Karty:   78. B. Davies (TOT), 90+2. Romero (TOT) – 19. Shaw (MAN), 22. Maguire (MAN), 73. Fred (MAN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:14.
    Tottenham Hotspur: Lloris – Emerson, Romero, Dier, B. Davies – P.-E. Höjbjerg, Skipp (66. Ndombèlé) – Lucas Moura (54. Bergwijn), Lo Celso (73. Alli), Son Hung-min – Kane.
    Náhradníci: Gollini – Alli, Bergwijn, Doherty, Ndombèlé, Reguilón, Rodon, D. Sánchez, Tanganga.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Varane, Maguire – Wan-Bissaka, McTominay, Fred, Shaw – B. Fernandes (76. N. Matić) – Cavani (82. Lingard), Ronaldo (71. Rashford).
    Náhradníci: D. Henderson – E. Bailly, Dalot, M. Greenwood, Lingard, N. Matić, Rashford, van de Beek, Sancho.