Angers – Nice 1:2 (kon.) | Bordeaux – Remeš 3:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 2:0 (kon.)
Štrasburk – Lorient 4:0 (kon.) | Troyes – Rennes 2:2 (kon.) | Brest – Monaco 2:0 (kon.)
Clermont Foot – Marseille 0:1 (kon.)
ESTAC Troyes
2:2 (2:1)
Stade Rennes
Neděle 31.10.2021, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:15. (16:56:33)

Dočkali jsme se kvalitní podívané, která přinesla po dvou gólech na obou stranách. Prvních přibližně 30 minut bylo v režii hostů, poté se naopak až do nějaké 70. minuty dostali do sedla spíš domácí. Závěr ale patřil opět hráčům Rennes a oba týmy se rozchází smírně s jedním bodem.

Děkuji za vaši pozornost!

90+6

90+5
    Zápas konči u vápna Rennes, kde míč drží domácí a Chadli ještě vybojoval roh!

90+4
    Hostující kapitán Traoré trochu kontroverzně obral o míč Koného a dostal tím svůj tým do rychlého protiútoku, který ale skončil nepovedeným centrem Labordeho.

90+2
    Obrovská šance Rennes v nastavení! Martin Terrier si naběhl na měkký centr Labordeho a ocitl se asi metr a půl před Gallonem. Toho ale nedokázal překonat!

90+2
    Oba týmy už vypadají velmi unaveně. Je pravdou, že jsme sledovali fyzicky velmi náročných 90 minut.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Bianconeho centr byl opět moc dlouhý.

89
    Podle rychlosti rozehrávky Gallona a reakcí hostů to vypadá, že spokojenější jsou s bodem hráči Troyes.

89
    Koného prudký centr do vápna hostů se odrazil pryč.

88
    Kombinace Traorého s Bourigeaudem nevyšla a Rennes bude muset opět získat balon od domácích, pokud chce ještě zabojovat o tři body.

87
    Bianconeho centr byl o něco delší a Rennes je u míče.

86
    Truffert se dopustil faulu a dává Troyes příležitost v podobě standardní situace. Ta je ze větší vzdálenosti, takže můžeme čekat centr před bránu.

85
    Tentokrát se Troyes ubránilo.

85
    Další rohový kop Stade Rennes po bloku Koného.

85
    Poslední minuty slibují zajímavou podívanou. Ani jeden tým nevypadá, že by se chtěl s remízou spokojit.

83
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Brandon Domingues.

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Issa Kaboré, přichází Nassim Chadli.