Sev. Irsko – Litva 4:0 (kon.) | Řecko – Bělorusko 2:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Island 0:3 (kon.)
Kypr – Portugalsko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rakousko 0:3 (kon.)
Norsko – Finsko 3:1 (kon.) | Rusko – Slovensko 3:0 (kon.) | Švédsko – Bosna 4:0 (kon.)
Slovinsko – Albánie 3:0 (kon.) | Srbsko – Faerské ostrovy 0:0 (kon.) | Německo – Polsko 0:4 (kon.)
Švýcarsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Irsko – Itálie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 3:1 (kon.)
Gibraltar – Wales 0:7 (kon.) | Skotsko – Kazachstán 2:1 (kon.) | Belgie – Turecko 2:0 (kon.)
Malta – Španělsko 0:5 (kon.)
Ázerbájdžán
0:3 (0:1)
Rakousko
Pátek 12.11.2021, 18:00 • 8 KM Stadionu, Baku • Kvalifikace ME U21 • Skupina A

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:14. (18:57:59)

Fotbalisté Rakouska vezou z Baku hladkou výhru 3:0, ke které je nasměroval krásnou trefou v závěru prvního poločasu kapitán Aiwu. Po změně stran se během tří minut trefil z penalty i ze hry Schmid. Domácí měli jen minimum šancí a vítězství hostů je zcela zasloužené.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Ildar Alekperov (Ázerbájdžán).

90+1
    Střídající Seiwald neprostřelil Mehbalijeva, dorážku mu zastavil skluzem jeden z obránců a z druhé vlny ještě vracel míč na bránu Skrbo, míří ovšem do zámezí a je po šanci.

90
    Nastavují se 3 minuty.

88
    Rakousko dostřídalo. Auera a Kronbergera vyměnili Seiwald a Ivkić.

87
    Gurbanli v obklíčení udržel míč a nabil pod sebe na velké vápno Sejidovovi, který vystřelil těsně nad břevno.

86
    Žlutou kartu dostává Rauf Hüseynli (Ázerbájdžán).

85
    Skrbo si naběhl do šestnáctky, neunáhlil se a v pravý čas střelou jesličkami překonal svého strážce, na čáře však byl pozorný Mehbalijev.

82
    Střídání v týmu Ázerbájdžánu: ze hřiště odchází Sabuhi Abdullazade, přichází Farid Yusifli.

79
    Střídající Stefan Skrbo si nepohlídal ofsajd.

78
    Mehbalijev vystartoval proti míči a nepustil k průnikové přihrávce Huškoviće.

77
    Dnešní utkání sleduje 852 diváků.
    75. Romano SCHMID - 0:3

75
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Hosté důrazně napadali rozehrávku a vybojoval míč. ROMANO SCHMID si narazil s Huškovićem a výstavní střelou k tyči zpoza šestnáctky napnul síť. Druhý gól během tří minut pro útočníka Werderu Brémy!
    72. Romano SCHMID - 0:2

72
    Autorem branky z pokutového kopu je ROMANO SCHMID. Gólmana si poslal na druhou stranu a snadno po zemi zasunul.