Novosibirsk – Nižněkamsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Minsk – Jaroslavl 3:7 (kon.)
Omsk – Viťaz 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 3:2 (2:1 po s.n.) | Dynamo Moskva – Jokerit 3:1 (kon.)
Kunlun – Chabarovsk 4:5 (po pr.) | Riga – Vladivostok 3:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 15.11.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

Traktor Čeljabinsk získává bonusový bod z tohoto zápasu. Magnitka nehrála špatně, ale zvítězit nedokázala. (18:00:57)

60:35 Vladimir A. Tkačov - 3:2

60:35
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je to gól, na nájezdy nedojde. Vyhrávají domácí hokejisté. Šikovnou tečí před brankou usměrnil puk za záda brankáře v přesilovce VLADIMIR A. TKAČOV. Asistence: Nick Bailen a Lukáš Sedlák.

60:01

60:00

59:59
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Pavel Akolzin – 2 min., vražení na mantinel).

57:37
    Momentálně ani jeden celek nejeví snahu skórovat, podle všeho uvidíme prodloužení.

56:33
    Traktor se akcí dostal do zakončení, ale Vasilij Košečkin přerušil hru. Vitalij Abramov je autorem zatím poslední střely.

56:00
    Hosté rozehrávají od své branky, čekají na dostřídání spoluhráčů.

55:30
    Stav zápasu je vyrovnaný, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

53:47
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, Lukáš Sedlák to zkoušel pěkně samostatně, ale ve střední třetině přišel o puk.

52:00
    Sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je nyní vyrovnaný. Sergej Kalinin měl zajímavou příležitost, ale trefil jen střed branky.
    50:00 Brendan LEIPSIC - 2:2

50:00
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Po nádherné akci je vyrovnáno, pohlednou kombinaci zakončil střelou do odkryté části branky aktivně hrající BRENDAN LEIPSIC. Asistence: Nikolaj Goldobin.

49:31
    Špatná rozehrávka Traktoru znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Čeljabinsku.

48:40
    Teemu Pulkkinen to vzal na sebe, jeho pokus kryje brankář Magnitky. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.

48:38
    Vasilij Košečkin nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal si poradit se střelou soupeře.

47:27
    Dnešní utkání sleduje 2 250 diváků.

46:50
    Nikolaj Goldobin to zkoušel individuálně, následně pálil Philippe Maillet. Jehho pokus vyrazil brankář.

46:10
    Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se hraje.

45:34
    Andrej Stas pálil, ale jeho pokus kryje brankář Roman Will. Následuje komerční přestávka.

45:00
    Domácí celek hraje přesilovku, ale nedokáže se výrazněji prosadit v útočném pásmu.

43:39
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., krosček).

43:14
    Vasilij Košečkin přerušuje hru po střele soupeře. Pálil Vladimir A. Tkačov.

42:52
    Nikolaj Goldobin to zkoušel individuálně, ale přes střední pásmo se nedokázal propracovat do útočného pásma.

41:55
    Vasilij Košečkin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči nedokázali proměnit přesilovku. Stále tedy vede domácí celek o jednu branku.

40:57
    Magnitogorsk musí o útočné pásmo bojovat, puk má až za svou brankou, kam odehráli hráči Traktoru.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí hokejisté vedou o jednu branku, ale hrají v oslabení.

40:01

40:00

39:44
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lawrence Pilut – 2 min., sekání).

39:16
    Brendan Leipsic to zkoušel individuálně, obkroužil branku, ale jeho zakončení minulo cíl.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:37
    Na nějakou výraznější šanci poslední minuty čekáme, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.

38:00
    Hosté se nyní usadily v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

36:35
    Andrej Čibisov to zkoušel individuálně, ale jeho pokus končí jen na boční síti.

36:00
    Čtyři minuty zbývají do konce třetiny, Traktor se dostal do těsného vedení.

35:31
    Jegor Jakovlev mohl vypálit, ale rozhodl se pro kombinační hru. Následný pokus o zakončení byl zblokovaný.

34:20
    Michail Grigorjev má kotouč za svou brankou a pomalu rozehrává.

33:32
    Traktor se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet. Následně ale přišel o puk.
    32:14 Nikita TĚRTYŠNYJ - 2:1

32:14
    Domácí celek otáčí vývoj zápasu a jde do vedení, po rychlé akci a šikovné přihrávce se střelou po ledě prosazuje NIKITA TĚRTYŠNYJ. Asistence: Nick Bailen.

32:00
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

31:32
    Komerční přestávka.

31:17
    Jaroslav Chabarov rozehrává od své branky, dostal se rychle do útočného pásma, ale přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.
    30:24 Lukáš SEDLÁK - 1:1

30:24
    Krátce po polovině druhé třetiny i zápasu je vyrovnáno. Šikovnou tečí střely spoluhráče dostal puk mezi betony brankáře soupeře LUKÁŠ SEDLÁK. Asistence: Nick Bailen.

28:00
    Puk byl tečovaný, zakázané uvolnění se nepíská. Hrát tak musí hosté od své branky.

27:23
    Traktor rozehrává od své branky, Vitalij Abramov však o puk přišel, a tak mohou hrát hosté. Ti se do střelecké pozice nedostali.

26:56
    Sedm minut hry ze druhé třetiny je pryč, sledujeme utkání, které mnoho velkých šancí nenabízí.

25:59
    Vasilij Košečkin přerušuje hru, komerční přestávka.

25:31
    Čeljabinsk hraje aktivně, sledujeme nátlakovou hru domácích.

25:15
    Ilja Karpuchin pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale i tak si dokázal brankář poradit.

24:24
    Linus Hultström to vzal na sebe, dostal se do zakončení, ale jeho pokus v pohodě kryje brankář.

23:52
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Aktuálně vede o jednu branku hostující celek.

23:12
    Domácí hráči se dostali po rychlé akci do střelecké pozice, ale rána končí vedle.

23:04
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu Magnitky.

22:14
    Traktor hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu. Další rána od modré čáry byla zblokovaná.

21:16
    Lukáš Sedlák bekhendovou stranou hole zkoušel vypálit, trefil jen prostor, kde byl připravený brankář.

20:30
    Roman Will si celkem snadno dokázal poradit se střelou ze střední vzdálenosti.

20:11
    Utkání pokračuje druhou třetinou.

20:01

20:00

19:30
    Vasilij Košečkin si celkem snadno dokázal poradit se střelou od modré čáry.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
    18:51 Andrej ČIBISOV - 0:1

18:51
    Situace dva na jednoho a hosté jdou do vedení. Střelou z kruhu ke vzdálenější tyči se prosazuje ANDREJ ČIBISOV. Asistence: Josh Currie.

18:00
    Nikita Těrtyšnyj výborně tečoval spoluhráčovu střelu před brankou, ale puk nedokázal tečovat.

17:12
    Vitalij Abramov vedl rychlou akci svého celku. Dostal se do střelecké pozice, a tak vypálil. Vasilij Košečkin v pohodě střelu viděl a přerušil hru.

16:27
    Po delší době se domácí usadili v útočném pásmu, dlouhou dobu kombinovali, a pak pálil Jevgenij Kulik.

15:39
    Vasilij Košečkin raději přerušuje hru, v pohodě si poradil se střelou od modré čáry.

15:15
    Michail Grigorjev mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, ke střele se Magnitka nyní nedostala.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hosté se nyní usadili v útočném pásmu.

13:50
    Nikita Těrtyšnyj mě na hokejce úvodní branku zápasu, ale jeho ránu velmi dobře kryje pozorný Vasilij Košečkin

13:36
    Andrej Stas si vypracoval dobrou střeleckou pozici, jeho rána ale byla zblokovaná. Gólman následně zasahovat vůbec nemusel.

12:30
    Michail Grigorjev rozehrává od své branky, ale špatně vyhodnotil situaci. Následně se Traktor se střelecké pozice nedostal.

11:44
    Roman Will nechtěl rozehrávat, a tak raději podržel kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.

11:07

10:34
    Skoro tři a půl minuty se nyní hraje bez přerušení. Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.

09:21
    Vyloučený hráč se vrací do hry, nyní se už hraje pět na pět.

09:05
    Ačkoliv sledujeme přesilovku, tak mnoho šancí v tomto zápase k vidění není.

08:17
    Přesilovku nyní má Traktor.

08:04
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, domácí rozehrávají od své branky.

07:13
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Philippe Maillet – 2 min., hákování).

07:00
    Magnitogorsk pokračuje v aktivní hře, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

06:35
    Přesilovku hraje hostující celek, který se pokouší usadit v útočném pásmu. Nikolaj Goldobin minul branku.

06:14
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Abramov – 2 min., hákování).

06:00
    Traktor měl obrovskou šanci, před brankou byl Lukáš Sedlák. Jeho pokus ale končí vedle branky.

05:04
    Vasilij Košečkin má na svém kontě další zákrok, tentokrát pálil Lawrence Pilut od modré. Komerční přestávka.

04:19
    Andrej Stas to zkoušel indviduálně, obtočil se okolo branky a rychle zakončoval. Jeho rána končí vedle.

03:33
    Vasilij Košečkin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí k vidění momentálně není.

03:09
    Nick Bailen pálil od modré čáry, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře. Následně se rychle otočil směr hry.

01:57
    Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale rána byla zblokovaná.

00:54
    Roman Will byl pozorný a dokázal si poradit se střelou z křídla, kterou vyslal Philippe Maillet.

00:01

Traktor Čeljabinsk: Will – Pilut, Jarullin, Bailen, S. Tělegin, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – S. Kalinin, Pulkkinen, Byvalcev – Těrtyšnyj, L. Sedlák, V. Abramov – Kravcov, Osnovin, V. A. Tkačov – Stas, Kapustin.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Chabarov, J. Jakovlev, I. Nikolajev, Hultström, Makljukov, M. Grigorjev, V. Sjomin – S. Košelev, Currie, Čibisov – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Akolzin, Korobkin, A. Několenko – Goldobin..

Traktor Čeljabinsk odehrál 29 zápasů s bilancí 14-7-2-6 a získal 44 bodů. V tabulce Východní dovoze je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Kazaní 5:0, Vladivostokem 6:1, Barysem 5:4 v prodloužení a s Ufou. Tým nestačil na Viťaz 2:4.

Metallurg Magnitogorsk odehrál 27 zápasů s bilancí 18-5-0-4 a získal 46 bodů. V tabulce Východní konference je na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Magnitogorskem 3:1, Viťazem 2:1 a Petrohradem 3:2 v nájezdech. Tým nestačil na Jaroslavl 2:3 a na Čerepovec 2:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Metallurg Magnitogorsk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. L. Sedlák (Bailen), 33. Těrtyšnyj (Bailen), 61. V. A. Tkačov (Bailen, L. Sedlák) – 19. Čibisov (Currie), 50. Leipsic (Goldobin)

Traktor Čeljabinsk: Will (Narudinov, S. Mylnikov) – Pilut, Jarullin, Bailen, S. Tělegin, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – S. Kalinin, Pulkkinen, Byvalcev – Těrtyšnyj, L. Sedlák, V. Abramov – Kravcov, Osnovin, V. A. Tkačov – Stas, Kapustin, A. Potapov.

Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Ponamarenko, Stronganov

Diváci: 2 250