Empoli – Udinese 3:1 (kon.) | Cagliari – Turín 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
Turín FC
Pondělí 06.12.2021, 20:45Italská Serie A • 16. kolo

To je z mé strany vše, přeji dobrou noc. (22:38:33)
    Turín vedl v poločase 1:0, ale ve druhém poločase domácí Cagliari nakonec vyrovnal na konečných 1:1. Nutno dodat, že remíza je asi spravedlivá.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 12:24.

90+4

90+3
    Oba celky se samotném závěru tlačí dopředu, ale vypadá to, že dnešní duel nebude mít vítěze.

90+1
    Po rohu se o nůžky pokusil Nahitan Nández, ale z těžké pozice nedokázal trefit branku.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Cristian Ansaldi.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Gabriele Zappa.

88
    Další velká šance hostujících hráčů, ale ani tentokrát to vedoucím gólem neskončilo. Daniele Baselli poslal z hranice malého vápna míč nad branku!

86
    Po dalším centru vyskočil nejvýše Simone Zaza, ale v těžké pozici poslal míč nad branku soupeře!
    84. Praet velkou šanci neproměnil

84
    Ale do vedení mohli jít hosté! Dennis Praet dostal přihrávku mezi obránce a rázem byl sám před brankářem, jenže branku trefit nedokázal!

82
    Domácí jsou v závěru utkání o poznání aktivnější než soupeř, hlavně tedy směrem dopředu, ale do zakončení se nedostávají.

80
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, co nám konec utkání nabídne.

79
    Rohový kop pro domácí Cagliari.

78
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Gastón Pereiro.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Diego Godín.

75
    Ale z rohu nic nebylo, protože Simone Zaza byl opět v ofsjadu. Už potřetí během druhého poločasu.

74
    Simone Zaza proběhl s míčem půlku hřiště, následně tlačil míč do vápna, ale Răzvan Marin ho odvrátil na rohový kop.