PSG – Club Brugge 4:1 (kon.) | RB Lipsko – Manchester City 2:1 (kon.) | AC Milán – Liverpool 1:2 (kon.)
Porto – Atlético 1:3 (kon.) | Dortmund – Besiktas 5:0 (kon.) | Ajax – Sporting 4:2 (kon.)
Real Madrid – Inter 2:0 (kon.) | Šachtar – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
4:1 (3:0)
Club Brugge KV
Úterý 07.12.2021, 18:45 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů • Skupina A

Naprosto zaslouženě vyhrává domácí celek tento zápas. Kylian Mbappé a Lionel Messi se dokázali oba prosadit dvakrát. Za hosty snižoval Mats Rits. Hosté mnoho velkých šancí neměli, zaslouženě vyhrál tým PSG. (20:37:14)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.

90+4

90+4
    Noa Lang poslal centr před branku, ale centr byl nepovedený.

90+3
    Rohový kop pro hosty. Centr se snesl před branku, Federico Ricca hlavičkoval, ale minul branku. Míč byl tečovaný na další roh.

90+3
    Fotbalisté ve žlutém se sice usadili na polovině soupeře, ale nemohou si vypracovat výraznější šanci. V poklidném tempu se mač dohrává.

90+1
    Hostující celek nyní kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.

90+1
    Gianluigi Donnarumma má na svém kontě dobrý zákrok, dokázal si poradit se střelou soupeře. Clinton Mata zakončoval.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc ke druhému poločasu.

90
    Ašraf Hakimí posílal míč před branku, ale jeho spoluhráč nezakončil. Míč netrefil.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Jeden z hostujících hráčů šel v pokutovém území k zemi, ale sudí nechává hru plynout. Pokutový kop se nepíská.

88
    Lionel Messi to nemyslel vůbec špatně, jeho rána končí mimo branku.

87
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí hráči drží míč daleko od své branky. Brugge má velké problémy s přechodem do útočné fáze.

85
    Volný kop budou rozehrávat hostující fotbalisté. Ruud Vormer se rozhodl pro přímou střelu na branku, ale minul. Jeho ráně nechyběla přesnost.

84
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Eric Junior Dina Ebimbe.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Mauro Icardi.

82
    Hosté vybojovali rohový kop. Ruud Vormer poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit. Georginio Wijnaldum odhlavičkoval.

82
    Georginio Wijnaldum si v souboji na útočné části hrací plochy pomohl nedovoleně, hrát tak budou hosté.

Jan Prošek

Branky: 2. Mbappé, 7. Mbappé (Di María), 38. Messi (Mbappé), 76. Messi (pen.) – 68. Rits (Lang)

Karty:   55. Kehrer (PSG), 70. Mbappé (PSG) – 61. Lang (BGY)

Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.
    Paris Saint-Germain: G. Donnarumma – Hakimí, Marquinhos (C), A. Diallo, N. Mendes (49. Kehrer) – Wijnaldum, Verratti (84. Dina Ebimbe), I. Gueye (71. Paredes) – Messi, Mbappé (83. Icardi), Di María (71. A. Herrera).
    Náhradníci: Letellier, Navas – Dagba, Danilo Pereira, Dina Ebimbe, A. Herrera, Icardi, Kehrer, Kimpembe, Paredes.

Club Brugge KV: Mignolet – Hendry, Nsoki, Ricca – Mata, Vanaken (C), É. Balanta (69. Mbamba), Rits (69. Vormer), Sandra (56. Van der Brempt) – Lang, De Ketelaere.
    Náhradníci: Lammens – Dost, Izquierdo, Maouassa, Mbamba, Mechele, Otasowie, Sobol, Sowah, Van der Brempt, Vormer, Wesley.

Rozhodčí: Gil Manzano – Iñigo, Nevado (ES)