Norsko – Rusko | 34:28 (kon.) | | | Francie – Švédsko | 31:26 (kon.) |
Írán – Čína | 10:0 (kont.) | | | Uzbekistán – Paraguay | 33:39 (kon.) | | | Kamerun – Tunisko | 29:35 (kon.) |
Angola – Slovensko | 23:21 (kon.) |
Zubří – Frýdek-M. | 36:26 (kon.) |
konec
HC ROBE Zubří
36:26
(20:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Filip Lefenda
HC ROBE Zubří | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | Š. Mizera | 0/0 | 0 | 0 | ||
74 | PK | P. Bajer | 2/0 | 0 | 0 | ||
29 | LK | J. Dobeš | 5/0 | 0 | 0 | ||
2 | P | J. Dokoupil | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | Š. Fiala | 0/0 | 0 | 1 | ||
14 | LS | M. Havran | 1/0 | 0 | 1 | ||
24 | P | L. Hybner | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | M. Jurka | 7/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | D. Mazurek | 4/0 | 0 | 0 | ||
4 | LK | D. Michálek | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | SS | O. Mika | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | L. Mořkovský | 6/3 | 0 | 1 | ||
34 | SS | D. Palát | 3/0 | 0 | 0 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | M. Pšenica | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 36/3 | 0 | 2 | 3 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | P. Bartoš | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | B | M. Cáb | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | J. Marenčák | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | PK | J. Brožek | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | LK | Z. Bureš | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | PK | O. Güttler | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | M. Hrachovec | 1/0 | 0 | 1 | ||
99 | SS | R. Hustopecký | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | M. Choleva | 0/0 | 0 | 1 | ||
15 | PS | R. Chudoba | 6/2 | 0 | 1 | ||
10 | SS | A. Moješcik | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | J. Mucha | 4/0 | 0 | 0 | ||
88 | LS | D. Mynář | 4/0 | 0 | 1 | ||
71 | SS | J. Ondrušík | 5/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | O. Voleník | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 26/2 | 0 | 2 | 4 | 1 |
HC ROBE Zubří:
Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Michálek, Přikryl, Pšenica, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Mika, Hybner, D. Mazurek, Dobeš, Palát, Bajer.
Náhradníci:
Trenér: Peter Dávid
Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák, M. Cáb – Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, Mynář, Güttler, Hustopecký.
Náhradníci:
Trenér: Daniel Valo
Náhradníci:
Trenér: Peter Dávid
Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák, M. Cáb – Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, Mynář, Güttler, Hustopecký.
Náhradníci:
Trenér: Daniel Valo
Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Diváci:
Nejvíce branek: Jurka 7, Mořkovský 6/3, Dobeš 5 – Chudoba 6/2, Ondrušík 5, Mucha 4. Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3:4. ČK: Hustopecký (FRM).