Kladno – Liberec 0:8 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Třinec – Salzburg 6:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 2:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:4 (kon.)
Zlín – Plzeň 4:2 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Havířov – Motor ČB 1:2 (2:3 po s.n.)
HC Litvínov – Olomouc 2:3 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (0:2, 2:0, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 19.12.2021, 13:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Napočtenou zase někdy příště! (15:16:55)

Máme dohráno! Vyrovnané a napínavé střetnutí mezi Spartou a Mladou Boleslaví končí těsným vítězstvím domácího celku, který tak dnes ukončuje nelichotivou sérii porážek! Hosté dnes v Holešovicích předvedli výborný výkon, který jim ale na bodový zisk nestačil.

59:42
    Domácí gólman byl nyní přeci jen nucen zasahovat, rychlou zkouškou ale prošel na výbornou.

59:30
    Sparta své protihráče nepouští pryč od mantinelů, Krbeček má díky dobré práci své defenzívy jen minimum práce.

58:57
    Míříme do poslední minuty, Boleslav drží hru v útočném pásmu a snaží se ostřelovat domácí klec.

58:41
    Karel Křepelka jednoduchou střelou z modré čáry trefil jen výstroj připraveného Krbečka.

58:04
    Marek Stuchlík po konci timeoutu zůstává na střídačce, bruslaři jsou na ledě v šesti!

58:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:52
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak tohle je pro výborně hrající Boleslav hodně hořký gól! Sparta se dvě minuty a osm sekund před koncem základní hrací doby dostává do vedení, po přihrávce Krupičky Stuchlíka prostřelil FILIP ŠINDELEK – 4:3! Asistence: Jan Krupička.

57:12
    Skrumáž před Stuchlíkem vypadala nepříjemně, gólman Bolky ale nakonec zvládl puk odklidit od svého brankoviště.

56:39
    Bitva se momentálně drží hlavně v neutrální zóně, útočná pásma zůstávají oběma týmům zapovězena.

55:43
    Kotouč nyní vyletěl na hostující střídačku a jen těsně minul členy realizačního týmu Mladé Boleslavi.

55:14
    Šindelek z prostoru pro vhazování mířil na vzdálenější tyč, jenže nakonec hostující klec úplně minul. Stuchlík při zákroku omylem vyhodil svou svatyni z její předepsané pozice.

54:34
    Spartu stále trápí přechody do útočného pásma, nyní se už minimálně potřetí od startu třetí třetiny dostali do postavení mimo hru.

54:12
    Základní hrací doba se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zatím to vypadá, že o kompletním dělení bodů bude muset rozhodnout až prodloužení.

53:45
    Hauser se protlačil před pravou tyč a z posledních sil zakončil do ramene připraveného Stuchlíka.

53:07
    Boleslav je stále aktivnějším celkem na ledě, aktuálně sledujeme bitvu o puk za domácí svatyní.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 23. Hauser, 31. Hauser (Zembol), 45. Zembol (Ducháč), 58. Šindelek (Krupička) – 10. Václavík, 20. Brouček (Němec), 50. Plíšek (M. Vlasák)

HC Sparta Praha: Krbeček (Hrabal) – Tomov, Šindelek, Tůma, David, Tomek, Červenka, Ducháč (C) – Senčák, Mácha, Hauser, Krupička, Slavíček (A), Vašíček, Vágner, Theimer, Vitouch, Zembol.
    Trenér: Richard Žemlička.

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němec, Vacík (A), Křepelka, Rajgl, A. Vlasák, Vochvest – Simon (A), Závora (C), Polák, Brouček, Půček, Broš, M. Vlasák, Hruška, Václavík, Plíšek.
    Trenér: Petr Haken.

Rozhodčí: Jaroš, Glanc – Komárek, Svoboda.