Poprad – Banská Bystrica 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Úterý 01.02.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo

Poprad rozhodol o zisku troch bodov v záverečnej minúte zápasu, Livingston sa trafil dnes po druhýkrát a je hrdinom dnešného stretnutia. Poprad víťazí nad Banskou Bystricou 2:1. (20:21:43)

59:20
    Poprad dal gól!
    Gól strelil LIVINGSTON. Asistencie Arniel.

49:36
    Prihrávka na Arniela, ktorý už bol blízko brány a nepodarilo sa mu prekonať Weningera.

48:36
    Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Bačik – 2 min., nedovolené bránenie).

48:10
    Banská Bystrica dala gól!
    Výborná prihrávka Gabora na ALEXA TAMÁŠIHO na pravý kruh, ktorý strelou do vzdialenejšieho horného rohu prestrelil Todykova.
    Asistencie: Gilbert Gabor, Filip Vašaš

47:51
    Hrá sa dlhšie bez prerušenia, hra je opatrnejšia.

46:25
    Svitana striasol zo seba hráčov a z otočky hľadal medzi kruhmi Arniela, ten to však mal na dlhú hokejku.

43:58
    Arniel prihrával do druhej vlny Svitanovi, ten sa už k puku nedostal.

43:19
    Bačik sa k strele neodhodlal, miešal puk, potom ho iba nahodil, ale puk až na bránu neprešiel.

41:47
    Mešár sa uvoľnil, z bekhendovej dorážky sa potom nepresadil N. Bondra.

40:58
    Poprad posiela puk cez všetky čiary.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine padol jeden gól, z hokejky domáceho Livingstona, Poprad vyhráva 1:0. Zápas je však poriadne nervózny, tretia tretina sa začne presilovkou B. Bystrice.
    Tretia tretina sa začne o 19:45.