Olympijští sportovci z Ruska – Švýcarsko | 5:2 (kon.) | | | Dánsko – Čína | 1:3 (kon.) |
Třinec – Sparta | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Zlín – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Olomouc – Motor ČB | 3:4 (po pr.) |
Znojmo – Dornbirn | 7:4 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 5:0 (kon.) | | | Vítkovice – Kladno | 4:3 (kon.) |
Zvolen – HC Slovan | 7:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nové Zámky | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 0:0 (odl.) |
Poprad – Prešov | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Košice | 1:4 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 4:5 (kon.) | | | Vlci Žilina – Žiar nad Hronom | 5:0 (kon.) | | | Trnava – Levice | 5:3 (kon.) |
Dubnica – Martin | 4:5 (kon.) |
HK MD Šumperk – Ústí n/L | 7:2 (kon.) | | | Vsetín – Chrudim | 4:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Poruba 2011 | 4:2 (kon.) |
Písek – Technika Brno | 2:3 (po pr.) |
konec
HK Mladí Draci Šumperk
7:2
(1:1, 4:0, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Alena Ryšavá
Branky a nahrávky:
11. Cekr (Šotkovský, Křivohlávek), 25. Tomiczek (Šotkovský, Koutecký), 28. Křivohlávek (Koutecký), 30. Pánek (Šotkovský, Tomiczek), 33. Polách (Horký), 44. Polách (Horký, Plhal), 46. Minařík (Plhal) – 4. Polata (Klatt), 45. Gašpar (Macek)
Rozhodčí: Škach – Čelechovský, Jurčík
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Bielecký (Ryšavý) – Blaháček, Holub, Koutecký, Minařík, Cekr (A), Netolický, Křivohlávek, Plhal (C) – Polách, Šotkovský, Kesler, Haas, Tomiczek, Kavan, Šucha, Pánek, Horký
Náhradníci:
Trenér: Petr Rutar
HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (Ježek) – Bartoň, Klatt, Kuchler, Vlach, Polata (C), Česnohlídek, Miškovič – Koval, Nedoma, Svoboda (A), Filip, Kredl, Macek, Gašpar, Kincl, Tot (A)
Náhradníci:
Trenér: Jiří Vrba
Náhradníci:
Trenér: Petr Rutar
HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (Ježek) – Bartoň, Klatt, Kuchler, Vlach, Polata (C), Česnohlídek, Miškovič – Koval, Nedoma, Svoboda (A), Filip, Kredl, Macek, Gašpar, Kincl, Tot (A)
Náhradníci:
Trenér: Jiří Vrba
Rozhodčí: Škach – Čelechovský, Jurčík
Diváci:
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Holub – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tot – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Česnohlídek – 2 min., vysoká hůl).