Augsburg – Union Berlín 2:0 (kon.) | Bielefeld – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Freiburg 1:0 (kon.)
Mohuč – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 2:3 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 3:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:0 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 05.02.2022, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:31:03)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 11:16. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:16.

Je konec. Kolín nad Rýnem si připisuje velmi důležité vítězství 1:0 nad Freiburgem. Domácí hráči vstoupili do zápasu o něco aktivněji a ve 23. minutě se dočkali odměny, když se prosadil Modeste. Posléze nám ovšem tempo hry opadlo a v nastavení první půle mohl srovnat Eggestein, ovšem toho skvěle vychytal Schwäbe. V 50. minutě bylo srovnáno, ovšem nakonec jen chvíli, protože branka nakonec nebyla uznána. V 73. minutě nebezpečně vypálil Günter, ale domácí brankář si poradil. Posléze byl Freiburg v tlaku, ale nic vážnějšího si už nevypracoval.
    Kolín zvítězil nad Freiburgem 1:0.

90+5

90+4
    Kolínu se daří držet míč na útočné polovině.

90+3
    Domácí se dostali po levé straně do rychlého brejku, ale ten byl zblokován do zámezí.

90+2
    Opět se Freiburgu nepovedlo zakončit mezi tři tyče a Kolín je stále blíž k velmi důležité výhře.

90+1
    Freiburg získal dva rohové kopy, ale ani jeden nepřinesl něco vážnějšího.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc!

89
    Freiburg zahrával volný kop, po kterém přišel centr a následně zakončení, ale to minulo bránu soupeře.

88
    Nyní míč skákal ve vápně po centru hostů z levé strany, ale opět jej obrana Kolína dokázala odkopnout.

86
    Kolín kombinoval na útočné polovině, ale nevytvořil si příležitost ke střele.

85
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Anthony Modeste, přichází Sebastian Andersson.
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Louis Schaub.
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Jan Thielmann, přichází Julian Chabot.

83
    Nicolas Höfler je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a nyní se hraje hodně od podlahy.

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Nils Petersen.
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Jonathan Schmid.

81
    Woo-Jong Džong uviděl za svůj faul kartu žluté barvy.

79
    Anthony Modeste se snažil dostat k míči před vápnem, ale ten mu byl odebrán.

78
    Tohle už vypadalo zajímavě pro Freiburg, ale Kolín se stále drží ve vedení, ovšem bude zažívat ke konci zápasu hodně těžké chvilky.