Augsburg – Union Berlín 2:0 (kon.) | Bielefeld – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Freiburg 1:0 (kon.)
Mohuč – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 2:3 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 3:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:0 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 05.02.2022, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:31:03)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 11:16. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:16.

Je konec. Kolín nad Rýnem si připisuje velmi důležité vítězství 1:0 nad Freiburgem. Domácí hráči vstoupili do zápasu o něco aktivněji a ve 23. minutě se dočkali odměny, když se prosadil Modeste. Posléze nám ovšem tempo hry opadlo a v nastavení první půle mohl srovnat Eggestein, ovšem toho skvěle vychytal Schwäbe. V 50. minutě bylo srovnáno, ovšem nakonec jen chvíli, protože branka nakonec nebyla uznána. V 73. minutě nebezpečně vypálil Günter, ale domácí brankář si poradil. Posléze byl Freiburg v tlaku, ale nic vážnějšího si už nevypracoval.
    Kolín zvítězil nad Freiburgem 1:0.

90+5

90+4
    Kolínu se daří držet míč na útočné polovině.

90+3
    Domácí se dostali po levé straně do rychlého brejku, ale ten byl zblokován do zámezí.

90+2
    Opět se Freiburgu nepovedlo zakončit mezi tři tyče a Kolín je stále blíž k velmi důležité výhře.

90+1
    Freiburg získal dva rohové kopy, ale ani jeden nepřinesl něco vážnějšího.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc!

89
    Freiburg zahrával volný kop, po kterém přišel centr a následně zakončení, ale to minulo bránu soupeře.

88
    Nyní míč skákal ve vápně po centru hostů z levé strany, ale opět jej obrana Kolína dokázala odkopnout.

86
    Kolín kombinoval na útočné polovině, ale nevytvořil si příležitost ke střele.

85
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Anthony Modeste, přichází Sebastian Andersson.
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Louis Schaub.
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Jan Thielmann, přichází Julian Chabot.

83
    Nicolas Höfler je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a nyní se hraje hodně od podlahy.

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Nils Petersen.
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Jonathan Schmid.

81
    Woo-Jong Džong uviděl za svůj faul kartu žluté barvy.

79
    Anthony Modeste se snažil dostat k míči před vápnem, ale ten mu byl odebrán.

78
    Tohle už vypadalo zajímavě pro Freiburg, ale Kolín se stále drží ve vedení, ovšem bude zažívat ke konci zápasu hodně těžké chvilky.

77
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Dejan Ljubičić, přichází Jannes-Kilian Horn.

76
    Dejan Ljubičić se nacházel v zajímavé pozici, ale nakonec si míč nedokázal přesně zpracovat. Po chvíli pálil Ondrej Duda, ale jen vedle.

75
    Následná standardní situace ale nepřinesla nic vážnějšího a obrana Kolína dokázala balón odkopnout do bezpečí.

74
    Nyní se Salih Özcan dopustil faulu a tlak Freiburgu tak bude pokračovat volným kopem.

73
    Christian Günter se opřel do míče, ale jeho tvrdá přízemní rána skončila na skvělém zákroku Marvina Schwäbeho!

72
    Po faulu domácího hráče měl Freiburg volný kop, ale následný centr byl zblokován.

71
    Marvin Schwäbe byl připraven a rychle si došel pro odražený míč uvnitř vápna.

70
    Balón nyní skončil jen mimo hrací plochu a následovat tak bude autové vhazování pro Kolín. Zbývá posledních dvacet minut.

68
    Dejan Ljubičić posléze uviděl žlutou kartu, když skluzem zastavil soupeře.

67
    Domácí tým zkoušel centrem dostat míč do vápna z pravé strany, ale obrana Freiburgu si poradila.

65
    Jan Thielmann poslal k zemi hráče se stejným číslem, tudíž Woo-Jong Džonga a uviděl žlutou kartu.

64
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Ondrej Duda.

62
    Kolín se snaží neztrácet míč a soustředí se především na defenzívu.

60
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Woo-Jong Džong.

59
    Špatná přihrávka hostů končí jen v zámezí.

58
    Domácí mužstvo výrazně zabralo po neuznané brance soupeře a nyní se hraje spíše na polovině Freiburgu.

56
    Další střelecký pokus z nohy domácího hráče, ale ten byl opět zblokován.

55
    Tentokrát si Kolín na druhé straně vypracoval příležitost ke střele, ale ta byla zblokována.

53
    Mark Flekken musel zlikvidovat pokus domácího hráče z dálky, což se mu podařilo.

52
    Kolín ale musí zapnout, neboť je momentálně jednoznačně horším týmem na hrací ploše.

50
    Roland Sallai, který přišel do druhé půle jako střídající hráč sice dává branku, ale ta nakonec neplatí, protože se jeho spoluhráč nacházel v ofsajdové pozici, kde stínil brankáři!

49
    Tentokrát přišla střela ze strany hostů, ale ta minula domácí svatyni.

48
    Znovu se hostující mužstvo snažilo vyvinout tlak a vstoupilo do druhé půle aktivněji.

47
    Freiburg se sice dostal do vápna z levé strany, ale pomezní rozhodčí nakonec zvedl praporek.

46
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Roland Sallai.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:32.

První polovina utkání je za námi a Kolín vede nad Freiburgem 1:0. Domácí hráči vstoupili do zápasu o něco aktivněji a ve 23. minutě se dočkali odměny, když se prosadil Modeste. Posléze nám ovšem tempo hry opadlo a v nastavení první půle mohl srovnat Eggestein, ovšem toho skvěle vychytal Schwäbe.

45+2

45+2
    Posléze Freiburg získal rohový kop a Philipp Lienhart hlavičkoval, ovšem jeho pokus letěl nad břevno.

45+1
    Maximilian Eggestein mohl srovnat těsně před poločasem, ale jeho ránu k levé tyči vytáhl na rohový kop Marvin Schwäbe!

45
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

45
    Nyní ale hosté získali rohový kop, o který se postará Vincenzo Grifo.

44
    Freiburg se velmi těžce probíjí dopředu a znovu se mu nepodařilo projít po levé straně.

43
    Kevin Schade nedokázal projít po pravém křídle, ale možný brejk Kolína rovněž nic nepřinesl.

42
    Balón nyní zavítal jen do zámezí, což znamená autové vhazování pro Freiburg.

41
    Anthony Modeste tentokrát hledal z levé strany uvnitř vápna svého spoluhráče, ale ten se nakonec nedostal k míči.

40
    Posléze přišel nedovolený zákrok Maximiliana Eggesteina na druhé straně a vypadá to, že první půle už další branku nepřinese.

39
    Mark Uth nyní zfauloval protihráče ve středu hrací plochy, ale okamžitě se mu omluvil.

37
    Znovu Kolín zapojuje do své rozehrávky také brankáře Marvina Schwäbeho.

36
    Kolín po vstřelené brance nehraje nijak atraktivně, ale za to velmi účelně, neboť nepouští soupeře ani k náznaku nějaké šance.

34
    Nyní rozhodčí přerušil hru, protože se srazili dva hráči, kteří šli do hlavičky.

31
    Tentokrát přišel jen ofsajd, ve kterém se nacházel domácí hráč na levé straně.

30
    Půl hodina utkání je za námi a Kolín vede nad Freiburgem 1:0 po brance Modesteho.

29
    Následně přichází faul Freiburgu, což sudí Brych viděl a také odpískal.

28
    Nyní nám tempo hry zvolnilo a bojuje se především ve středu hrací plochy.

26
    Kevin Schade sice šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ale bylo to bez cizího zavinění.

25
    Freiburg tak nyní má být na řadě a musí zvýšit svou aktivitu směrem dopředu.

23
    Köln právě vstřelil branku!
    Domácí mužstvo otevírá brankový účet tohoto zápasu! Jan Thielmann předvedl fantastický první dotek po nákopu svého spoluhráče a dostal se tak za obránce, posléze posunul míč do velké tutovky ANTHONYMU MODESTOVI a ten zakončil z první zkušeně k pravé tyči. Asistence: Jan Thielmann.

23
    Nyní se přesně nevědělo, kdo vlastně bude vhazovat míč ze zámezí, lae nakonec to bude Freiburg.

22
    Anthony Modeste se snažil vložit do hlavičky po centru z pravé strany, ale jeho pokus letěl několik metrů vedle.

21
    Marvin Schwäbe nyní dostal malou domů, ale neměl moc variant na rozehrání a míčem čekal dobrých deset vteřin.

20
    Ermedin Demirović se sice dostal zpoza vápna ke střele, ale jeho přízemní pokus letěl vedle.

18
    Následná standardní situace nepřinesla pro domácí mužstvo nic vážnějšího.

17
    Jonas Hector opět dostal míč do běhu na levé křídlo a posléze našel ve vápně spoluhráče Marka Utha, jehož zakončení bylo zblokováno do zámezí.

16
    Zatím ovšem stále čekáme na první nějakou vážnější šanci na jedné, či druhé straně.

15
    Nakonec si hosté vypracovali střelu, ,ale tento pokus byl zblokován do zámezí.

14
    Míč nyní zavítal pouze do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Freiburg.

12
    Ermedin Demirović byl pozdě v souboji se soupeřem a šlápl mu na nohu.

11
    Tentokrát se Kolín opět snažil něco vymyslet, ale míč nakonec skončil jen v zámezí vedle brány Flekkena.

9
    Salih Özcan skvělým razantním skluzem zastavil Kevina Schadeho.

8
    Poté domácí mužstvo získalo další rohový kop, ale balón skončil jen v moci gólmana Marka Flekkena.

7
    Následná standardní situace nepřinesla nic vážnějšího, ale Kolín je nadále u míče a aktivnější v úvodu zápasu.

6
    Jonas Hector si udělal místo na levé straně, ale jeho následný pokus o centr zblokoval soupeř a Kolín bude pokračovat rohovým kopem.

4
    Ermedin Demirović si sbíhal za obranu na nákop, ale k míči se jako první dostal gólman Marvin Schwäbe.

3
    Tentokrát šel hráč Freiburgu trochu ostřeji do souboje se soupeřem a přebrousil mu nohy.

2
    Domácí mužstvo získalo na začátku utkání rohový kop z pravé strany, ale ten nakonec nic vážnějšího nepřinesl.

1

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Schmitz, Kilian, Hübers, Hector (C) – S. Özcan – Kainz, Ljubičić, Thielmann – Uth, Modeste.
    Náhradníci: T. Horn – S. Andersson, Duda, Ehizibue, J.-K. Horn, Ostrák, Schaub, Schindler, Chabot.
    Trenér: Steffen Baumgart

SC Freiburg: Flekken – Kübler, Lienhart, N. Schlotterbeck, Günter (C) – Schade, M. Eggestein, Höfler, Grifo – Höler, Demirović.
    Náhradníci: Uphoff – Gulde, Haberer, Džong, Keitel, Petersen, Sallai, K. Schlotterbeck, Schmid.
    Trenér: Christian Streich

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.

SC Freiburg

SC Freiburg se aktuálně nachází na 5. pozici s 33 body a skóre 33:23. Po velké prohře 1:5 na půdě Dortmundu se Freiburg utkal doma se Stuttgartem. Ve 37. minutě si Ito vstřelil vlastní branku a Freiburg vedl po poločase 1:0. V 72. minutě zvýšil vedení Schade a Freiburg tak nakonec vyhrál 2:0.

1. FC Kolín nad Rýnem se momentálně v tabulce nachází na 8. místě s 29 body a skóre 32:34. Po domácí prohře 0:4 s Bayernem se Kolín představil na půdě Bochumu. Ve 25. minutě poslal domácí do vedení Holtmann, ovšem ve 36. minutě srovnal Hubers a před poločasem otočil zápas Modeste. V 70. minutě bylo opět srovnáno po brance Asana a Kolín remizoval 2:2.

Ve 21. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy 1. FC Kolín nad Rýnem a SC Freiburg. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Freiburgu, ovšem tento zápas skončil remízou 1:1. Dnes se bude bojovat na RheinEnergie Stadionu v Kolíně nad Rýnem. Úvodní výkop je naplánován na 15:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.