Liverpool – Cardiff 3:1 (kon.) | Nottingham – Leicester 4:1 (kon.) | Bournemouth – Boreham 0:1 (kon.)
Nottingham Forest
4:1 (3:1)
Leicester City
Neděle 06.02.2022, 17:00 • City Ground, Nottingham • FA Cup • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:56:45)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:14.

Další velké vítězství Nottinghamu Forest v FA Cupu! Po skalpu Arsenalu poráží i Leicester a to poměrem 4:1.
    Domácí celek otevřel brankový účet ve 23. minutě, když se prosadil Zinckernagel. O minutu později se hosté dopustili velké chyby a Johnson zvýšil vedení na 2:0. Ve 32. minutě to bylo už 3:0 pro Nottingham, neboť se prosadil Worrall. Ve 40. minutě využil chyby domácího gólmana Iheanacho. V 61. minutě šli domácí zpět do tříbrankového vedení, když se prosadil Spence. Konec zápasu si Nottingham pohlídal bez problémů.

90+3

90+3
    Lišky ještě získaly ke konci zápasu volný kop z pravé strany, ale ten ani tentokrát nepřinesl nic nebezpečného.

90+1
    Pereira se sice dostal ke střele, ale jeho pokus letěl jen vedle levé tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

88
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Garner, přichází Cafú.
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Johnson, přichází Silva.

87
    Garner se opřel do volného míče, ale jeho pokus zamířil jen vedle brány soupeře.

85
    Hráči Leicesteru už i rezignovali na nějaké větší napadání a pomalu se smiřují s vypadnutím s druholigovým celkem.

83
    Nottingham Forest se sice dostal dopředu po levé straně, ale následně nevymyslel nic vážnějšího.
    82. Samba chytil ránu Amarteyho z voleje.

82
    Amartey to velmi dobře zkusil z dálky z voleje, ale Samba jeho pokus parádně lapil do rukou!

80
    Leicesteru se navíc nedaří vymyslet něco smysluplnějšího a další přihrávka skončila jen u brankáře.

79
    O postupujícím je skoro jistě jasno, neboť Nottingham stále vede o tři branky.

76
    Další nedovolený zákrok ze strany hostů a Nottingham bude mít k dispozici volný kop.