Ath. Bilbao – Espanyol 2:1 (kon.)
Athletic Bilbao
2:1 (2:1)
RCD Espanyol Barcelona
Pondělí 07.02.2022, 21:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga • 23. kolo

Díky za pozornost, dobrou noc. (23:00:32)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:11.

Tak zatímco první dějství bylo velmi slušně zahrané a to z obou stran, to druhé byla jedna velká katastrofa. Fanoušci se museli spíš nudit, domácí veskrze bránili svůj těsný stav, do útoku se příliš nehrnuli a hosté měli problémy přes jejich obranou hráz projít. Až v závěru si vypracovali jen opravdu velkou příležitost, kterou však nevyužili. Utkání by opravdu remíza slušela více, za výkon ve 2. poločase si výhru nezaslouží ani jeden celek.

90+5

90+4
    Domácí si vynutili faul u pravého rohového praporku a nikam nepospíchají.

90+3
    Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Athletic Bilbao).

90+3
    Iker Muniain takticky zdržuje, když se válí na trávníku a na nohy se mu nechce,

90+2
    Hosté se vydali do útoku, jenže jeden z nich příliš otálel s přihrávkou a o balón přišel.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

89
    Snad vůbec první velká šance druhé půle, v jejím úplném závěru. Sergi Darder střílel pod horní tyč, Unai Simón se musel pořádně natáhnout a konečky prstů vyškrábl balón nad břevno.

88
    Domácí dalekým odkopem poslali balón jenom k hostujícímu gólmanovi, který rychle rozehrává.

86
    Žlutou kartu dostává Alex Petxa (Athletic Bilbao).

85
    Iñigo Martínez si nabíhal na centr z pravého křídla, ale ten nebyl přesný a domácí hráč se tak před brankářem do zakončení nedostal.

82
    Diego López neodkopl od své brány míč vůbec dobře, ale měl štěstí, neboť mu pomohli spoluhráči.

82
    Óscar Gil se snažil co mohl, ale balón před postranní čárou už nedoběhl.

80
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet ve středovém kruhu, faul se však nepíská.

78
    Hra stále pokračuje v stejném trendu, nepřesné míče končí mimo hrací plochu a pohledný fotbal z první půle je ten tam. Domácím to samozřejmě vyhovuje.