Cheb – Kobra 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 6:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 1:4 (kon.)
SHK Hodonín – Kometa Brno B 2:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 3:7 (kon.)
Mostečtí Lvi – Bílina 14:3 (kon.) | Nová Paka – Hronov 5:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
Příbram – Tábor 8:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 4:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
14:3 (3:0, 5:0, 6:3)
HC Draci Bílina
Středa 16.02.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 39. kolo

Třetí třetina nám přinesla další brankostroj. 42 minuta a drzá akce hostů Michal Daniel 8:1. 9:1 Štěpán Urbánek. 10:1 Josef Stříbrný. 11:1 Vladimír Kýhos po trestném nájezdu. 11:2 Grigorii Romanov. 12:2 Jakub Dohnal. 12:3 Tomáš Čermák. 14:3 Štěpán Urbánek. Vážení sportovní přátelé byla to fuška. Ale padaly nádherné branky. Hokejový fanoušek mohl po nepodařené olympiádě zaplesat v Mostě. Prostě když chceš vidět mraky branek, přijeď do Mostu. Přeji krásný večer a těším se na vás příští zápas (20:06:42)

58:18
    Krásná šance Jaroslava Šimečka

57:34
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Rubleu – 2 min., sekání).

56:31
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    A pokračujeme! Autorem další branky do prázdné je ŠTĚPÁN URBÁNEK. Asistence: Jakub Procházka a Pavel Písařík

55:58
    Draci právě vstřelili branku!
    A hosté kosmeticky upravují. Autorem branky je TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Radek Nerad

54:26
    A opět pokračuje brankostroj. Branku střílí po krásné nahrávce JAKUB DOHNAL. Asistence: Ivan Řehoř

54:06
    Roman Fučík mířil Stanislavovi Kuchařovi na světla, nakonec to šlo mimo

53:24
    Bomba Tomáše Čermáka skončila vedle branky

51:09
    Do samostatného úniku se dostal po chybce domácích GRIGORII ROMANOV a krásně zakončil. Bez asistence

49:58
    Bylo nařízeno trestné střílení za faul . Trestné střílení s přehledem proměnil VLADIMÍR KÝHOS.

48:39
    Josef Stříbrný poslal do krásné šance Jaroslava Šimečka. Ten Stanislava Kuchaře nepřekonal

48:16
    Teď je v pernamenci Lukáš Hosnedl. Vychytal Petra Maška

47:01
    A LVI ujeli i v oslabení. A opět akce, která lahodila oku diváka. Na jejím konci je JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Josef Stříbrný

46:51
    Lukáš Hosnedl se natáhl na brankovišti a magnetem k sobě přitáhl kotouč

46:32
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., podrážení).

45:23
    A opět tu je nádherná akce na jeden dotek na jejímž konci je JOSEF STŘÍBRNÝ, který roztočil mosteckou desítku. Asistence: Jaroslav Šimeček a Milan Böhm

43:25
    A pokračujeme!!! ŠTĚPÁN URBÁNEK si udělala sólíčko a sám proti všem skóruje. Bez asistence

41:38
    Tak to byl povedený gól. MICHAL DANIEL zajel za branku otočil se, zaseknul a spoza branky skóroval. Asistence: Karel Šefl

40:59
    Stanislav Kuchař po střele Štěpána Urbánka zahřívá lapačku

40:01
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Mikhailov, přichází Kuchař.

40:01

Skončila nám druhá třetina, která nám přinesla opět spoustu branek. Ovšem pouze do jedné a té samé branky. Jedna akce krásnější než druhá. Na 4:0 zvýšil opět Pavel Písařík. 5:0 Jiří Hoffmann, 6:0 Vojtěch Kysela, 7:0 Jaroslav Šimeček a 8:0 opět Vojtěch Kysela. Hraje se na jednu branku, víc není co dodat

40:00

39:49
    Jaroslav Šimeček se snažil dorážet, byl ovšem blízko Artema Mikhailova

39:06
    Tak na to se dá koukat!!! Kluci si to dvakrát vyměnili a na konci je opět VOJTĚCH KYSELA. Asistence: Ivan Řehoř a Michal Steinocher

37:16
    A opět parádička ne jeden dotek. Na jejím konci je JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Josef Stříbrný

36:43
    A opět krásná kombinační akce na jeden dotek. Autorem branky je VOJTĚCH KYSELA. Asistence: Roman Fučík a Ivan Řehoř

35:44
    Tomáš Čermák dostal žabičku od Vojtěcha Kubinčáka. Ovšem selhala mu pistole

34:26
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., vysoká hůl).

34:26
    Grigorii Mikhailov měl náskok jedné třetiny, ovšem i Vítězsav Nedrda má 3,0 turbo. Bez problému ho dojel

33:24
    Teď roztočila kolotoč i druhá juniorská pětka. Bombu nakonec vypálil Michael Steinocher

31:15
    Domácí třetí lajna zaplatila hostům centrifugu. Krásné šance domácích

30:03
    Po střele Michala Daniela zasahuje Lukáš Hosnedl

29:28
    Lukáš Hosnedl si pokryl před střelou Jakuba Zdeňka levou stranu. Kotouč se od něj jen odrazil

28:49
    Zakázané uvolnění hostů

28:08
    A po kolotoči se hostům zamotala hlava a dokázal zakončit JIŘÍ HOFFMANN. Asistence: Josef Stříbrný a Vítězslav Nederda

27:25
    Jaroslav Šimeček s Josefem Stříbrným a Milanem Böhmem roztočili krásný kolotoč

27:22
    Vítězslav Nedrda vypustil dobrou jedovku

27:21

26:50
    Krásně se teď uvolnil Vojtěch Kysela. Kotouč se mu na chvilku zasekl, tak se dostal do nevýhody. Artem Mikhailov chytá

25:55

25:15
    A opět první lajna zatopila pod kotlem. Ovšem nyní z krásné akce branka není

23:32
    Teď se vycajchoval Lukáš Hosnedl. Ve vyložené šanci se ocitl Jakub Zdeněk. Lukáš Hosnedl předvedl krásný zákrok

22:23
    První lajna je první lajna. Opět krásná branka PAVLA PÍSAŘÍKA. Asistence: Štěpán Urbánek

21:56
    Josef Stříbrný prověřil Arteman Mikhailova. Ten kotouč vyráží do sítě

21:05
    Tomáš Čermák s Vojtěchem Kubinčákem ujeli na samotného Michaela Steinochera. Když si lehl, tak i s hokejkou měřil čtyři metry a dvacet pět centimetrů. Hosté neměli šanci

20:48

20:33
    Jako lasička se protáhl Jakub Procházka. Ke gólu chyběl kousek

20:01

První třetina vyzněla jednoznačně pro domácí, kteří do utkání vlétli jako hurikán Katrina a hostující hráči nevěděli, kde mají hokejky. Když byla na ledě první lajna, byl z toho vždy gól. A kluci si to užívali, protože branky, to byla pastva na oči, jeden hezčí než druhý. První minuta první branka. Pavel Písařík 1:0. Třetí minuta 2:0 Vladimír Kýhos a na 3:0 skóroval třetí hráč první pětky Jakub Procházka. Domácí se uspokojili se svým výkonem a zvolnili. V první třetině již žádná branka nepadla a tak je skóre 3:0 pro domácí tým

20:00

18:42
    Josef Stříbrný našel krááásně najetého Jaroslava Šimečka. Ten však na jeho poměry málo zahýbal rameny a Artem Mikhailov chytil

16:50
    Před Grigorii Romanovem vyrazil strom jménem Štěpán Urbánek. Čistý hit

16:04
    Vladimír Kýhos krásně nahrál Pavlovi Písaříkovi, toho však stačila hostující obrana pokrýt

07:33
    Tak teď neví Artem Michailov jak se mu podařilo chytit kotouč. Vladimír Kýhos si vybruslil a dával už skoro do prázdné. Ovšem hostující brankař vytáhl povedený zákrok

06:23
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Romanov – 2 min., držení).

06:01
    Bombu Tomáše Urbana kryje Lukáš Hosnedl

04:54
    A první lajna skórovala celá. Na konci další pohledné akce je JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Vladimír Kýhos a Pavel Písařík

02:23
    Máme tu další pohlednou akci. Na jejím konci je VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Pavel Písařík

00:26
    Začínáme krásnou kombinační akcí a pohlednou brankou, kterou vstřelil PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Vladimír Kýhos a Jakub Procházka

00:01

Jestli se někam těším na hokej, tak je to do Mostu. To je prostě pastva na oči a předvedená hra potěší srdíčko nejednoho hokejového fanouška. Co nás čeká dnes? Utkání 2. hokejové ligy skupiny Sever mezi týmy MOSTEČTI LVI – HC Draci Bílina. MOSTEČTÍ LVI se vyhřívají na druhém místě tabulky se 72 body, zatímco Draci Bílina jsou v tabulce poslední s 28 body, ovšem mají pouhé čtyři body ztráty na předposlední Děčín. Draci v posledních zápasech zabrali a podařilo se jim bodovat a stáhnout bodové manko. Dokonce loupili v dohrávce i s MOSTECKÝMI LVY, kteří se vyšťavili v posledním zápase s Letňanami, kdy podali famózní výkon.

Jak vypadaly vzájemné souboje v letošní sezóně?
    29.9.2021 HC Draci Bílina – MOSTEČTÍ LVI 5:14 (3:6, 2:6, 0:2)
    27.10.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina 8:4 (4:1, 2:1, 2:2)
    24.11.2021 HC Draci Bílina – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
    22.12.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina 13:3 (5:3, 5:0, 3:0)
    10.2.2022 HC Draci Bílina – MOSTEČTÍ LVI 5:4 (2:1, 0:1, 3:2)

Jak si tedy vedli hostující Draci Bílina v posledních zápasech?
    12.2.2022 HC Wikov Hronov – HC Draci Bílina 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
    13.2.2022 HC Draci Bílina – BK Nová Paka 2:3 pp. (1:2, 0:0, 1:0 – 0:1)

Tabulka střelců HC Draci Bílina:
    Jakub Zdeněk 38 bodů (13+25)
    Vojtěch Kubinčák 37 bodů (13+24)
    Michal Daniel 35 bodů (16+19)

Jak vypadaly poslední zápasy týmu MOSTEČTÍ LVI?

9.2.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC Letci Letňany 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
    12.2.2022 HC Vlci Jablonec nad Nisou – MOSTEČTÍ LVI 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)

Kanadské bodování týmu MOSTEČTÍ LVI:
    Pavel Písařík 58 bodů (27+31)
    Jakub Procházka 56 bodů (24+32)
    Martin Mical 51 bodů (19+32)

Tak co, bude pokračovat pravidelný brankostroj při domácích utkáních s Bílinou? Most doma válí, přijďte se na to kouknout. Budete mít radost z hokeje. Utkání začíná v 18:00 a doufám, že to budu stíhat psát...Proto LIDÉ ČTĚTE!!!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 1. Písařík (Kýhos, Procházka), 3. Kýhos (Písařík), 5. Procházka (Kýhos, Písařík), 23. Písařík (Urbánek), 29. Hoffmann (Stříbrný, Nedrda), 37. Kysela (Fučík, Řehoř), 38. Šimeček (Stříbrný), 40. Kysela (Řehoř, Steinocher), 44. Urbánek, 46. Stříbrný (Šimeček, Böhm), 48. Šimeček (Stříbrný), 50. Kýhos, 55. Dohnal (Řehoř), 57. Urbánek (Procházka, Písařík) – 42. Daniel (Šefl), 52. Romanov, 56. Čermák (Nerad)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Nedrda (A), Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Kysela, Řehoř, Dohnal – Stříbrný, Šimeček, Böhm
    Trenér: Vladimír Machulda

HC Draci Bílina: Mikhailov (Kuchař) – Kučera, Druxa, Urban (C), Rubleu, Nerad, Šefl, Klatt – Zdeněk, Čermák, Kubinčák (A( – Mašek (A), Delmarche, Kolíček – Romanov, Fábry, Daniel – Konášek, Uher
    Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Battěk – Goltsch, Sýkora