Lille – Méty 0:0 (kon.)
Lille OSC
0:0 (0:0)
FC Méty
Pátek 18.02.2022, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 1:0. Střely mimo: 9:5. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13. (23:05:17)

Toto utkání nabídlo devadesát minut velké fotbalové nudy. Nejzajímavější momenty přišli až v nastavení. Nejprve byl vyloučen po druhé žluté kartě Edon Žegrova, který přišlápl kotník obránce soupeře Amadou.
    V čase 90+4 se strhla i mela mezi střídačkami, možná tam byl i kontakt s diváky což odnesl následným vyloučením trenér Mét Frederic Antonetti.
    A o minutu později se strhla potyčka přímo na hřišti mezi hráči, která skončila pouze udělenim dvou žlutých karet.
    Závěr utkání opravdu spíše připomínal zápas v MMA stylu. Nicméně ani vyjmenované surovosti opravdu dnes nevedli k žádné vstřelené brance. Události po devadesáté minutě hry připravil ve výborných gifech kolega Jan Hochman. Čtenářům onlajnů přeji pokud možno klidný i když pozdní večer.

90+7

90+6
    Žlutou kartu dostává Tiago Djaló (Lille OSC) nesportovní chování.
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (FC Méty) nesportovní chování.

90+5
    Ještě před jeho rozehráním s estrhla skupinová potyčka, při které byli nejvíce aktivnější kapitán Mét Brún a Renato Sanches z Lille. Celkem tam bylo zapojeno asi deset hráčů.

90+5
    Rohový kop poro Lille OSC.
    90+4. Červená karta pro trenéra Mét Frederica Antonettiho

90+4
    Červená karta pro trenéra Mét Frederica Antonettiho.

90+4
    Lavička Mét byla zřejmě urážena těžko říci zda rasisticky a sudí trestá trenéra hostí rovnou červenou kartou!

90+3
    Hráči Lille se snaží i v deseti strhnout vítězství na svou stranu. Gudmundsson spadl na hranici pokutového území, hra pokračovala dále a je z toho rohový kop pro domácí hráče.
    90+1. Červená karta po 2. žluté

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Edon Žegrova (Lille OSC) za faul.

90+1
    Žegrova si předkopl míč příliš daleko před sebe a následně zcela jasně přišlápl kotnmík soupeři v podobě obránce Amadou!

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Faríd Búlája, přichází Pepe Sarr.

89
    Amadou ztečoval centr soupeře, rohový kop se posléze nekonal.

88
    Hráči týmu FC Méty jsou velmi blízko k zisku opravdu nečekanému bodu. Nutno přiznat, že oba týmu jsou z formy a Méty pokud uhrají bod je to zásluhou bojovnosti proti trápícímu se LIlle OSC.

87
    Žlutou kartu dostává José Fonte (Lille OSC) za protesty.

85
    Źegrova tahá každý útok Lille po svém příchodu na trávník, jenže jeho snahu totálně znegoval Ben Arfa neskutečně nepřesným míčem.