Carolina – Nashville 5:3 (kon.) | Minnesota – Florida 2:6 (kon.) | Chicago – Dallas 0:1 (1:2 po s.n.)
Vegas – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Buffalo – Colorado 3:5 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 2:4 (kon.)

Česká a slovenská stopa v utkání
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání

1. Adrian Kempe (LAK) – 2+0
    2. Max Pacioretty (VEG) – 2+0
    3. Jonathan Marchessault (VEG) – 0+2 (06:54:08)

62:18 Adrian KEMPE - 3:4

62:18
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci dávají gól hosté. Krásnou kombinaci elegantně střelou do prázdné branky zakončil po dobré přihrávce ADRIAN KEMPE. Asistence: Sean Durzi a Anže Kopitar.

62:00
    Dvě minuty z prodloužení jsou pryč.

61:41
    Chandler Stephenson obkroužil branku, ale svou šanci nedokázal přesněji zakončit.

61:00
    Los Angeles rozehrává, sledujeme opatrný hokej. Phillip Danault neproměnil zajímavou šanci.

60:38
    Vegas střídá a má kotouč pod kontrolou, následně rozehrává od své branky.

60:18
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

60:01
    Prodloužení začalo, buly pro hosty.

60:01

Uvidíme prodloužení, oba týmy mají bod, o další se bude hrát.

60:00

59:50
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:20
    Viktor Arvidsson byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.

58:31
    Vegas se pokouší něco vymyslet, ale hosté hrají velmi dobře ve středním pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Nicolas Roy po individuální akci zakončit nedokázal.

57:20
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Kings jsou nyní aktivnější a domácí celek se musí bránit.

57:20
    Quinton Byfield po obrovské chybě Vegas měl velkou šanci, ale Laurent Brossoit kryje puk., Komerční přestávka,

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Pacioretty (Marchessault), 16. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 27. Pacioretty (Eichel, B. Hutton) – 16. Athanasiou, 21. A. Kempe (Doughty, Kopitar), 38. Danault (Arvidsson, M. Roy), 63. A. Kempe (Durzi, Kopitar)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lo. Thompson) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb (A), Theodore, B. Hutton, Coghlan – Pacioretty, Eichel, Stephenson – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Janmark, N. Roy, Dadonov – W. Carrier, B. Howden, Kolesar.
    Trenér: Peter DeBoer

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), O. Määttä, M. Roy, Björnfot, Durzi – Iafallo, Kopitar (C), A. Kempe – T. Moore, Danault, Arvidsson – Byfield, D. Brown (A), B. Lemieux – B. Lizotte, Kaliyev, Athanasiou.
    Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: Dunning, Kozari – Deschamps, Gawryletz

Diváci: 18 238