Espanyol – Sevilla 1:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:4 (kon.) | Real Betis – Mallorca 2:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Sociedad 4:0 (kon.)
Real Betis
2:1 (1:0)
RCD Mallorca
Neděle 20.02.2022, 18:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 25. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:41:14)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:17.

Utkání je u konce a tohle byl opravdu dramatický zápas až do posledních chvil. Mallorca se po pauze pustila do snahy o srovnání a byla úspěšná. Vyrovnávací trefa přišla v 75. minutě, kdy se hlavou trefil dnes aktivní Vedat Muriqi a vypadalo to, že dnes skončí duel remízou. Jenže v 82. minutě odpískal hlavní sudí penaltu za Battagliovu ruku a o minutu později ji proměnil Willian José. Znovuzískaný náskok už Real Betis nepustil, přečkal i závěrečný nápor soupeře a utkání skončilo výsledkem 2:1. Real Betis je po této výhře na třetím místě se 46 body, Mallorca je na 16. místě s 26 body.

90+7

90+6
    Odvrácený centr zamířil mimo vápno, další rozehru si museli hráči v červeném odpustit, jinak by se pískal Leeho ofsajd.

90+6
    Ještě jeden roh pro Mallorku, všichni se stěhují před Ruie Silvu.

90+5
    U střídaček byl přistrčen Alex Moreno, velice ochotně si poležel, ale už je popoháněn hlavním sudím, aby vstal a pokračoval ve hře.

90+4
    Rui Silva si do rukavic stáhl nepříjemný centr z pravého křídla a s rozehrávkou rozhodně chvátat nebude.

90+3
    Do pootevřené obrany Mallorky pronikal Willian José, u vápna byl ale dostižen a o míč přišel.

90+2
    Valjent táhne akci hostů pravou stranou, chybí mu ale více podpory od spoluhráčů.

90+1
    Hra je daleko od Ruie Silvy, tohle domácím naprosto vyhovuje.

90
    Bude se nastavovat šest minut!

90
    Centr před Ruie Silvu domácí obrana odvrátila, navíc se pískalo proti Mallorce.

89
    Roh pro Mallorku.

88
    Hosté se samozřejmě snaží s výsledkem něco udělat, tlak zatím odvrací dobře postavený Bartra.

87
    Další žlutá, nyní na straně Realu Betis. Potrestán byl Héctor Bellerín.

86
    Rui Silva rozehrává od své branky, samozřejmě s tím nikam nepospíchá.

85
    Rui Silva pohledem kontroloval střelu z levého křídla, tohle šlo vedle jeho branky.