Janov – Empoli 0:0 (kon.) | Bologna – Turín 0:0 (kon.) | Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (kon.)
Venezia – Sassuolo 1:4 (kon.) | Juventus – Spezia 1:0 (kon.) | Neapol – AC Milán 0:1 (kon.)
Venezia FC
1:4 (1:3)
US Sassuolo Calcio
Neděle 06.03.2022, 15:00 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • Italská Serie A • 28. kolo
    71. Domenico BERARDI - 1:4

71
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Sergio Romero naštvaně bouchá rukavicemi o zem, protože o pár centimetrů nedosáhl na dobře umístěný pokutový kop DOMENICA BERARDIHO. Pro něj je to dvanáctý gól v sezoně.
    33. Thomas HENRY - 1:3

33
    Venezia právě vstřelila branku!
    Třetina domácí ztráty je pryč! Mert Müldür si nevěděl rady s bráněním THOMASE HENRYHO a ten využil centru Aleše Matějů z pravého křídla ke gólové hlavičce z okraje malého vápna.
    29. Gianluca SCAMACCA - 0:3

29
    I tato penalta je gólová! Romero skákal ke své levé tyči, kdežto GIANLUCA SCAMACCA vystřelil doprostřed brány. Ještě před třicátou minutou se tento zápas zdá být rozhodnut.
    17. Domenico BERARDI - 0:2

17
    Balon si na penaltový bod postavil DOMENICO BERARDI a s trochou štěstí zvýšil na 2:0! Romero vystihl směr střely a málem ji dokázal vyrazit.
    2. Giacomo RASPADORI - 0:1

2
    Utekla sotva minuta a půl a už je zde první gól! Slaví ho GIACOMO RASPADORI, který nenápadně utekl Svobodovi, ve vápně před sebou nechal proběhnout Aleše Matějů a ve finále chladnokrevně zakončil.

Michal Břuchanský

Branky: 33. Henry (Matějů) – 2. Raspadori, 17. D. Berardi (pen.), 29. Scamacca (pen.), 71. D. Berardi (pen.)

Karty:   15. Aramu (VEN), 19. Fiordilino (VEN), 38. Vacca (VEN), 49. Svoboda (VEN) – 40. Scamacca (SAS)

Neproměněná penalta: 86. Aramu (VEN), brankář Consigli zneškodnil

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 18:14.
    Venezia FC: Romero – Matějů, Svoboda, Ceccaroni (C), Haps – Kiyine (64. Ampadu), Vacca (75. Tessmann), Fiordilino – Okereke (86. Nani), Henry (75. Nsamé), Aramu (86. Sigurdsson).
    Náhradníci: Mäenpää – Ampadu, Caldara, Črnigoj, Modolo, Nani, Nsamé, Sigurdsson, Tessmann, Ullmann.

Trenér: Paolo Zanetti

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür (82. Ruan), K. Ayhan, G. M. Ferrari (C), Kyriakopoulos – Frattesi (82. Harroui), Henrique – D. Berardi (90. Magnanelli), Raspadori, Traorè (90. Konradsen Ceïde) – Scamacca (72. Defrel).
    Náhradníci: Pegolo, Satalino – Ciervo, Konradsen Ceïde, Defrel, Harroui, Magnanelli, Oddei, Paz, Peluso, Ruan.

Trenér: Alessio Dionisi

Rozhodčí: Pairetto – Meli, Colarossi