NY Rangers – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Buffalo – Washington 3:4 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (po pr.)
Colorado – Philadelphia 6:3 (kon.) | Calgary – Arizona 4:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 6:3 (kon.)
Detroit – Tampa 1:2 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:4 (po pr.)

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Obrat dokonán v prodloužení. Roy odvedl velký kus práce v útoku, když dokázal dlouho držet puk, pak jej přenechal spoluhráči, kterým byl JEVGENIJ DADONOV, jenž zamířil do horní části brány nad lapačku brankáře hostů, který navíc chytal bez hokejky.
    Asistence: Nicolas Roy a Jonathan Marchessault.
    49:40 Alex PIETRANGELO - 4:4

49:40
    Gólové hody ve třetí třetině pokračují. ALEX PIETRANGELO nahodil kotouč od modré čáry a před bránou jej smolně nohou tečoval Kirby Dach, kotouč skončil u vzdálenější tyče a Kevin Lankinen, který toho moc neviděl, už nemohl reagovat.
    Asistence: Nicolas Roy a Mattias Janmark.
    48:53 Alex DEBRINCAT - 3:4

48:53
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté si berou ztracené vedení zpátky. Kane velmi dobrou přihrávkou na pravou stranu našel ALEXE DEBRINCATA, který zblízka našel volné místo u bližší tyče domácí brány.
    Asistence: Patrick Kane a Seth Jones.
    43:16 Jack EICHEL - 3:3

43:16
    Neuvěřitelný nástup domácího mužstva do třetí třetiny, během zhruba tří minut je srovnáno. JACK EICHEL si sjel pro přihrávku od zadního mantinelu, položil si brankáře a poté zasunul kotouč do jeho prázdné brány. Hosté teď neví, kde jim hlava stojí.
    Asistence: Chandler Stephenson a Shea Theodore.
    42:23 William KARLSSON - 2:3

42:23
    Tak to je úvod jako hrom pro domácí celek. Coghlan nahazoval puk od modré a velmi dobrou tečí se prezentoval WILLIAM KARLSSON. Kevin Lankinen byl připravený chytit puk do lapačky a na změnu dráhy už nestihl reagovat.
    Asistence: Dylan Coghlan a Jonathan Marchessault.
    41:24 Chandler STEPHENSON - 1:3

41:24
    Domácí hned v úvodu třetí periody snižují a vykřesávají naději. CHANDLER STEPHENSON potáhl puk a nakonec se místo přihrávky rozhodl střílet z pravého kruhu ze značky vhazování, trefil se přesně mezi ruku a tělo brankáře.
    Asistence: Jevgenij Dadonov.
    38:16 Dylan STROME - 0:3

38:16
    Pro domácí docela krutý vývoj. Jones vystřelil z mezikruží, brankář Vegas vyrazil puk levým betonem pouze k protihráči, tím byl DYLAN STROME, jenž rychle odrazil kotouč do odkryté části domácí svatyně.
    Asistence: Caleb Jones a Patrick Kane.
    34:52 Jonathan TOEWS - 0:2

34:52
    Podobné, jako tomu bylo v první třetině. Domácí sice hrají, ale góly dávají hosté. JONATHAN TOEWS si sjel na přihrávku k soupeřově brány, kde zůstal úplně volný, po parádním pasu DeBrincata od pravého mantinelu tečoval kotouč za přesouvajícího se gólmana.
    Asistence: Alex DeBrincat.

29:20
    Mattias Janmark zůstal úplně sám před brankářem, ale byl už tak blízko, že mířil jen do jeho výstroje.

25:18
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dylan Strome – 2 min., podrážení).

25:02
    Alex DeBrincat se dostal do velké příležitosti, když zůstal sám mezi kruhy, ale jeho střela skončila na horní spojnici domácí brány.

24:36
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., vysoká hůl).

22:20
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (MacKenzie Entwistle – 2 min., hákování).

11:10
    Patrick Kane v další obrovské šanci, tentokrát se ocitl zcela sám před brankářem, ale blafákem do bekhendu minul branku.
    10:02 Dominik KUBALÍK - 0:1

10:02
    Domácí byli aktivnější, ale do vedení jdou hosté. DOMINIK KUBALÍK vystřelil od modré čáry a Thompsonovi prošel puk mezi betony za brankovou čáru. Nutno říct, že byl kotouč před domácím gólmanem ještě tečovaný, takže to Thompson neměl moc snadné.
    Asistence: Jake McCabe a Jonathan Toews.

05:32
    Dylan Coghlan odvedl velmi dobrou práci na pravé straně, odkud přihrál před odkrytou bránu Williamu Karlssonovi, ten však trestuhodně trefil boční síť brány.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 42. Stephenson (Dadonov), 43. W. Karlsson (Coghlan, Marchessault), 44. Eichel (Stephenson, Theodore), 50. Pietrangelo (N. Roy, Janmark), 63. Dadonov (N. Roy, Marchessault) – 11. D. Kubalík (McCabe, J. Toews), 35. J. Toews (DeBrincat), 39. D. Strome (C. Jones, P. Kane), 49. DeBrincat (P. Kane, S. Jones)

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Patera) – Coghlan, Theodore, Pietrangelo, B. Hutton, Whitecloud, Martinez – N. Roy, Eichel, Dadonov – Kolesar, W. Karlsson, Marchessault – Janmark, Stephenson, W. Carrier – Amadio, Leschyshyn, J. Röndbjerg.
    Trenér: P. DeBoer.

Chicago Blackhawks: Lankinen (Delia) – C. Jones, McCabe, S. Jones, de Haan, E. Gustafsson, R. Stillman – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – T. Raddysh, J. Toews, D. Kubalík – Lafferty, Dach, Borgström – Entwistle, Reese Johnson, Katchouk.
    Trenér: D. King.

Rozhodčí: Skilliter, South – Gawryletz, Flemington