FC Augsburg
2:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Středa 06.04.2022, 18:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 26. kolo

Augsburg vyhrává v tomto zápase 2:1. V zápase měl převahu, více ze dostával do šancí, i když na střely na branku vyhrál pouze 4:3. Domácím k výhře pomohla i úspěšná penalta z prvního poločasu. (20:25:37)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:14. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:18.

90+5

90+4
    Hosté se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

90+3
    Ricardo Pepi si vyžádal ošetření, následně je schopný pokračovat v zápase.

90+2
    Nyní se souboje o míč odehrávají na polovině hrací plochy, tento obraz hry vyhovuje domácím.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat. Další rohový kop pro hosty. Balon se snesl před branku a získal ho Rafał Gikiewicz.

90
    Hosté nyní díky aktivní hře vybojovali rohový kop. K brance soupeře jde i gólman Robin Zentner.

90
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Momentálně domácí drží míč bezpečně daleko.

88
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází André Hahn, přichází Jan Morávek.
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Raphael Framberger.

86
    Augsburg vede o jednu branku a pokouší se hrát dál aktivně, ale nesmí zapomínat na defenzivu.

84
    Silvan Widmer a Kevin Stöger si vyměnili míč a pokoušeli si vypracovat výraznější šanci, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

83
    Žlutou kartu dostává Silvan Widmer (1. FSV Mohuč 05).

82
    Hosté kombinují na útočné polovině, Karim Onisiwo to vzal na sebe, ale jeho rána nebyla přesná.

80
    Žlutou kartu dostává Robert Gumny (FC Augsburg).

79
    Hostující celek měl obrovskou šanci, ale brankář Rafał Gikiewicz vytáhl skvělý zákrok. Anton Stach hlavičkoval z malého vápna, ale nechal vyniknout brankáře.

78
    V posledních minutách začínají mít převahu hostující fotbalisté, kteří se snadněji dostávají do zakončení.

77
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Marcus Ingvartsen.
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Alexander Hack, přichází Leonardo Barreiro.

77
    Hosté mají možnost volného kopu po faulu soupeře. Kevin Stöger se rozhodl pro střelu, kterou dokázala zblokovat zeď.