Ostrava B – Zlín B 0:3 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 2:0 (kon.) | Slovácko B – Blansko 2:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:2 (0:1)
FK Blansko
Neděle 17.04.2022, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

Dnešní dopolední zápas Slovácka s Blanskem končí dělbou bodů. Hosté v první půli šli do vedení gólem Tulaydana, domácím se ve druhé půli podařilo díky Vincourovi a Pernicovi otočit na 2:1. Poslední slovo ovšem měl Smrčka, který v samotném závěru vystřelil Blansku bod. (12:10:20)

90+3

90+3
    Blanenský brankář sbírá další míč, zřejmě už se nic nestane.

90+2
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Včelík.

90+1
    Vitásek si už v nastavení připisuje snadný zákrok proti střele ze střední vzdálenosti.

90
    Žlutou kartu dostává Vincour (1.FC Slovácko B).
    89. SMRČKA - 2:2

89
    Blansko právě vstřelilo branku!

Branka skutečně přichází! Po centru do vápna byl zřejmě faulován jeden z hráčů Blanska. Hra nicméně pokračovala dál, míč se dostal k FILIPU SMRČKOVI, který přízemní ranou z otočky vyrovnává na 1:1.

89
    Až teď se Blansko zmocňuje míče a zakládá rychlý útok. Dočkáme se ještě vyrovnání?

88
    Slovácku se daří vybojovat rohový kop, tohle je voda na domácí mlýn.

86
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Tulaydan, přichází Fiala.
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Štencl, přichází Lick.

85
    Mohlo být rozhodnuto! Slovácko mělo protiútok, u míče byl střídající Korýčan. Ten následně vedle sebe předal míč Yohannovi, který se do míče opřel, ale přestřeluje!

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Kratochvíla, přichází Stropsa.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Porč, přichází Kabelka.

83
    Útok domácích zastavuje ofsajd, ve kterém byl Yohanna.

82
    Míče se nakonec chopil dnes dobře hrající Todorić. Svůj pas směřoval na zadní tyč, tam ale kralovali borci v bílém a centr odvrací.

81
    Blanenští pod sektorem svých fanoušků rozehrávají volný přímý kop.
    79. PERNICA - 2:1

79
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku!
    Nadvakrát to vyšlo! První zakončení LIBORA PERNICY zblízka ještě stačil Vitásek vyrazit, ale na druhý pokus hráče Slovácka už nestačil! Domácí tak otáčejí vývoj zápasu.

77
    Hráč Blanska byl faulován před vlastním pokutovým územím a s návratem na nohy nikterak nespěchá.