Karviná – Zlín 1:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 0:1 (kon.)
FK Jablonec
0:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 23.04.2022, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu • 1. kolo

Pardubice dnešní výhrou přeskočily soupeře v tabulce, stále jsou ale na čtrnácté příčce, ze které by šly do baráže. Jablonec je patnáctý. Spodek tabulky je však velice vyrovnaný a týmy jsou za sebou seřazeny s minimálními bodovými odstupy.

Přeji vám příjemný zbytek večera. (19:04:10)

Jablonec doplatil na efektivitu. Herně měl nad soupeřem místy převahu, v závěru se i v oslabení tlačil za vyrovnáním. Podle statistik ale domácí ani jednou nevystřelili na bránu.

Domácí mizérie Jablonce pokračuje i ve skupině o udržení. Severočeši prohráli s Pardubicemi 0:1, když druhou půli dohrávali po vyloučení Surzyna v deseti a gól inkasovali dvacet minut před koncem.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:12.

90+8

90+7
    Drama v závěru! Domácí reklamují ruku ve vápně a rozhodčí ještě konzultuje celou situaci s kolegou u videa.

90+6
    Žlutou kartu dostává Adam Lupač (FK Pardubice).

90+6
    Poslední nákop Jablonce, do vápna spěchal i brankář Hanuš. Hosté se ubránili.

90+5
    Další aut Pardubic na půlce. Hosté samozřejmě nikam nespěchají. Tohle už pro ně vypadá dobře.

90+4
    Čelůstka vyhrál souboj s Pleštilem a Pardubice vhazují. Už počítají každou vteřinu.

90+3
    Jeřábek fauloval a daroval domácím standardku těsně za vápnem. Považenec místo přímé střely centroval, po nepřesném zakončení jeho spoluhráče z velkého úhlu skončil míč jen v zámezí.

90+2
    Pardubice už jen odkopávají míče a šetří čas. Jablonec musí s útoky začínat znovu od své brány.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut.

89
    Čas kvapí a Jablonci už teče do bot. Domácí mají na případné vyrovnání jen pár minut.

87
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Vojtěch Patrák, přichází Adam Lupač.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Kamil Vacek, přichází Lukáš Červ.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Lukáš Matějka.

85
    Tlak Severočechů zastavil faul Zeleného na Černého. Za čarou se mezitím chystá početnější střídání Pardubických.

84
    Domácí kopali další dva rohy po sobě. Při druhém z nich vyboxoval míč Markovič. Pardubice jsou ale příliš pasivní, Jablonec má teď i v deseti převahu.