Union Berlín – Fürth 1:1 (kon.)
1. FC Union Berlín
1:1 (0:1)
SpVgg Greuther Fürth
Pátek 29.04.2022, 20:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 32. kolo

90+2
    Branimir Hrgota uviděl kartu žluté barvy za zdržování a Union pokračuje autovým vhazováním.

90
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth:
    ze hřiště odchází Timothy Tillman, přichází Gideon Jung.

86
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Levin Öztunali.

84
    ze hřiště odchází Jamie Leweling, přichází Dickson Abiama.

77
    Ovšem následně si Robin Knoche pomohl rukama, což sudí viděl a odpískal mu faul. Za následné řeči a gesta navíc viděl také žlutou kartu.

73
    ze hřiště odchází Jessic Ngankam, přichází Julian Green.
    ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Maximilian Bauer.

72
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Tak tohle je obrovská chyba hostujícího obránce Nicka Viergevera, který po přihrávce brankáře Lindeho přišel o míč při pokusu o kličku uvnitř svého vápna a SVEN MICHEL se tak po pár minutách na trávníku prosazuje a srovnává na 1:1!

70
    ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Kevin Behrens.
    ze hřiště odchází Niko Giesselmann, přichází Sven Michel.

53
    Julian Ryerson byl v úzkých a nakonec se dopustil nedovoleného zákroku na Raschla. Union tak ani na začátku druhé půle nepředvádí dobrý výkon. Následně navíc domácí hráč uviděl kartu žluté barvy.

46
    ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Andreas Voglsammer.

33
    Fürth právě vstřelil branku!
    Hosté jdou zaslouženě do vedení a vedou 1:0! Centr z volného kopu skončil na hlavě domácího hráče, ale posléze se k míči dostal BRANIMIR HRGOTA, který si jej připravil na levačku a vypálil přesně do levé šibenice!

31
    Jetro Willems následně uviděl za své řeči kartu žluté barvy.

24
    ze hřiště odchází Dominique Heintz, přichází Julian Ryerson.

20
    Branimir Hrgota se obtočil okolo hráče a následně vypálil z nějakých dvaceti metrů těsně vedle levé tyče! Union zatím působí velmi zakřiknutě.

17
    Tak tohle už je vážné varování pro domácí celek! Tobias Raschl totiž vyslal z dálky pumelici do horní tyče, od které se balón odrazil na brankovou čáru!