Frankfurt – West Ham 1:0 (kon.) | Rangers – RB Lipsko 3:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
West Ham United
Čtvrtek 05.05.2022, 21:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Evropská liga • Semifinále

Eintracht Frankfurt vyhrává tento zápas 1:0, celkově dvojzápas 3:1 a postoupil do finále Evropské ligy. Po závěrečném hvizdu se fanoušci Frankfurtu vřítili na hrací plochu.

Tento duel výrazně ovlivnila červená karta, kterou dostal v prvním poločase hostující celek. West Ham si v oslabení žádnou výraznější šanci nevypracoval a do finále se propracovat nedokázal. Rafael Borré se dnes prosadil jako jediný. (22:58:41)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:5.

90+5

90+5
    Saíd Binrahma to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Nicméně vybojoval rohový kop pro hosty.

90+4
    Domácí brankář rozehrává od své branky, následně se hraje na polovině hrací plochy a domácí fanoušci už čekají na konečný hvizd. To bude dlouhá noc ve Frankfurtu.

90+3
    West Ham se usadil na polovině soupeře. Kevin Trapp následně ránu z velké dálky dokázal zastavit. Pálil Jarrod Bowen.

90+2
    Rána končí vedle branky, Kristijan Jakić to vzal na sebe a minul branku. Domácím to rozhodně nevadí.

90+1
    Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Kevin Trapp).

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Souček dostal míč přímo na hlavu, Bowenův centr trefil, ale míč končí vedle branky. Nechybělo mnoho. Hezká akce českého hráče.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Uvidíme ještě rohový kop hostů.

89
    Kevin Trapp kryje míč nadvakrát po rychlé akci hostující a zakončení Antonia. Domácí budou rozehrávat.

88
    Djibril Sow pálil z velké dálky, ale Alphonse Aréola celkem snadno zasáhl.

88
    Kristijan Jakić, Ajdin Hrustic a Filip Kostić hrají hodně aktivně a vybojovali další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nebyl přesný.

87
    Střídání v týmu West Ham United:
    ze hřiště odchází Vladimír Coufal, přichází Andrij Jarmolenko.

86
    Almamy Touré měl hodně času i prostoru a nedokázal zakončit podle představ. Mířil do horní části branky a jeho pokus Alphonse Aréola vytěsnil nad.

86
    Aktivně hrající Frankfurt vybojoval další roh. Filip Kostić poslal balon před branku, a gólman Alphonse Aréola jej vyboxoval pryč.

84
    Domácí fanoušci už pomalu začínají slavit, protože ví, že postup je blízko. Ajdin Hrustic a Filip Kostić nedokázali vymyslet lepší přihrávku na spoluhráče. Rána končí vedle branky.

83
    Obrovská šance domácích. Gonçalo Paciência se rychle dostal do šance, ale ránou z první minul branku. Nechybělo moc a viděli jsme další branku.