Dukla B – Bohemians B 0:1 (kon.) | Pardubice B – Ústí n/O 3:2 (kon.) | Zápy – Velvary 3:2 (kon.)
Brozany – Jablonec B 0:0 (kon.)
SK Zápy
3:2 (1:2)
TJ Slovan Velvary
Neděle 08.05.2022, 17:00 • Zápy / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Děkuji za Vaši pozornost, pěkný zbytek neděle. (18:51:02)

Je konec zápasu. První poločas skončil lépe pro hosty, což se samozřejmě domácímu celku nelíbilo a chtěl se zápasem něco udělat. První branka druhého poločasu padla v 64. minutě, kdy se druhou brankou v zápase prosadil Kavalír z přímého kopu. Rozhodující gól pak vstřelil Růžek deset minut před koncem hry, kdy se po tlačenici ve vápně prosadil v pádu. Důležité tři body pro domácí mužstvo, díky kterým jsou na prvním místě tabulky a mají tříbodový náskok nad druhým Jabloncem B.

90+1

90+1
    Woitek udržel tělem protihráče a nepustil jej k míči. Toto vypadá pro Zápy dobře.

90
    Nastavena bude jen jedna minuta. Hosté musí zabrat. Možná poslední akce, kterou budou moci nyní provést.

90
    Hosté v závěru druhého poločasu tlačili, ale branku nevstřelili. Domácí můžou odkopávat od branky a spěchat určitě nebudou.

88
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Petrlák, přichází Jelínek.

86
    Kavalír hledal ve vápně svého spoluhráče, na kterého odcentroval, ten však pak už nedokázal zakončit. O chvíli později si červení vybojovali faul kousek od postranní čáry a budou posílat centr do šestnáctky.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Valenta, přichází Pek.

84
    Zápy rozodně nechtějí zbytek zápasu jen bránit hubený náskok. Aktivně se snaží napadat, když míč nemají.

82
    Rozhodčí píská útočný faul červených. Hosté můžou rozehrát a jít dopředu.

81
    ze hřiště odchází Šlegl, přichází Kafka.

81
    Velvary jsou brankou zaskočeny a ještě se budou muset bránit, aby nedostaly další branku. Navíc se dopouští faulu u postranní čáry na vlastní polovině. Tohle domácím vyhovuje.
    80. RŮŽEK - 3:2

80
    Zápy právě vstřelily branku!
    Domácí jdou poprvé v zápase do vedení! Patrik Kavalír odcentroval míč od rohového praporku před branku do chumlu hráčů, kde se usilovně snažil zakončit míč PATRIK RŮŽEK a nakonec se mu to povedlo! Stav zápasu je tak momentálně 3:2!

77
    Domácí fanoušci hnali své hráče do útoku. Petrlák nebyl daleko od toho, aby kousek před hranicí velkého vápna Slovanu míč získal a zakončil. Obránce však svou úlohu zvládl.

76
    K zakončení se dostal Šlegl, ale střela neměla gólové parametry.

75
    Velvary budou zahrávat rohový kop. Ze strany, kde je čárový sudí si míč chystá jeden z hostujících hráčů.

74
    Miroslav Petrlák se dobře po autu s míčem otočil a byl zatažený za dres. Sudí mu dala výhodu a on se tak rozhodl si míč navést blíž k brance a zakončit. Střela šla ale vedle, takže Měsíček neměl žádnou práci.