Pjunik – Kluž 0:0 (kon.) | Malmö – Víkingur Reykjavík 3:2 (kon.) | Ludogorec – Sutjeska 2:0 (kon.)
FC Ballkani – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | New Saints – Linfield 1:0 (kon.) | Lech Poznaň – Karabach 1:0 (kon.)
Shamrock – Hibernians 3:0 (kon.) | Shkupi – Lincoln 3:0 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
2:0 (0:0)
Sutjeska Nikšić
Úterý 05.07.2022, 19:45 • Ludogorec Arena, Razgrad • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11. (21:36:42)

Zápas je u konce. Podle prognóz ovládl papírově silnější Ludogorec utkání v poměru 2:0. Statisticky byl bulharský tým o dost lepší, ale zužitkoval pouze dvě své šance. Do odvety si však i tak bere dobrý náskok.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Sutjeska:
    ze hřiště odchází Marko Matanovic, přichází Milos Kalezič.
    90+1. Matias TISSERA - 2:0

90+1
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATIAS TISSERA. Asistence: Cauly.

85
    ze hřiště odchází Julijan Nenov, přichází Igor Pajovic.

85
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad:
    ze hřiště odchází Rick Jhonatan, přichází Kiril Despodov.

84
    ze hřiště odchází Pieros Sotiriou, přichází Matias Tissera.

81
    Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Cicinho).

79
    ze hřiště odchází Dominik Jankov, přichází Spas Delev.

75
    ze hřiště odchází Zakaria Elmabruk Alharaish, přichází Tyrone Conraad.
    74. Alex SANTANA - 1:0

74
    Autorem branky je ALEX SANTANA.

67
    ze hřiště odchází Bernhard Tekpetey, přichází Cauly.

46

Ludogorec zatím v poločase hraje se Sutjeskou bez branek. A to přestože domácí měli značnou převahu, soupeře přestříleli 8:0. Jen jedna střela šla ale na branku. Rozhodne se tedy asi až ve druhém poločase.