Žďár n/S – Jihlava 2:4 (kon.) | Tasovice – Hodonín 5:4 (po pr.) | Klatovy – Příbram 1:5 (kon.)
Bílovec – Třinec 2:6 (kon.) | Libiš – Vlašim 1:9 (kon.) | Libišany – Letohrad 5:1 (kon.)
Ústí n/O – Živanice 3:2 (kon.) | Bzenec – Bohunice 2:1 (po pr.) | Kozlovice – Frýdek-Místek 2:3 (po pr.)
Nový Jičín – Kroměříž 0:2 (kon.) | Brozany – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Všechovice – Val. Meziříčí 2:0 (kon.)
Ždírec – Líšeň 1:1 (4:5 po pen.) | Nový Bydžov – Přepeře 1:2 (kon.) | Libčany – Český Brod 3:2 (kon.)
Dobrovice – Ústí n. L. 1:5 (kon.) | Benešov – Táborsko 0:1 (kon.) | Katovice – Přeštice 1:3 (kon.)
Domažlice – Králův Dvůr 2:1 (po pr.) | Cheb – Mar. Lázně 2:3 (kon.) | Chomutov – Karlovy Vary 4:1 (kon.)
Velké Hamry – Chlumec n/C 2:4 (kon.) | Soběslav – Písek 3:0 (kon.) | Šumperk – Uničov 0:1 (kon.)
Bohumín – Hlučín 0:3 (kon.) | Most/Souš – Admira Praha 2:1 (kon.) | Vítkovice – Zlínsko 2:4 (kon.)
Speřice – Rosice 0:4 (kon.) | Motorlet – Újezd 3:2 (po pr.) | Start Brno – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.)
Povltavská – Chrudim 0:1 (kon.) | Hřebeč – Zápy 1:3 (kon.) | Turnov – Velvary 1:5 (kon.)
Čáslav – Loko Praha 2:0 (kon.) | Kosmonosy – Žižkov 0:3 (kon.) | Č. Lípa – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Rokycany – Kladno 1:0 (po pr.)
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (1:1)
FK Králův Dvůr
Středa 17.08.2022, 17:00 • Domažlice • MOL Cup • 1. kolo

Domažlice vstoupily do zápasu velmi špatně, ve druhé minutě inkasovali z dorážky Krause a po úvodních dvanácti minutách mohly klidně prohrávat větším rozdílem. Hosté vyslali snad pět střeleckých pokusů. Nicméně pak nadvakrát překonal Zajíček gólmana Krčka a od té doby byla Jiskra lepším týmem. Utkání nakonec dospělo do prodloužení a v něm tlak domácích přinesl branku Stanislava Vávry ve 113. minutě. Hosté už si následně nevypracovali příležitost na srovnání. (19:38:50)

120+3

120+3
    Osvald zdvojený na levé straně.

120+2
    Hell poslal aut z levé strany na hlavu Fatrdleho, domácí se pak osvobodili.

120+1
    Domácí drželi míč u levého rohového praporku a následně je nařízen odkop od hostující brány.

120+1
    Hosté stihli překřížit Zajíčka na středu.

120
    Rudolf Novák prodlužoval balón na pravou stranu, domácí odkopli míč.

120
    Nepřesná nahrávka Jiskry na levou stranu, Krček vykopává.

119
    Beňo dostává kartu za faul zprava, někdo z domácích fotbalistů je ještě ošetřovaný.

118
    Rudolf Novák vyhrál hlavičkový souboj z pravé strany, ale následovat bude domácí aut u hostujícího vápna, Jiskra tahá čas.

117
    Někdo z domácích hráčů zůstal ležet na zemi, hostům se nezdálo, že to je tak strašné. Sudí ukazuje, že si o tolik prodlouží nastavení.

117
    Jiskra nepustila míč k Hellovi, navíc poté má k dispozici autové vhazování.

116
    Cábelici se nedostali do zakončení, ale domácí opět faulovali na pravé straně, tentokráte to nebylo tolik v úhlu.