Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 5:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:2 (2:0, 0:2, 3:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 20.08.2022, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Přípravné zápasy juniorů

Zápas došel do svého konce. Ve třetí třetině se Bruslařům povedlo navázat na svůj tlak ze druhé třetiny a hlavně přidat 3 góly. Na Tygrech byla vidět snaha zlomit zápas na svou stranu, avšak nedařilo se jim dostávat do větších šancí nebo se déle držet v útočném pásmu. Bruslaři tak zaslouženě vítězí v prvním přípravném utkání nad Bílými Tygry.

Děkujeme za pozornost a loučíme se z mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény. (14:11:17)

59:48
    Bruslaři přidávají další střelu, tu však Hambálek kryje.

59:04
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku. Hambálek sice první střelu vyrazil, avšak následně se již nacházel mimo pozici, a tak se MATĚJI GARDONOVI povedlo umístit puk za brankovou čáru. Asistence: Jasečko.

58:05
    Bruslaři teď cítí možnost vyprovodit svého rivala ještě s vyšším počtem inkasovaných gólů. A střílí na bránu ze všech směrů.

58:02
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Fiala – 2 min., podrážení.

57:27
    Vypjatý závěr přináší tvrdší hity. Daří se však více domácím, kteří budou hrát i přesilovku.

57:05
    A je to naopak domácí Němec, který se dostal mezi kruhy k puku a vyslal střelu na bránu. Ta však šla těsně nad bránu.

56:15
    Bílí Tygři se snaží vytvořit si nějakou šanci, avšak jejich snaha nepřináší mnoho úspěchu.

55:54
    I liberečtí se teď podívali do útočného pásma, jejich snaha však skončila v rohu, odkud domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

55:12
    Jasečko se teď zmocnil volného puku před libereckou bránu a hned vystřelil. Střela šla však mimo bránu.

Domácí útočník Vlasák se teď sám vydal s pukem na libereckou bránu, obránci hostů ho však o puk před zakončením připravili.

53:23
    Domácí kombinují a Gardon prověřil Hambálka, ten však neměl se zákrokem problém a vyrazil puk betony.

52:58
    Bruslaři jsou při chuti a pálí od modré. Střela šla však příliš vysoko.

52:46
    Perez Jaromír – 2 min., držení.

52:18
    Hosté se po vhazování dostali ke střele, tu se však boleslavské obraně podařilo zblokovat.

52:11

51:50
    Bruslaři dobře brání, vyhazují puk a hosty k ničemu nepouští.

51:15
    Domácí nyní dobře brání modrou čáru, Liberec se musel stáhnout do obranného pásma.

50:50
    Liberec se snaží založit útok, puk se sice dostal až ke Stuchlíkovi, ten ho však viděl a neměl problém s jeho pokrytím.

50:27
    Následuje přesilovka Tygrů, jsou to ale Bruslaři, kteří ohrozili hambálkovu bránu.

50:07
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Vítek – 2 min., hrubost + 2 min., vražení na hrazení, odpyká Šachl.

Jansa – 2 min., hrubost.

Liberec hraje přesilovku.

50:07
    Po ostrém zákroku u liberecké střídačky zůstává na ledě ležet Meisel a následuje drobná šarvátka několika hráčů.

48:53
    TOMÁŠ VYROUBAL právě navyšuje vedení Bruslařů, kteří tak využívají svou přesilovku. Asistence: Vojtěch Polák, Karel Křepelka.

48:37
    Přerušení hry po závaru před libereckou bránou.

47:31
    Bruslaři tentokrát výhodu chtějí využít. Vlasák vystřelil o modré, puk však zamířil pouze na tyč.

47:21
    Hladík – 2 min., krosček.

47:08
    O puk se teď bojuje za libereckou bránou.

46:34
    Tygři se snaží přejít do útočného pásma, mají však opět problém s přechodem přes modrou.

46:06
    A Bruslaři jsou znovu v útoku, Jasečkovi však střela nesedla.

45:32
    I Liberec se dostal k útoku, žádnou střelu však nevyprodukoval.

44:37
    Domácí se sice museli vrátit do obranného pásma, ale rychle přešli zpět do útoku, kde nečekali dlouho se střelou od modré.

44:23
    Vhazování v obraném pásmu Tygrů.

43:02
    Liberečtí se teď snaží odpovědět na změnu skóre, ale zatím se jim nedaří udržet se na puku. Jsou to naopak Bruslaři, kteří se znovu dostali do útočného pásma.

42:04
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Bruslaři se teď rychle dostali do útočného pásma, kde se jim v rohu povedlo vybojovat puk. Následovala rychlá kombinace před brankou a TOMÁŠ RAJGL vyslal krásnou střelu pod horní tyč. Asistence: Vlasák M. a Malínek.

40:49
    Liberečtí se jako první na chvíli dostávají do útočného pásma, kde se rychle ke střele dostává obránce Duschmka.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 13:30.

Druhá třetina se sice většinu času nesla v duchu tlaku domácích hráčů, byli to však pouze hosté, kteří dokázali dvakrát skórovat. Nevyužitá přesilovka tak může Bruslaře pořádně mrzet, neboť do poslední třetiny budou vstupovat za srovnaného skóre. My se tak můžeme těšit na nové utkání, ve kterém oba týmy budou sahat po vítězství.

40:00

39:30
    Zbytek třetiny již nepřinesl žádnou větší šanci kromě nastřelení brankáře hostů Hambálka.

38:58

38:58
    Bílí Tygři Liberec B právě vstřelili branku! Využili tak zbytek přesilovky a radují se ze srovnaného skóre. SAMUEL FIALA tentokrát již svou střelou překonal Hambálka. Asistence: Perez Jaromír a Koštoval.

38:30
    Liberec se po dlouhé době usídlil v útočném pásmu. Fiala vyslal střelu od modré, domácí brankář ji však viděl a pokryl.

37:48
    Hosté v plném počtu a hrají přesilovku.

37:10
    Pokračuje se tedy ve hře 4 na 4. Hra se nyní přelévá z jedná strany na druhou.

37:05
    Vyroubal – 2 min., krosček.

36:10
    Bruslaři se teď usídlili v útočném pásmu a snaží se využít výhodu přesilovky.

35:48
    Lysoněk – 2 min., podrážení.

35:23
    Bílí Tygři se pokusili kombinovat ve středním pásmu, ale přechod do útočného pásma se jim opět nepovedl.

34:22
    A jsou to Bruslaři, kteří pokračují v tlaku. Ten korunuje Vlasák svou střelou od modré, kterou Hambálek chytil lapačkou.

33:27
    Tygři se snaží dostat k puku, ale nedaří se jim vytvořit nějakou lepší kombinaci.

32:23
    A další střela, tentokrát již Hambálek puk pokryl tělem. Vzplály trochu emoce a Vyroubal se tvrdě střetl s Kofroněm. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

31:40
    Hra se teď přelévá na obě strany. Ke střele se dostává domácí Jasečko, ale Hambálek ramenem vyráží.

31:05
    Tygři se sice osvobodili, avšak nedaří se jim příliš udržet se na puku.

30:00
    Bruslaři se drží v útočném pásmu a vyslali na hostujícího brankáře několik zajímavých střel.

28:30
    Lysoněk střílel za modrou, avšak Stuchlík připraven.

28:30
    Křepelka pálil o poznání lépe, avšak ani tato dalekonosná střela na rozvlnění sítě nestačila.

28:17
    Rajgl nahazoval puk, který skončil v lapačce Hambálka.

27:29
    Janatova střela vyražena Stuchlíkem.

26:35
    Po nahození před brankoviště nemohl vystřelit Meisel, jelikož měl zablokovanou hůl.

25:18
    Liberečtí se začínají vzpamatovávat. Jejich druhá střela končí však v ochranné síti.

24:05
    Bílí Tygři Liberec B právě vstřelili branku!
    Po delším tlaku Bruslařů dává gól z úniku MIKULÁŠ JENČOVSKY a dává tak naději do druhé třetiny Liberci. Asistence: Meisel.

23:50
    Brouček pálil z mezikruží, ale Hambálek výtečný.

23:08
    Boleslavští nahazují puk do útočného pásma, ale neusadili se v něm.

22:31
    Malínek se ocitl v jasné gólové šanci, ale trefil jen beton Hambálka, který předvedl hezký zákrok.

21:42

21:15
    Liberec sice hraje přesilovku, ale má problémy usadit se v útočném pásmu.

20:22
    Boj o puk u mantinelu ve středním pásmu. Puk vyletěl mimo led. Vhazuje se ve středním pásmu u modré čáry.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:44.

Viděli jsme atraktivní 1. třetinu, ve které padly dvě branky, když skóre otevřel Křepelka a podruhé gólmana Hambálka prostřelil Brouček. Boleslavští junioři byli aktivnější, ale nedostávali se tak často do zakončení. Liberec však bude mít po začátku druhé třetiny necelou přesilovku za krosček Němce.

20:00

19:57
    Naložil s ní prachbídně.

19:42
    Před sirénou první třetiny fauloval Němec. Šanci na závěrečný tlak má tak Liberec.

19:42
    Němec – 2 min., krosček.

19:07
    Boleslavští se chtějí na závěr třetiny usadit v útočném pásmu, ale zatím neúspěšně.

18:23
    Hra zastavena po úniku Liberce.

17:09
    Po rychlém samostatném úniku gól vstřeluje DOMINIK BROUČEK. Bez asistence.

16:20
    Leden dorážel skákavý puk, ale trefil jen připraveného Hambálka.

15:46
    Hladík sestřelil Vítka ve středním pásmu. Vítek už na střídačce. Byl to však čistý hit.

14:20
    Koštoval navezl puk podél mantinelu až před Stuchlíka, ten však vyrazil.

13:14
    Václavíkova rána zblokována.

12:39
    Jasečko ještě přihrál do brankoviště, ale nic z toho nebylo.

11:33
    Janata tvrdou střelou nepropálil Stuchlíka, který musel poté čelit ještě jedné dorážce.

10:15
    Malínek ostře vystřelil, ale Hambálek vyráží.

09:37

09:11
    Tentokrát se Gordoň do puku trefil, avšak střela nezamířila na libereckou svatyni.

08:39
    Boleslav asi zatím nehraje přesilovku tak, jak by chtěla.

08:11
    Vysoká hůl. Hra přesunuta do středního pásma.