Plzeň – Inter 0:2 (kon.) | Sporting – Tottenham 2:0 (kon.) | Liverpool – Ajax 2:1 (kon.)
Porto – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Leverkusen – Atlético 2:0 (kon.) | Bayern – Barcelona 2:0 (kon.)
Marseille – Frankfurt 0:1 (kon.)
Liverpool FC
2:1 (1:1)
Ajax Amsterdam
Úterý 13.09.2022, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Liga mistrů • Skupina A

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:19. (22:56:45)

Zápas je u konce. Liverpool ho nakonec dokázal zlomit ve svůj prospěch, i když až v pozdní 89. minutě. Připsal si tak po ostudné prohře 1:4 s Neapolí své první tři body do tabulky Ligy mistrů, kde se nyní nachází na druhém místě, za Neapolí a před Ajaxem. Tyto tři týmy mají zatím tři body. Poslední jsou Rangers s nula body, ale zápas Neapol – Rangers se odehraje až zítra.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Liverpool FC:
    ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází Stefan Bajcetic.

90+2
    ze hřiště odchází Luis Díaz, přichází James Milner.

90+1
    Žlutá karta pro tým AFC Ajax (Steven Berghuis).

90
    Sudí na své světelné tabuli právě ukázal nastavený čas. Ještě se bude hrát další čtyři minuty.
    89. Joël MATIP - 2:1

89
    Liverpool právě vstřelil branku! Minutu před koncem řádné hrací doby se trefuje JOËL MATIP! Ten si skvěle našel prostor po centru z rohového kopu a poslal míč do sítě. Tam ho sice vyhlavičkoval jeden ze soupeřů, ale to už bylo za čarou, což potvrdila goal-line technology. Asistence: Kostas Tsimikas.

88
    Salah už neměl místo ve vápně, a tak se otočil a poslal střílený centr. Jeho míč "olízl" levou tyč branky Pasveera!

87
    Ajax se dostal do útočného pásma. Kousek za půlící čárou se ale utvořila skrumáž hráčů, kde si jednotliví fotbalisté míč přehazují sem a tam.

86
    Střídání v týmu AFC Ajax:
    ze hřiště odchází Mohammed Kudus, přichází Brian Brobbey.
    84. Zákrok - Pasveer

84
    Nyní byli domácí zase velice blízko. jeden z hráčů Reds vyslal na levé křídlo do průniku Núneze, který ještě prodloužil kolmicí před brankou na Díaze. Jenže ten si do míče nekopl, Pasveer míč rukou posunul.

83
    Hráči Liverpoolu se ještě nyní ve vápně soupeře se sudím o něčem hádají. Měla by ale následovat rozehrávka fotbalistů Ajaxu Amsterdam.

82
    Tak tohle byla opravdová tutovka. Salah naservíroval míč Darwinu Núnezovi přímo před malé vápno, kde byl hráč Liverpoolu sám. Jenže branku z pár metrů vůbec netrefil.

81
    ze hřiště odchází Kenneth Taylor, přichází Florian Grillitsch.

80
    Osmý rohový kop Liverpoolu v utkání sice našel cíl, a tedy připraveného van Dijka, ten ale míč hlavičkoval přímo do obránce před sebou.