Třinec – K. Vary | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Zlín – Kometa Brno | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Třinec | 4:3 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 6:3 (kon.) |
Zlín – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Pardubice – Vítkovice | 0:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 4:3 (po pr.) | | | Banská Bystrica – HC Slovan | 1:5 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 2:3 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Salzburg | 4:3 (2:1 po s.n.) |
konec
BK Mladá Boleslav
5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Zdena Bobková
Branky a nahrávky:
13. J. Stránský (P. Kousal, Pýcha), 16. O. Najman (Åberg, P. Kousal), 34. O. Najman (Åberg, Pýcha), 47. O. Najman (Pýcha, Åberg), 53. Šťastný (Pláněk, Lantoši) – 23. Hanzl (Gulaš, Pech)
Rozhodčí: Pilný, Šindel – Ondráček, Klouček
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Novotný (Krošelj) – Pýcha, Pláněk, Jánošík, Lintuniemi, R. Jeřábek, Stříteský, Štich – Šmerha, Lantoši, Šťastný – Lunter, Fořt, J. Stránský – P. Kousal, O. Najman, Åberg – M. Beránek, Bičevskis, Eberle.
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Vráblík, Bindulis, Hovorka, Šenkeřík, Kachyňa, L. Doudera – Přikryl, Pech, Gulaš – Dzierkals, Hanzl, Karabáček – Strnad, Toman, Valský – Tomeček, Vopelka, Doležal.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Vráblík, Bindulis, Hovorka, Šenkeřík, Kachyňa, L. Doudera – Přikryl, Pech, Gulaš – Dzierkals, Hanzl, Karabáček – Strnad, Toman, Valský – Tomeček, Vopelka, Doležal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pilný, Šindel – Ondráček, Klouček
Diváci:
Jakub Strnad – 2 min., nedovolené bránění.
Pontus Åberg – 2 min., vysoká hůl.
Radek Jeřábek – 2 min., sekání.
Kristofers Bindulis – 2 min., držení.
Adam Jánošík – 2 min., hrubost,
Maris Bičevskis – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Václav Karabáček – 2 min., hrubost,
Lukáš Vopelka – 2 min., hrubost.
Radek Jeřábek – 2 min., nedovolené bránění.
Filip Přikryl – 2 min., krosček.
Zdeněk Doležal – 2 min., podrážení.