Česko – Portugalsko | 0:4 (kon.) | | | Španělsko – Švýcarsko | 1:2 (kon.) |
Arménie – Ukrajina | 0:5 (kon.) | | | Slovinsko – Norsko | 2:1 (kon.) | | | Skotsko – Irsko | 2:1 (kon.) |
Izrael – Albánie | 2:1 (kon.) | | | Srbsko – Švédsko | 4:1 (kon.) |
Sev. Irsko – Kosovo | 2:1 (kon.) | | | Kypr – Řecko | 1:0 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 3:2 (kon.) |
Vltavín – Zbuzany | 3:1 (kon.) | | | Sokolov – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice B – Povltavská | 3:3 (kon.) |
Domažlice – Motorlet | 2:2 (kon.) |
Pardubice B – Most/Souš | 2:0 (kon.) | | | Jablonec B – Benešov | 4:0 (kon.) | | | Přepeře – Hr. Králové B | 0:2 (kon.) |
Kolín – Ml. Boleslav B | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Chlumec n/C | 0:3 (kon.) | | | Ústí n. L. – Brozany | 0:2 (kon.) |
Hranice – Ostrava B | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Blansko | 1:0 (kon.) | | | Vrchovina – Frýdlant n/O | 3:1 (kon.) |
Argentina – Česko | 3:1 (kon.) |
konec
FK Baník Sokolov
3:1
(1:1)
Slavia Karlovy Vary
Adam Černý
Branky:
39. Krlička, 47. Vokáč, 90+4. Peška – 2. Červený
Rozhodčí: Drábek – Braun, Kvaček
Diváci:
Karty: 66. Majka (SOK) – 9. Toure (KVA), 35. Matoušek (KVA) 69. Tůma (KVA)
Neproměněná penalta:
FK Baník Sokolov:
Hrabačka – Šulc, Toure, Dudnyk, Krlička (C), Řezáč, Václavík, Vokáč, Vranovci, Agostinho, Majka.
Náhradníci: Štrunc – Kapolka, Peška, Stehlík.
Trenér: Miloslav Janovský
Slavia Karlovy Vary: Vaněček – Skala, Tůma, Pěkný (C), Dubnička, Matoušek, Alozie, Kader Toure, Prágr, Horník, Červený.
Náhradníci: Gembický – Antonov, Gabriel, Geňo, Chyla, Mašata.
Trenér: Marian Geňo
Náhradníci: Štrunc – Kapolka, Peška, Stehlík.
Trenér: Miloslav Janovský
Slavia Karlovy Vary: Vaněček – Skala, Tůma, Pěkný (C), Dubnička, Matoušek, Alozie, Kader Toure, Prágr, Horník, Červený.
Náhradníci: Gembický – Antonov, Gabriel, Geňo, Chyla, Mašata.
Trenér: Marian Geňo
Rozhodčí: Drábek – Braun, Kvaček
Diváci:
ze hřiště odchází Vokáč, přichází Stehlík.
ze hřiště odchází Majka, přichází Kapolka.
ze hřiště odchází Matoušek, přichází Gabriel.
ze hřiště odchází Václavík, přichází Peška.