Teplice B – Jablonec B 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Žižkov 0:1 (kon.) | Hr. Králové B – Kolín 0:3 (kon.)
Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Brozany – Pardubice B 2:1 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:1 (1:1)
FK Pardubice B
Neděle 02.10.2022, 16:00 • Stadion SK Sokol Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště zase u přenosu na viděnou. (18:00:52)

Po první půli bylo skóre shodné 1:1. Do druhé části nastoupili aktivněji domácí, kteří si vytvořili spoustu brankových příležitostí. Radovat se Brozany šli až v 86. minutě, kdy propadlý centr Strady skončil v síti. Pardubice se v prvním poločase prezentovaly aktivně a byly více na míči. To už se nedá říct o poločase druhém, kdy balón měly na kopačkách velmi zřídka. Do útoku se dostávaly hlavně z protiútoků, a to v malém počtu hráčů. Po zhodnocení celého zápasu, a hlavně druhé půle, je vítězství pro domácí zasloužené.

90+4

90+3
    Obrana Brozan ubránila poslední nebezpečnou situaci a rozhodčí Melničuk již sahá po píšťalce.

90+3
    Poslední šance pro Pardubice vstřelit branku. Zahrávat budou standardní situaci z půlky půlky.

90+2
    A je to právě čerstvý Kasse, který teď s míčem pádí směrem k brance Pardubic. Jeho snažení skončilo v zámezí.

90+1
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Jindráček, přichází Kasse.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhé půli minimálně dvě minuty.

90
    ze hřiště odchází Výborný, přichází Miskovič.

89
    Pardubice jsou teď na míči a snaží se dostat k šestnáctce soupeře. Brozany pokusům dobře odolávají

87
    Úder do hlavy obdržel Strada od Šimka. Rozhodčí tento zákrok viděl a náležitě odpískal.
    86. STRADA - 2:1

86
    Brozany právě vstřelily branku! Prudký centr z levé strany vyslal do vápna MAREK STRADA. Jindráček ani další na míč nedosáhli a centr tak překvapivě skončil až za zády brankáře Volšíka.

84
    Nepřesné přihrávky na Pandulu se ihned zmocnili domácí obránci.

Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Vencl,
    ze hřiště odchází Štichauer, přichází Pandula.

81
    Střela Šimka z poza vápna pouze prověřila domácího Havránka.

80
    Samuel Šimek se nedaleko soupeřovy šestnáctky dožadoval faulu. Hlavní rozhodčí Melničuk je však jiného názoru.

79
    Přihrávkou do vápna vybídl Krátký Jindráčka. Pomezní Pachtová odmávala ofsajd.

77
    Do útoku se po delším úseku dostávají také Pardubice. Obrana Brozan toto nebezpečí odvrátila.

76
    Dobrá práce Jindráčka vedla ke střele Krátkého. Jeho pokus skončil vysoko nad bránou.

74
    Potyčku mezi hráči musel uklidnit až pomezní rozhodčí. Ani v tomto případě nevytahuje Melničuk kartu žluté barvy.

73
    Hru rukou odpískal sudí Melničuk Soungolemu.

72
    Další obrovská příležitost pro Jindráčka. Svou střelou minul zhruba o půl metru bližší tyč Volšíkovy svatyně.

71
    Brozany budou zahrávat rohový kop.

70
    Útočné duo Jindráček – Šup si na hřišti opravdu rozumí. Pardubická obrana má s těmito forwardy plné ruce práce.

68
    Do velké šance u malého vápna se dostal Šup, jeho střelu zblokoval skluzem hostující obránce.

67
    Rozehraná standardní situace vzešla ke střele Jindráčka. Ten svým pokusem ani zdaleka neohrozil Volšíkovu bránu.

66
    Narážečka Štichauera skončila v náruči Havránka.

65
    Faul odpískán hostům. Brozany mají k dispozici další standardní situaci.

64
    Jindáčkovi odskočil od těla balón, poté se provinil proti pravidlům nebezpečnou hrou.

63
    Hráči Pardubic hrají zataženě v bloku. To umožňuje domácím posílat nebezpečné centry do vápna.

61
    Pohlednou akcí na pravé straně se hráči Brozan dostali až k vápnu Pardubic. Přihrávkou hledali Jindráčka. Toho si obrana hostů pečlivě pohlídala.

60
    Martin Jindráček se střelou v těžké pozici snažil vsítit branku. Brankář Volšík neměl složitou práci.

59
    Organizovaná obrana Brozan nedovolila hostujícím útočníkům držet na útočné polovině balón.

58
    Ve vápně měl prostor s míčem Dominik Šup, jeho střela se odrazila na roh.

57
    Martin Jindráček šel do rychlého protiútoku mezi čtyři obránce. Pardubickou obranou byl odzbrojen.

56
    ze hřiště odchází Rodrigues, přichází Šimek.

53
    Petr Výborný zvolil střelu po zemi na vzdálenější tyč. Jeho pokus skončil pár metrů od brankové konstrukce.

52
    Velmi zajímavou standardní situaci budou mít k dispozici domácí. Faul proběhl těsně na hranici vápna.

52
    Dominik Šup se dostal k míči a ihned hledal někoho ze svých spoluhráčů před bránou. Nikdo se však k centru nedostal.

51
    Útočného faulu nedaleko praporku se dopustil Halász. Odkopu se ujme Havránek.

49
    Důležitý obranný zákrok předvedl nedaleko své branky Jáchym Bechyně. Přerušil tak útok hostů a míč odkopl do bezpečných míst.

48
    Hezkou kličkou se na levé straně uvolnil s míčem Petr Výborný. Jeho centr skákal malým brankovištěm. Brankář Volšík se po chvilce váhání míče zmocnil.

47
    Skvěle si míč převzal Jindráček, míč připravil ke střele Výbornému. Jeho střela byla zblokována.

46
    ze hřiště odchází Schettl, přichází Sláma.

46

V úvodních pěti minutách se na míči drželi domácí. Ovšem v další dvaceti minutovce to byli právě domácí, kterým před bránou ne jednou hořelo. Nevyužité šance budou hlavní věc, která může hosty mrzet. Po třicáté minutě se Brozany zvedly a dokázaly být nebezpeční především v krajních prostorech. Gól z třicáté sedmé minuty je tak zaslouženou odměnou za zvýšenou aktivitu v útoku. První poločas – 1:1

45+2

45+1
    Brankář Havránek lapil centr z levé strany hostů, a výrazně tak ulevil obraně domácích.

45
    Rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

45
    Další velkou příležitost měl Dominik Šup, který si našel, tentokrát nohou, centr Strady. Jeho střela nezamířila mezi tři tyče.

43
    Nepříjemné momenty teď prožívá domácí stoper. Kopačka Stichauera skončila v jeho obličeji. Rozhodčí píská ofsajd.

41
    Pardubice si vytvořili tlak na soupeřově polovině. Postupnou kombinací se snaží najít správnou cestu k bráně Havránka.

39
    Hostující celek se teď velmi zlobí. Arbitr Melničuk neposoudil pád Štichauera jako faul. Hrát budou domácí.
    37. ŠUP - 1:1

37
    Brozany právě vstřelily branku! Aktivita domácích se proměňuje ve srovnání skóre. Na centr z pravé strany si ve vápně naskočil DOMINIK ŠUP a svou hlavičkou se nemýlil.

36
    Brozany se postupně zvedají a do vápna teď lítá jeden centr za druhým.

35
    V obrovské šanci se ocitl Jakub Štichauer. V cestě mu stál pouze brankář Havránek. Hostující útočník svou střelou poslal míč zhruba 5 metrů nad brankovou konstrukci.

34
    Málo chybělo Krátkému ke srovnání skóre. Ve vápně nedosáhl na prudký centr z levé strany.

33
    Jakub Hruštinec se dostal k míči nedaleko rohového praporku. Jeho útočné snažení vzešlo k odkopu od brankáře Volšíka.

32
    Přihrávku Krátkého na Stradu přerušila hostující obrana. Pardubice tak dostali míč znova pod kontrolu.

31
    Jarkovský střelou z vápna prověřil Havránka. Domácí kapitán nezaváhal.

30
    Brozany se zatáhli do bloku. Hosté se postupným útokem snaží obranu prorazit.

30
    V úvodní třiceti minutovce působí lépe Pardubice. Domácí jsou nebezpeční převážně z protiútoků.

27
    Ošetření potřebuje Marek Krátký. Hráči tak budou mít zhruba minutku na nabrání sil.

26
    Dlouhou průnikovou přihrávku vyslal Rodrigues. Brankář Havránek jeho úmysl přečetl a balón dostal pod kontrolu.

24
    Dominik Šup se rozhodl pro střelu přes zeď. Jeho pokus skončil vysoko nad břevnem pardubické svatyně.

23
    Na hranici vápna měl příležitost ke střele Hruštinec. Při střele byl faulován, a tak Brozany budou mít velmi zajímavou standardní situaci.

20
    Nepřesná přihrávka od Jakuba Hruštince skončila v zámezí. Rozehrávat bude brankář Volšík.

19
    Průnikovou přihrávkou vybídl Jarkovský Sedláčka. Z tohoto útoku budou mít Pardubice autové vhazování nedaleko vápna.
    16. ŘEHÁK - 0:1

16
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Na centr do vápna si vyskočil SEDRIK ŘEHÁK a jeho hlavička zapadla přesně k levé tyči.

15
    Soungole fauloval Tomáše Hrnčíře. Hlavní sudí tento zákrok ponechal bez žluté karty.

14
    Petr Výborný poslal ostrý centr do vápna, Martin Jindráček balon neusměrnil mezi tři tyče.

14
    Na půlící čáře byl faulován Martin Jindráček. Brozany tak budou mít míč na svých kopačkách.

12
    Na přední tyči se ocitl Jakub Štichaur, jeho tečovaná střela skončila v ochranné síti.

11
    První větší šance hostů. Nejprve vyslali centr z levé strany, poté ihned z pravé, ani jeden z nich neprošel přes obranu domácích.

9
    Do rychlého přečíslení se vydal Soungole, sudí Melničuk odpískal útočný faul.

8
    ze hřiště odchází Akosah, přichází Dostál.

7
    Šikovně se do vápna dostal Krátký, jeho střela na vzdálenější tyč neletěla podle jeho představ.

6
    Centr do vápna zblokovala domácí obrana.

5
    Hasil Karel dohrál před vápnem Nováka. Ten bude rozehrávat nebezpečnou standardní situaci.

3
    Nepřesná střela neohrozila bránu Volšíka. Ten tak bude rozehrávat z malého vápna.

2
    První centr do vápna vyslali z pravé strany domácí, nikdo ve vápně balon nenašel.

1
    U půlící čáry bude míč vhazovat Sedláček.

1

Úvodního výkopu se ujmou hosté.

Brozany dnes nastupují ve svých tradičních červených dresech, Pardubice hrají v dresech modrých.

SK Sokol Brozany: Havránek (C) – Soungole, Hasil, Schetti, Hruštinec, Krátký, Strada, Bechyně, Výborný, Šup, Jindráček
    Náhradníci: Němec – Miskovič, Kasse, Sláma, Čížek
    Trenér: Němec Jiří

FK Pardubice B: Volšík – Svoboda, Řehák (C), Hrnčíř, Halász, Jarkovský, Štichauer, Sedláček, Novák, Akosah, Rodrigues
    Náhradníci: Šimůnek – Vencl, Hanč, Dostál, Šimek, Pandula
    Trenér: Němeček Pavel

Rozhodčí: Melničuk – Coufal, Pachtová.

Brozany čeká těžký soupeř v podobě B – týmu Pardubic. Na domácí půdě sehráli Ústečtí 3 zápasy, v nichž se jim nepodařilo získat jediný bod. Za to ve venkovních zápasech si Brozany nevedou vůbec špatně, ba naopak, z pěti duelů přivezly 12 bodů, s kterými momentálně drží osmé místo tabulky. Naposled to byl favorit z Ústí nad Labem, který podlehl Brozanům právě 0:2. Pro domácí bude klíčové vstřelit první branku v domácím prostředí. Celkově Brozany rozvlnili síť desetkrát, kdy vedoucími střelci týmu jsou se třemi zásahy shodně Dominik Šup a Martin Jindráček.

Juniorka Pardubic vyjede v 9. kole ČFL (B) do Brozan nad Ohří. Po vydařeném startu z úvodních 3 kol, kdy se podařilo Východočechům získat 7 bodů, se v dalších zápasech radost lehce utlumila. Třetí remíza a první dvě porážky zkomplikovaly Pardubičanům boj o čelo tabulky. Po osmi kolech s 12 body zaujímají díky lepšímu skóre sedmou pozici. Zajímavostí je, že žádný hráč Pardubic nevstřelil v letošní sezóně více než 1 branku. Na 9 vstřelených brankách se tak podílelo 9 různých střelců. Minulý týden se celý tým naladil vítězně, díky zisku tří bodů proti Baníku Most – Souš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.