Chomutov – Mostečtí Lvi 9:2 (kon.) | Hronov – Letňany 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 2:7 (kon.)
Kobra – Písek 3:1 (kon.) | Cheb – Klatovy 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (kon.) | Znojmo – Vel. Meziříčí 12:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Vyškov – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Příbram – Tábor 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Středa 09.11.2022, 18:00 • ZS HC Kobra Praha, Praha-Braník • 2. liga skupina Západ • 15. kolo
    59:58 Dominik NOVÁK - 3:1

59:58
    Kobra právě vstřelila branku! Definitivní tečku za dnešním utkáním si zapisuje DOMINIK NOVÁK, jenž trefil prázdnou klec hostů. Asistence: Tomáš Šťastný.

59:01
    Novák právě opustil svou klec, Písek hraje v šesti!

58:01
    Právě hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny!
    51:04 MARTÍNEK - 2:1

51:04
    Kobra právě vstřelila branku! Braničtí ukazují, že zdaleka jejich útočné tažení nekončí! VIKTOR MARTÍNEK otáčí vývoj zápasu, právě on z pravé strany chytrou technickou ranou překonal Nováka. Asistence: Jakub Jedlička, Jakub Tůma.
    49:54 ZÍDEK - 1:1

49:54
    Kobra právě vstřelila branku! Domácí zúročují tlak z posledních minut a srovnávají skóre dnešního mače! VÁCLAV ZÍDEK procpal kotouč mezi Novákovou výstrojí do sítě. Asistence: Matěj Kolda, Aleš Knesl.

46:43
    Dvě minuty na trestné lavici si odpyká Adolf Straka (KOB), a to za podrážení.

45:59
    Hrakholski se dostal do obrovské šance, ujel svým protihráčům a jeho nájezd z levé strany zastavuje perfektní Kmec!

39:01
    Právě byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

35:41
    Prášek chtěl nahrávat Volfovi do prázdné klece, ale na poslední chvíli zasáhla branická obrana!

19:01
    Právě byla ohlášena poslední minuta první třetiny!

18:29
    Na Petrákův pokus musel vytáhnout Novák svou lapačku, od které se odrazil kotouč mimo nebezpečí!

14:13
    Bednaříkův pokus z úhlu vyrazil Kmec pouze před sebe, pak hostující útočník ještě dorážel, ale domácí brankář stihl zasáhnout na brankové čáře!

11:32
    Novák perfektně na poslední chvíli vytáhnul svou hůl, čímž zamezil stoprocentní šanci, do které se řítil Zídek!

10:51
    Havrda byl velmi blízko vyrovnávacímu gólu! Jeho pokus proletěl nad Novákovým tělem a otřel se o horní tyčku!
    04:56 CHÁB - 0:1

04:56
    Písek právě vstřelil branku! Hosté potvrzují svůj skvělý vstup do utkání, a to již v páté minutě! Prosazuje se FILIP CHÁB, jehož rána na pravou stranu prošla Kmecovi do sítě. Asistence: Yahor Hrakholski.

03:53
    Ve velké šanci byl osamocený Volf před brankou Kobry, trefil Kmece do pravého ramena!

01:19
    Na druhé straně se dostal do obrovské šance Kolda, Novák ale nenechal prostor mezi betony!

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 50. Zídek (Kolda, Knesl), 52. Martínek (Jedlička, Tůma), 60. Dominik Novák (Šťastný) – 5. Cháb (Hrakholski)

HC Kobra Praha: Kmec (Sochůrek) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Šťastný (C), Daniel, Míšek, Zídek, Petrov, Petrák, Jedlička, Martínek, Kolda, Ksandr, Havrda, Dominik Novák, Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba.

IHC Králové Písek: David Novák (Kříž) – F. Novák, Dudáček, Kurfürst, Dvořák, Radoš (A), Hanus (A), Turek – Macháček, Volf (C), Hrakholski, Hollar, Brož, Prášek, Cháb, Matiášek, Bednařík, Novotný, Pouzar.
    Trenér: Tomáš Matušík.

Rozhodčí: Glanc – Goltsch, Sýkora.