Hradec Králové – Slovácko | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 1:1 (kon.) | | | Brno – Olomouc | 2:3 (kon.) |
Zlín – Slavia | 0:4 (kon.) |
Slavia B – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Vlašim – Karviná | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Líšeň | 2:0 (kon.) |
Brighton – Aston Villa | 1:2 (kon.) | | | Fulham – Manchester Utd. | 1:2 (kon.) |
Mohuč – Frankfurt | 1:1 (kon.) | | | Freiburg – Union Berlín | 4:1 (kon.) |
Atalanta BC – Inter | 2:3 (kon.) | | | AS Řím – Turín | 1:1 (kon.) | | | Monza – Salernitana | 3:0 (kon.) |
Hellas – Spezia | 1:2 (kon.) | | | AC Milán – Fiorentina | 2:1 (kon.) | | | Juventus – Lazio | 3:0 (kon.) |
PSG – Auxerre | 5:0 (kon.) | | | Brest – Troyes | 2:1 (kon.) | | | Lille – Angers | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Remeš | 1:1 (kon.) | | | Nantes – Ajaccio | 2:2 (kon.) | | | Štrasburk – Lorient | 1:1 (kon.) |
Monaco – Marseille | 2:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Ružomberok | 2:0 (kon.) |
Bohemians B – Přeštice | 1:1 (kon.) | | | Dukla B – Sokolov | 0:1 (kon.) |
Žižkov – Jablonec B | 4:1 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Hranice | 3:2 (kon.) | | | Zlínsko – Vrchovina | 2:2 (kon.) | | | Znojmo – Blansko | 1:2 (kon.) |
Petržalka – Myjava | 1:1 (kon.) | | | Rača – Šamorín | 0:1 (kon.) |
Gorica – Varaždin | 0:0 (odl.) | | | Šibenik – Osijek | 0:2 (kon.) | | | Rijeka – Dinamo Záhřeb | 2:7 (kon.) |
Radomiak – Pogoň | 1:2 (kon.) | | | Gdańsk – Piast Gliwice | 1:3 (kon.) | | | Śląsk – Legia | 0:0 (kon.) |
konec
Paris Saint-Germain
5:0
(1:0)
AJ Auxerre
Michal Břuchanský
Branky:
11. Mbappé (N. Mendes), 51. Soler (N. Mendes), 57. Hakimí (Soler), 81. Sanches (Ekitike), 84. Ekitike
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 5:7.
Rozhodčí: Leonard – Mugnier, Boudikian
Diváci:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 5:7.
Paris Saint-Germain:
Donnarumma – Hakimí, Mukiele, Ramos (75. Kimpembe), N. Mendes – Soler (61. Sanches), Danilo Pereira, Verratti (82. Zaire-Emery) – Messi (75. Sarabia), Mbappé, Neymar (75. Ekitike).
Náhradníci: Rico – Bernat, Vitinha, Bitshiabu.
Trenér: Christophe Galtier
AJ Auxerre: Costil – Joly (58. Hein), Raveloson, Jubal, Jeanvier, Mensah – Sinayoko (58. G. Perrin), B. Touré, Sakhi (84. M'Changama), Autret (69. Charbonnier) – Niang (58. Da Costa).
Náhradníci: Léon – Bain, Bernard, Camara.
Trenér: Christophe Pélissier
Náhradníci: Rico – Bernat, Vitinha, Bitshiabu.
Trenér: Christophe Galtier
AJ Auxerre: Costil – Joly (58. Hein), Raveloson, Jubal, Jeanvier, Mensah – Sinayoko (58. G. Perrin), B. Touré, Sakhi (84. M'Changama), Autret (69. Charbonnier) – Niang (58. Da Costa).
Náhradníci: Léon – Bain, Bernard, Camara.
Trenér: Christophe Pélissier
Rozhodčí: Leonard – Mugnier, Boudikian
Diváci:
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 5:7.
Náskok PSG narůstá o pátý gól! Julian Jeanvier udělal strašidelnou hrubku. Na hranici vápna váhal s malou domů a nechal se obrat o míč HUGEM EKITIKEM. Ten se ocitl sám před brankou a střelou do protipohybu Costila dal svůj první gól v dresu francouzského mistra.
ze hřiště odchází Hamza Sakhi, přichází Youssouf M'Changama.
ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Warren Zaire-Emery.
Costil se mohl přetrhnout, ale bez dostatečné pomoci obrany čtvrté kapitulaci nezabránil. Poté, co chytil pokus RENATA SANCHESE, vypíchl míč z kopaček Ekitikeho. Ten proto vracel míč Sanchesovi a ten ho odrazem o levou tyč konečně vyslal do sítě.
ze hřiště odchází Sergio Ramos, přichází Presnel Kimpembe.
ze hřiště odchází Neymar, přichází Hugo Ekitike.
ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Pablo Sarabia.
ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Gaëtan Charbonnier.
ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Renato Sanches.
ze hřiště odchází Lassine Sinayoko, přichází Gaëtan Perrin.
ze hřiště odchází Paul Joly, přichází Gauthier Hein.
ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Nuno Da Costa.
A je hotovo, Galtierova jedenáctka vede už o tři góly! Začátkem gólové akce byl spolehlivě ubráněný roh. Díky přihrávce Solera ještě z vlastní poloviny vyběhl do úniku AŠRAF HAKIMÍ a u vysoko stojícího gólmana vystřelil do pravého dolního rohu brány.
Druhá střela PSG končí druhým gólem! I v tomto případě v něm měl prsty Mendes, který nešel odstavit od míče a z levé čáry pronikl až do vápna. Krátká přihrávka pod sebe pak měla za následek gólovou hlavičku CARLOSE SOLERA.
Střely na branku: 1 – 2
Střely mimo: 0 – 1
Držení míče: 64 % – 36 %
Rohové kopy: 3 – 3
Ofsajdy: 2 – 0
Fauly: 3 – 5
Žluté karty: 0 – 0.
Pařížané poměrně brzy vedou! Messi vyčaroval krásný oblouček do náběhu Mendese. Ten z jedničky posunul míč o kus vedle a KYLIAN MBAPPÉ ho s minimem času na přípravu z prvního doteku uklidil za Costila.
Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, Mukiele, Ramos, N. Mendes – Soler, Danilo Pereira, Verratti – Messi, Mbappé, Neymar.
Náhradníci: Rico – Sarabia, Bernat, Kimpembe, Sanches, Vitinha, Ekitike, Bitshiabu, Zaire-Emery.
Trenér: Christophe Galtier
AJ Auxerre: Costil – Joly, Raveloson, Jubal, Jeanvier, Mensah – Sinayoko, B. Touré, Sakhi, Autret – Niang.
Náhradníci: Léon – Bain, M'Changama, Bernard, G. Perrin, Da Costa, Hein, Charbonnier, Camara.
Trenér: Christophe Pélissier
Rozhodčí: Leonard – Mugnier, Boudikian.
Ligový nováček dnes bude čelit velké výzvě. Jakýkoliv bodový zisk by byl ohromnou senzací, byť mezi francouzskou smetánkou rozhodně nehraje druhé housle. Auxerre posbíralo tři výhry a ve čtyřech dalších zápasech dokázalo alespoň remizovat. Po čtrnácti kolech mu patří patnáctá pozice s náskokem dvou bodů na čtyřčlenné sestupové pásmo. Hosté na konci října zdolali Ajaccio a navázali na to venkovní remízou 1:1 s Troyes. V týmu přitom nemají nikoho, kdo by měl na kontě více než dva góly. Na marodce jsou Pellenard, Pereira a M´Changama.
Pařížané ve čtrnácti odehraných kolech ztratili pouhé čtyři body za remízy s Monakem a Remeší. Nepřekvapivě jim před tímto víkendem náleželo v tabulce Ligue 1 první místo s pětibodovým náskokem na Lens. Třetí Rennes bylo vzdáleno dokonce deset bodů. PSG, které naposledy porazilo 2:1 Lorient, disponuje jasně nejúdernější ofenzivou. Průměrně dává 2,7 gólu na zápas, přičemž o post nejlepšího střelce se dělí jedenáctigóloví Neymar a Mbappé. Se zdravotními problémy se potýkají Pembélé, Ruiz a brankář Navas.