Brentford – Tottenham 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Fulham 0:3 (kon.) | Everton – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Leicester – Newcastle 0:3 (kon.) | Southampton – Brighton 1:3 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:3 (kon.)
Arsenal – West Ham 3:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:3 (0:1)
Fulham FC
Pondělí 26.12.2022, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 17. kolo

Domácí může hodně mrzet nastřelené břevno krátce před odehráním první půl hodiny, kdyby se jim povedlo skórovat, duel by se možná odvíjel jinak. Jenže o pět minut později se hosté prosadili jako první, poté inkasovali domácí červenou kartu, po dvanácti minutách druhé půle druhou a když následně soupeř skóroval v 71. minutě podruhé, bylo prakticky rozhodnuto. Fulham své vítězství ještě pojistil třetím zásahem, další šance už nevyužil, avšak mrzet jej to moc nemusí. Jeho gólman si připisuje poměrně snadně vychytané čisté konto. (17:59:10)

90+6

90+5
    Kenny Tete to v závěru ještě zkoušel, jeho střelu před hranicí vápna vyrazil nad břevno Vicente Guaita, rohový kop to už ale nebude.

90+4
    Nejlepší střelec domácích Wilfried Zaha se dle mínění hlavního arbitra provinil útočným faulem. Hráči se to hodně nelíbí, ale nic s tím dělat nemůže.

90+3
    Centrovaný míč sice tečoval jeden z hráčů Crystal Palace, avšak odehrál jej daleko od brány. Bernd Leno tak nemusel zasahovat proti jediné střele.

90+2
    Domácí ještě zkouší alespoň čestný úspěch, rozehrávat budou v blízkosti velkého vápna.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut.

90
    Stejný hráč o chvíli později z prakticky stejné pozice neprostřelil hráz hráčů před sebou.

88
    Tom Cairney mohl přidat ještě jeden zásah svého mužstva, levačkou si na hranici vápna zpracoval odražený míč, následnou střelu ale adresoval jen do protihráče.

85
    Střídání v týmu Fulham FC:
    ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Carlos Vinícius.

85
    ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Luke Harris.

84
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Michael Olise, přichází Will Hughes.

84
    ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Luka Milivojević.

83
    ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Jaïro Riedewald.

82
    ze hřiště odchází Willian, přichází Daniel James.

81
    ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Harry Wilson.
    80. Aleksandar MITROVIĆ - 0:3

80
    Fulham právě vstřelil branku!
    O vítězi zápasu už nemůže být pochyb. Willian na levé straně netrefil míč sice ideálně, ale vzduchem jej odehrál do malého vápna, odkud zakončoval ALEKSANDAR MITROVIĆ a zblízka odehrál míč do odkryté části domácí svatyně.

79
    Bobby Decordova-Reid se snažil individuálně projít do zakončení, v pokutovém území ale o balón přišel.

Petr Frömel

Branky: 31. Decordova-Reid (Mitrović), 71. Ream, 80. Mitrović

Karty:   20. Tomkins (CRP)   57. Tomkins (CRP)   34. Mitchell (CRP)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 0:11. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15.
    Crystal Palace FC: Guaita – Clyne (67. J. Ward), Tomkins, Andersen (C), Mitchell – Schlupp (83. Riedewald), C. Doucouré (84. Milivojević), Eze (60. C. Richards) – Olise (84. Hughes), Ayew, Zaha.
    Náhradníci: Butland – Edouard, Ebiowei, J. Gordon.

Trenér: P. Vieira.

Fulham FC: Leno – Tete, Robinson, Diop, Ream (C) – Reed, Palhinha (75. Cairney) – Decordova-Reid (81. H. Wilson), A. Pereira (85. Harris), Willian (82. D. James) – Mitrović (85. Vinícius).
    Náhradníci: Rodák – Adarabioyo, Duffy, N. Chalobah.

Trenér: M. Silva.

Rozhodčí: A. Madley – M. Perry, S. Meredith