Brentford – Tottenham 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Fulham 0:3 (kon.) | Everton – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Leicester – Newcastle 0:3 (kon.) | Southampton – Brighton 1:3 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:3 (kon.)
Arsenal – West Ham 3:1 (kon.)
Leicester City
0:3 (0:3)
Newcastle United
Pondělí 26.12.2022, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 17. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:6. (17:53:39)

Je konec! Newcastle zvládl duel na půdě Leicesteru a vítězí 3:0. O úvodní branku se už ve 3. minutě postaral z pokutového kopu Chris Wood. O čtyři minuty později navíc krásnou narážečku zužitkoval Miguel Almirón. Ve 32. minutě pak hlavou rozvlnil síť Joelinton. Po změně stran se hosté soustředili hlavně na obranu. Domácí sice vypustili Vardyho, ale ani on si dnes velkou šanci nevypracoval.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Newcastle United:
    ze hřiště odchází Sean Longstaff, přichází Elliott Anderson.

90+2
    Wilfred Ndidi dostal přihrávku do těžké pozice, ale před napadajícím soupeřem se stačil rychle otočit a rozehrál na pravou stranu.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Wilfried Ndidi si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, kde si míč skvěle pokryl a rozehrál na levou stranu.

89
    Duel už se pouze dohrává. Hostující Newcastle bez problémů drží tříbrankové vedení a nepouští domácí do šancí.

88
    ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Matt Ritchie.

88
    Youri Tielemans si chtěl v blízkosti velkého vápna přehodit míč na levačku, ale Fabian Schär proti němu vystoupil a ránu zablokoval.

86
    Danny Ward nakopl míč na polovinu hřiště, jenže v souboji uspěli hosté. Na opačné straně však nefungovala kombinace mezi Murphym a Joelintonem.

85
    Wout Faes poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Luke Thomas. Krajní obránce Leicesteru ale přízemním centrem trefil soupeře.

84
    ze hřiště odchází Joe Willock, přichází Jacob Murphy.

84
    Kiernan Dewsbury-Hall se z hranice velkého vápna pravačkou opřel do odraženého míče, ale napálil jej přímo do rukavic připraveného gólmana.

83
    ze hřiště odchází Miguel Almirón, přichází Allan Saint-Maximin.

83
    Kiernan Dewsbury-Hall poslal centr za obranu soupeře, nicméně nikdo v modrém na jeho pobídku nezareagoval. Ze strany domácích sledujeme velké trápení.

82
    Ayoze Pérez poslal centr na malé vápno, kde byl Kelechi Iheanacho, jenže ten si podle asistenta rozhodčího nepohlídal postavení. Ofsajd.

81
    Kelechi Iheanacho získal odražený míč a chtěl jej poslat do pokutového území. Defenziva hostujícího celku byla znovu pozorná.