Getafe – Mallorca 2:0 (kon.) | Cádiz – Almería 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Valladolid – Real Madrid 0:2 (kon.)
Cádiz CF
1:1 (0:1)
UD Almería
Pátek 30.12.2022, 19:15 • Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz • Španělská LaLiga • 15. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera. (21:14:07)

V první půli bylo k vidění několik slibných šancí. Branka Ocampa byla po přezkoumání u videa zrušena. Odpověď si Almería připravila na 41. minutu, kdy hosty poslal do vedení Melero. Almería v druhé půli pokračovala v cestě za vítězstvím. To se jí dařilo až do 83. minuty, kdy srovnávací branku vystřelil Cádizu Pérez. Po 90 minutách dnešní duel vítěze nepoznal.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 7:14.

90+4

90+3
    O poslední slovo se mohl postarat střídající Puigmal. Jeho střelu na přední tyč zlikvidoval Ledesma.

90+3
    Protiútok Cádizu v samotném závěru mohl rozhodnout o dnešním výsledku. K zakončení se dostal Lozano, který svou střelou trefil dobře postaveného Fernanda.

90+2
    Lucas Pérez se snažil o navýšení svého gólového skóre, ale jeho střela tentokrát neohrozila bránu hostů.

90+1
    K druhému dějství budou přidány 3 minuty.

90
    Na pravé straně měl prostor Puigmal. Po jednoduché kombinaci přišel do vápna centr, který vyrazil Ledesma pryč z nebezpečných míst.

89
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Arnau Puigmal,
    ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Dyego Sousa.

88
    Rychlý Embarba nepřesně sklepával míč na lépe postaveného spoluhráče. Cádiz se odkopem osvobodil z tlaku hostů.

87
    K hlavičce se dostal hlavní útočník hostů Touré. Zakončení v záklonu postrádalo potřebnou razanci.

86
    Embarba pronikl s míčem do šestnáctky. Zpětnou přihrávku zachytila obrana Cádizu.

85
    Střela Anthonyho Lozana bohužel pro domácí nenašla potřebné parametry.

83
    Cádiz právě vstřelil branku!
    Dlouhým autem dostal Cádiz míč do pokutového území, kde se míč odrazil ke LUCASI PÉREZOVI. Střídající hráč se dobře zorientoval a poslal míč z velké blízkosti za Fernandova záda.

82
    Přímý kop vyrazil před sebe Ledesma. Následně byl na jeho osobu odpískán útočný faul.