Hellas Verona – Cremonese 2:0 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 1:2 (kon.)
Bologna FC
1:2 (1:0)
Atalanta Bergamo
Pondělí 09.01.2023, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 17. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:15. (22:42:42)

Máme za sebou i druhou polovinu utkání, která měla bleskový start. Hned ve 47. minutě totiž hosté dokázali vyrovnat, což určilo ráz zbytku zápasu. Střídající Boga přistrčil na Teuna Koopmeinerse, který parádní ranou vyrovnal. Za dalších jedenáct minut pak bylo pro domácí ještě hůř, když opět Boga přihrával a tentokrát byl zakončujícím hráčem Rasmus Höjlund. Domácí si za první poločas nějaký bod zasloužili, ovšem hosté zlepšeným výkonem ve druhé půli dokráčeli k zisku tří bodů do tabulky, což jim pomohlo na průběžnou šestou příčku se ztrátou šesti bodů na druhé místo. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+6

90+5
    Dánský útočník Atalanty skončil po faulu na trávníku a vypadá to, že už se dohraje na polovině Bologny.

90+4
    Nicolás Martín Domínguez je dalším karetním hříšníkem a stejně jako Medel si nezahraje příští utkání.

90+3
    Centrovaný míč od rohového praporku doletěl pouze do míst, kde ho odhlavičkoval hráč Atalanty.

90+2
    Nyní se ocitl Zappacosta v permanenci ve vlastním vápně, kde odvracel míč na rohový kop.

90+1
    Davide Zappacosta se ocitl ve slušné střelecké příležitosti, ale příliš čekal se střelou, až nakonec trefil jen Skorupského.

90
    Nastavovat se bude ještě 5 minut.

89
    Rasmus Höjlund na útočné polovině obklopen soupeři nedokázal proti přesile udržet míč pro Atalantu.

88
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio:
    ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází Berat Djimsiti.

87
    Nakonec se ale domácí přeci jen dostali do zakončení, leč Domínguez nedokázal trefit prostor ohraničený třemi tyčemi.

87
    Fotbalisté Atalanty dobře napadají rozehrávku soupeře, takže fotbalisté Bologny nemají potřebný čas a klid.

86
    Davide Zappacosta dobře zachytil rozehrávku, aby následně poslal nepřesný míč na spoluhráče.

84
    Babis Lykogiannis došlápl na nohu Tolóiovi, za což vidí od rozhodčího Di Bella žlutou kartu.

83
    Domácí pokračují ve snaze dobrat se vyrovnání nepříznivého stavu, ale nepřesnou přihrávku zastihl obránce Atalanty.