Spišská N. Ves – Michalovce 5:1 (kon.) | Poprad – Prešov 3:4 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Banská Bystrica 4:2 (kon.)
Košice – Nitra 2:3 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:4 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 3:6 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 05.02.2023, 16:15Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

Domáci dnes víťazia a treba uznať, že úpkne zaslúžene. Spišiaci viedli po dvoch tretinách 5:0 a v tretej tretine síce inkasovali, ale zápas si už pohodlne postrážili do víťazného konca. (18:35:54)

59:42
    Vylúčenie v domácom tíme. Branislav Rapáč dostáva 2 minúty za nešportové správanie.

59:26
    Vylúčenie v domácom tíme. Michael Vandas dostáva 2 minúty za podrazenie.

59:00
    Začala posledná minúta tretej tretiny a aj zápasu.

58:47
    Zápas sa nám už len dhráva. Domáci majú puk na hokejkách za svojou bránou.

57:08
    Kale Kerbashian sa perfektne uvoľnil cez Glazkova a švihom opečiatkoval tyč brány hostí.

55:08
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska icing.

54:23
    Majdan sa preklučkoval až pred bránu hostí, ale zakončiť už nedokázal. Pri puku sú hostia.

53:44
    Zápas sa nám už iba dohráva. Hostia už nemajú síl na zdramatizovanie zápasu.

52:22
    Spišiaci sa ubránili a sú v plnom počte.

51:25
    Macejko vypálil od modrej čiary. Melicherčík puk vyráža. Hostia zostávajú v pásme.

50:22
    Vylúčenie v domácom tíme. Branislav Rapáč dostáva 2 minúty za krošček.

50:10
    Osburn to vyskúšal od modrej čiary, ale jeho pouk bez problémov chytá Melicherčík.

48:42
    Valachova bomba tesne preletela okolo brány hostí. Domáci zostávajú v útočnej tretine.

47:58
    Domáci začínajú ďalšiu útočnú akciu spoza vlastnej brány.

46:32
    Puliš výborne schoval sovju strelu za protihráča, ale Melicherčík perfektne zakročil lapačkou.